Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Acht religieuze boeken uit de XVIIde een XVIIIde eeuw. In leder gebonden.

Acht religieuze boeken uit de XVIIde een XVIIIde eeuw. In leder gebonden.

Huit livres religieux des XVIIe et XVIIIe siècles. Reliés en cuir.
SKU: 3008220363.
Auction day: 31 August 2022 19:00
Catalogue #363
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #548

    Vier handgemaakte traditionele Javaanse schaduwpoppen. Jogjakarta.

    Quatre marionnettes d'ombres traditionnelles javanaises faites à la main. Yogyakarta.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #155

    Een paar rijkelijk versierde bronzen vazen.

    Une paire de vases en bronze richement décorés.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 2500 / 2700
  • #230

    Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met telkens één parel en twee fantasiestenen.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt, chacune sertie d'une perle et de deux pierres fantaisie.
    No longer available
    Dim. 3,65 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #382

    “Skieër”. Olieverf op doek. Draagt handtekening. Opnieuw op te spannen.

    "Skieur". Huile sur toile. Porte une signature. Toile à retendre.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #246

    Een reeks van 8 eikenhouten stoelen en twee armstoelen met groen fluwelen bekleding.

    Ensemble de 8 chaises en chêne et deux fauteuils recouverts de velours vert.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #59
    Péjé

    “Zeilboot aan de kade”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Voilier à quai". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 38 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #511

    Een grote dekselvaas van Chinees wit en blauw porselein. Versierd met draken in het decor en een tempelleeuw op het deksel.

    Un grand vase à couvercle en porcelaine de Chine blanche et bleue. Décoré de dragons dans le décor et d'un lion du temple sur le couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 480 / 520
  • #469
    (Bruno Schnieders) Bruneau
    Period: °1957

    “Personages bij een straatlantaarn”. Een gewassen inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘86.

    "Personnages à un réverbère". Un dessin en lavis sur papier. Signé et daté '86.
    No longer available
    Dim. 29 x 21 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #340

    Vijf verschillende dameshorloge van roestvrij staal en verguld.

    Cinq montres différentes pour femme en acier inoxydable et plaqué or.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #261
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt.

    Vase en cristal taillé et doublé bleu. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #250

    Een 18 K witgouden bloemvormige ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van 0,80 ct.

    Une bague en forme de fleur en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de 0,80 ct.
    No longer available
    Dim. 5,67 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #373

    Een vaas van gepolychromeerd Duits terracotta. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Un vase en terre cuite allemande polychrome. Marqué et numéroté en bas.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 30 / 35
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Augustus 2022

De catalogus is volledig - 700 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.

30 August 2022 19:00
31 August 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 August 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More