Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Achthoekige spiegel met zwarte houten lijst.

Achthoekige spiegel met zwarte houten lijst.

Miroir octogonal avec cadre en bois noirci.
188
46 x 46 cm
Estimate: 80100
Catalogue #188
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #104
    Karel Verschooten
    Period: 1910 - 1993

    “Heidezicht”. Een pasteltekening. Gesigneerd.

    "Vue de bruyère". Un dessin au pastel. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26x36cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #68
    Albert De Vree
    Period: °1942

    “Wildgroei”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 7/50 buiten de plaat en met droogstempel van het atelier.

    "Étalement". Une gravure. Signé et numéroté 7/50 à l'extérieur de la planche et avec cachet sec de l'atelier.
    No longer available
    Online only
    Dim. 12 x 15 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #52
    Albert Jaboneau

    “Stoomschip op zee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Bateau à vapeur et voiliers en mer". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 cm x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #40

    “Zuiders landschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 60/99 buiten de plaat.

    ”Paysage du Midi”. Une lithographie. Signée et numérotée 60/99 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #184
    B. Long

    “Meso-Amerikaanse compositie”. Gemengde techniek op kokosvezel.

    "Composition mésoaméricaine". Technique mixte sur fibre de coco.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #128
    G. Lambert

    “Zicht op de centrale van Doel”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    « Vue de la centrale nucléaire de Doel ». Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #196

    Vijf lijsten met diverse afbeeldingen.

    Five frames with various images.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #198
    E. Kovak

    “Portret Meisje” schilderij olieverf op paneel, portret meisje, gesigneerd en gedateerd ‘63.

    « Portrait d’une fille », huile sur panneau, portrait girl, signé ete daté '63.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #154
    A. de H.

    “Knikkerende kinderen bij een woning”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1791.

    "Enfants jouant aux billes devant une maison". Huile sur toile marouflée. Signé et daté 1791.
    No longer available
    Online only
    Dim. 55 x 39 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #117
    Everaerts

    “Zicht van op de kade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1924.

    "Vue du quai". Aquarelle sur papier. Signé et daté 1924.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 36 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #71

    “Zittende man met gebedskrans in de hand”. Een handgeschilderd Indisch werkje. Gesigneerd.

    "Homme assis avec une couronne de prière à la main". Une œuvre indienne peinte à la main. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 10 x 6,5 cù
    Estimate: € 40 / 60
  • #178

    “Elektriciteitskast aan de Brandenburger Tor”. Een ingekaderde kunstfoto.

    « Coffret électrique à la Brandenburger Tor ». Une photographie d'art encadrée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Online-Only Schilderijen - 17 April 2023

Op Maandag 17 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday April 17th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

17 April 2023 21:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2023 21:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More