Other lots by Van Baden
Other lots in this auction
-
#57Val Saint-Lambert
Een lampvoet van kleurloos en rood kristal met een lampenkap. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal incolore et rouge avec un abat-jour. Marqué.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 60/80 -
#399
“T-90-9”. Oost-Indische inkt op papier. Draagt monogram.
"T-90-9". Encre de Chine sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 64,5 x 48 cmEstimate: € 200/300 -
#391
Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van draken en planten. Onderaan gemerkt.
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de dragons et végétaux. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100/120 -
#379
“Vrouwelijk naakt”. Inkt op papier. Draagt monogram.
"Nu féminin". Encre sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 52 x 43 cmEstimate: € 80/120 -
#5
Een lot biscuit, bestaande uit een edel koppel en een paardenkoets.
Un lot de biscuits, composé d'un couple noble et d'une calèche.No longer availableDim. h: 15 - 35 cmEstimate: € 35/45 -
#335
Een lot Parijs’ porselein met handgeschilderde decors, groene banden en vergulde motieven, bestaande uit een kopje op schoteltje, een suikerpot op schoteltje en een sierjardinière op voetjes. Allen gemerkt onderaan.
Lot de porcelaine de Paris à décors peints à la main, bandes vertes et motifs dorés, composé d'une tasse sur soucoupe, d'un sucrier sur soucoupe et d'une jardinière décorative sur pieds. Le tout marqué en bas.No longer availableDim. h: 12 - 16 cmEstimate: € 80/100 -
#328
Een bladvormige schaal van kleurloos Frans kristal. Onderaan gemerkt.
Un bol en forme de feuille de cristal français incolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 15/25 -
#462
“De tijgerjacht met talrijke figuren”. Gouache en goudverf op papier. Indisch werk.
La chasse au tigre aux nombreuses figures. Gouache et peinture dorée sur papier. Travail indien.No longer availableDim. 12 x 21 cmEstimate: € 200/300 -
#390
Een reeks van veertien verschillende zilveren munten, waaronder: 5 van 5 Fr, 1 van 50 Fr, 3 van 100 Fr, en 5 van 250 Fr. Van 1868 tot 1976.
Un ensemble de quatorze pièces d'argent différentes, dont : 5 Fr 5, 1 Fr 50, 3 Fr 100 et 5 Fr 250. De 1868 à 1976.No longer availableDim. 316,43 gEstimate: € 130/160 -
#523
Een grote rechthoekige salontafel.
Une grande table basse rectangulaire.No longer availableDim. 100 x 160 cmEstimate: € 35/45 -
#131Delheid
Een zilveren vierdelig koffie en theestel met rozen versiering op de deksels en op een zilveren dienblad. 800‰. Gemerkt.
Service à thé et café quatre pièces en argent avec décoration de roses sur les couvercles et sur un plateau en argent. 800‰. Marqué.No longer availableDim. 4,145 gEstimate: € 2400/2600 -
#177Willy Vandersteen
Tien albums van Suske en Wiske, rode reeks. Goede tot zeer goede staat. Enkele ruggen met slijtage, enkele streepjes en nummertjes op kaften. Eerste uitgaven.- “De Wilde Weldoener”. 1961 (Rugletsel).- “De Kaartendans”. 1962.- “De Kwakstralen”. 1963.- “Het Rijmende Paard”. 1963.- “De Sissende Sampam”. 1963.- “Sjeik El Ro-Jembiet”. 1964 (Rugletsel).- “De Nerveuze Nerviërs”. 1964.- “De Apekermis”. 1965.- “De Poenschepper”. 1967 (Vierkleuren).- “Wattman”. 1967 (Vierkleuren).(..)
Dix albums de Suske en Wiske, série rouge. Bon à très bon état. Quelques dos avec usures, quelques rayures et numéros sur les plats. Premières éditions. - "LDe Wilde Weldoener". 1961 (Dégât au dos). - "La danse des cartes". 1962. - "De Kwakstralen". 1963. - "Het Rijmende Paard". 1963. - "De Sissende Sampam". 1963. - « Sheik El Ro-Jembiet ». 1964 (dégât au dos). - "De Nerveuze Nerviërs". 1964. - "De Apenkermis". 1965. - "De Poenschepper". 1967 (Quatre couleurs). - " Wattman ". 1967 (Quatre couleu(..)No longer availableEstimate: € 220/260