#639
Chaise longue. Naar een ontwerp van Le Corbusier.
#490Fassianos, Daum France
Hoofdje in profiel van blauw gesatineerd glas. Onderaan gemerkt en gesigneerd.
#669
Een sculptuur van metaal en hout, bovenaan versierd met een mannenhoofd.
#775
Een dekselpot van Chinees porselein, versierd met een oranje decor van draken. Onderaan gemerkt.
#353
#467
Een lot van acht Ethiopische kruizen van verzilverd metaal.
#241
Een 800 ‰ zilveren aperitiefschaal met vier glazen recipîënten.
#107
Een liggende hond en een leeuw van donkergepatineerd plaaster.
Chien et lion couchés en plâtre à patine foncée.No longer availableDim. l: 54 & 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#174Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903-1983
“Havenzicht” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 99 cmEstimate: € 120 / 200 -
#266
Een handgeknoopt wollen Bidjar tapijt.
#654Gabbeh
#687
“Moeder met kind”. Bronzen oriëntalistisch beeldje.
“Mère et enfant”. Statuette orientaliste en bronze.No longer availableEstimate: € 120 / 200