#521Twee ivoren netsukés. “Onsterfelijken”. Onderaan gemerkt.
#749Een grote siervaas van Duits aardewerk met tweekleurig glazuur.
#626Mahal Shah Abbas. Een groot tapijt van wol. Handgeknoopt.
#838Een paar flesvazen van Chinees porselein met een decor van vogels, bloesems en landschappen in cartouches op een rode fond, versierd met bloemen. Stoppen intact. Onderaan gemerkt.
#173“Livre d’Or du Centenaire d l’Independance Belge. 1830 - 1930”. In zeer goede staat.
”Livre d’Or du Centenaire de l’Indépendance Belge. 1830 - 1930”. En très bon état.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#181Een koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Gemerkt Christofle, France. Vierdelig.
#524Nora Verbeek“Back to Stonehenge”. Een ets. Gesigneerd, gedateerd 2009 en genummerd 5/8 buiten de plaat.
”Back to Stonehenge”. Une eau-forte. Signée, datée 2009 et numérotée hors planche.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#56Drie bijzettafeltjes met rieten blad. Lodewijk XV-stijl
#277“Mignon organette”. Een vroeg XXe eeuws draaiorgel met ponsrollen.
”Mignon organette”. Une orgue, début XXème siècle. Avec rouleaux à musique.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 400 / 600 -
#478Een fractie kwarts met uitgefreesde bolle uitsparing.
Une pièce de quartz.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#686Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#50Een 18 karaats geel gouden ring in de vorm van een ceintuur.
Bague en ro jaune 18 ct en forme de ceinture.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 150 / 250