Other lots by Gentils
#178Vic GentilsPeriod: 1919 - 1997
Een triptiek in brons. Gesigneerd en genummerd 55/197.
#637Vic GentilsPeriod: 1919-1997
Bronzen sculptuur. Niet gesigneerd. Geschenk van de auteur.
Sculpture en bronze. Sans signature, mais don de l’artiste.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 200 / 250
#720
Een 18 karaats geel gouden ring.
Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
#60
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,67 ct. en topazen met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,67 c et de topazes ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 9,33 gEstimate: € 900 / 1000 -
#328
#18
Drie Brafa catalogi en een boek over het werk van Guy Vandenbranden.
#465Il Bisonte
Een bruin lederen aktetas.
Mallette en cuir brun.No longer availableDim. 36 x 45 cmEstimate: € 250 / 300 -
#241
Een plaasteren reliëf met een voorstelling van een sater.
#568
Een art deco halluchtertje van koper met drie lichtarmen met glazen kappen.
#683
Een lot van drie verschillende houten doosjes.
Lot de trois boîtes différentes en bois.No longer availableDim. b: 15 & 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#459
Een kruisbeeld met gesculpteerd ivoren corpus.
Crucifix au corpus en ivoire sculpté. XIXe siècle.No longer availableDim. 20 x 10 cmEstimate: € 120 / 200 -
#332Jean Rigazzi
“Kleurrijke marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#477
Kris met schede.
Kris et fourreau.No longer availableDim. L. 48 cmEstimate: € 40 / 60