Other lots in this auction
-
#86Een gobelin van omstreeks 1700. Slijtage.
Un gobelin. Usures. +- 1700.No longer availableDim. 274 x 146 cmEstimate: € 500 / 800 -
#753Paar borden van blauw en wit Chinees porselein.
Une paire d’assiettes en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 40 / 45 -
#693Een plafonnière met messingen montuur en een twaalfhoekige gesatineerd glazen coupe.
Un plafonnier à montures en laiton et une coupe en verre satinée.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#648Een gebeeldhouwde houten stoel van twee gebeeldhouwde planken massief hout. De rugleuning in de vorm van een maniok stampende vrouw. Afrikaans werk.
Une chaise en bois sculpté fait à partir de deux planches en bois massif. Le dos en forme de femme qui pétrit du manioc. Travail africain.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#233Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500 -
#856Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleed.
Un tapis de prière d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 159 x 118 cmEstimate: € 40 / 50 -
#778“Fallus”. Een wit marmeren kunstwerkje op arduinen sokkel.
”Phallus”. Une oeuvre d’art en marbre blanc sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50 / 60 -
#253Een beeld op marmeren voet in de stijl van de klassieke oudheid.
Une statue sur pied en marbre, style classique.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 120 / 200 -
#458Petrus RegoutEen asbak van blauwgeglazuurd aardewerk in de vorm van een Sfinx. Onderaan gemerkt. Tijdperk art deco.
Un cendrier en faïence à glaçure bleue sous forme de sphinx. Marque sous la base. Période Art Déco.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#15Il BisonteTwee verschillende zilveren hangers met lederen koord. In originele doos en hoesje.
Deux différents pendentifs à corde en cuir. Dans la boîte et le sachet d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#895Een grote godslamp van brons en messing. XIXe eeuw.
Lampe de sanctuaire en bronze et laiton. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#11Terrine van zachte pasta met blauw en wit guirlandedecor. Mogelijk Luxemburg omstreeks 1800. Barst. Gemerkt BL - M.
Une terrine en pâte de verre à décor de guirlandes bleue et blanche. Possibilité d’origine luxembourgeoise, +- 1800. Fissure. Marque BL - M.No longer availableDim. H. 22 x 33 cmEstimate: € 25 / 35

