Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Acht kristallen vazen met mauve motieven. Bijgevoegd een kleurloos exemplaar.

Acht kristallen vazen met mauve motieven. Bijgevoegd een kleurloos exemplaar.

Huit vases en cristal à motifs mauve. Nous ajoutons un exemplaire incolore.
Dim. h: 17 & 24 cm
SKU: 2409190367.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #367
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #882

    “Waterval”. Een XIXe eeuwse Japanse houtsnede. Niet gesigneerd.

    ”Cascade”. Une gravure sur bois ancienne japonais. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 14 x 21,7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #809
    René Carcan

    “Pluie rythmée”. Kleurenets. Gesigneerd en E.A. 13/15 buiten de plaat.

    ”Pluie rythmée”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 13/15 hors planche.
    No longer available
    Dim. 54 x 69 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #278
    F.E. Roskopf

    Een bolvormige zakhorloge. In werkende staat.

    Une montre à gousset sphérique. En état de marche.
    No longer available
    Dim. Ø 5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #483

    Een boek over de beeldende kunst in en om Waregem van 1972.

    Un livre en relation avec l’art de et autour de Waregem de 1972.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #587

    Een lot schelpen en zee-egels.

    Un lot de coquillages de mer et d’oursins.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 140
  • #425

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 600
  • #709

    Twee oude ingekleurde Japanse houtsneden met acteurs. Beide gesigneerd.

    Deux gravures sur bois japonaises en couleurs à acteurs. Signées.
    No longer available
    Dim. 36 x 24 & 36 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #732

    Een porseleinen poppetje in een poppenwagen. Hendeltje van kap afgebroken.

    Une poupée en porcelaine dans une poussette pour poupées. Le levier de la cape est cassé.
    No longer available
    Dim. Lengte wagentje: 37 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #213

    Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.

    Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 1500 / 1800
  • #843

    Een kleine bronzen brûle-parfum. Japans werk.

    Petit brûle parfum en bronze. Travail japonais.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #331
    Val Saint-Lambert

    Grote coupe van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Une grande coupe en cristal taillé, vert dans la masse.
    No longer available
    Dim. 30 diameter
    Estimate: € 120 / 200
  • #147

    Een Napoleon III schouwpendule van verguld brons. Met slinger, maar zonder sleutel.

    Une pendule Napoléon III en bronze doré. Avec balancier, mais sans clé.
    No longer available
    Dim. 59 x 34 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More