Other lots by Claes
#615Ernest Claes
Twaalf boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.
#635Ernest Claes
Ernest Claesgenootschap VZW. “Omkijken naar Ernest Claes” 1985 (met opdracht van Jan Van Hemelryck, de samensteller), “De Twaalf” 1987, “Broederke Valentijn” 1988, “Cel 269” 1990, “Moeders” 1991, “In die nacht zo schoon en stil...” 1992, “Pastor Bonus” 1993, “Kiki” 1994, “De Witte” 1995, “De Grote Verteller” 1996 “Jeroom en Benzamien” 1997,“Jeugd” 1998. “Bei uns in Deutschland” 1999,“Het leven van Herman Coene, Het Kind” 2000. Ed. Lannoo, Tielt. 14 volumes, met de hand genummerd.(..)
Ernest Claesgenootschap VZW. Reviewing Ernest Claes 1985 (dédicace par Jan Van Hemelryck, le compilateur), De Twaalf 1987, Broederke Valentijn 1988, Cel 269 1990, Moeders 1991. “In die nacht zo schoon en stil...” 1992, “Pastor Bonus” 1993, “Kiki” 1994, “De Witte” 1995, “De Grote Verteller” 1996 “Jeroom en Benzamien” 1997,“Jeugd” 1998. “Bei uns in Deutschland” 1999,“Het leven van Herman Coene, Het Kind” 2000. Ed. Lannoo, Tielt. 14 volumes, numérotés à la main.(..)No longer availableEstimate: € 60 / 120 -
#405Ernest Claes
#695Ernest Claes
Dertien boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.
#406Ernest Claes
“Ik en De Witte”. Première édition numérotée avec dédicace. Ed. Standaard Boekhandel, Anvers 1960.No longer availableEstimate: € 25 / 40
#205
Collier de trois rangés de perles avec fermoir en or blanc et jaune 18 K serti de petits brillants et saphirs ayant un poids total de ca 2,40 ct.No longer availableEstimate: € 900 / 1000 -
#571
#524Barbie
My fair Lady; Eliza Doolittle. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
#380Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
#561
“Groosknupchen”. Gemengde tehniek op papier in de geest van Brood.
#11Val Saint Lambert
#69Léon JaminPeriod: 1872 - 1944
Een paar piëdestals met wortelnootfineer in art decostijl.
#674
#106Hüni & Hübert, Zürich
Een notenhouten buffetpiano met messingen handgrepen aan de zijkanten.
#350
Een 18 K geelgouden ring bezet met een rode kleursteen.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une pierre de couleur rouge.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 80 / 120 -
#99Adèle Koekkoek
“Vrouw aan de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.