Other lots by Alechinsky
-
#459Pierre Alechinsky
“Compositie”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. Gedateerd in de plaat 1983
”Composition”. Une lithographie. Signée hors planche. Datée dans la planche 1983.No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 200/300 -
#504Pierre Alechinsky
“Compositie”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
”Composition”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 36 x 53 cmEstimate: € 200/260
Other lots in this auction
-
#367
Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met bloemendecor. Onderaan gemerkt van de Porseleynen Fles. Met certificaat. Zeer kleine restauratie aan de kraag.
Un grand vase à couvercle en faïence polychrome, décor de fleurs. Marque sous la base, Porseleynen Fles. Avec certificat. Toute petite restauration au col.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 30/40 -
#216
Een gefineerde tombeaucommode in Lodewijk XV-stijl met twee laden, een marmeren blad en versierd met verguld bronsbeslag.
Une commode tombeau en bois de placage à deux tiroirs, une tablette en marbre et montures en bronze.No longer availableDim. b: 101 cmEstimate: € 440/480 -
#115
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een half edelsteen.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 8,29 gEstimate: € 200/300 -
#107Daum, Nancy
Bonbonnière van lichtblauw melkglas met vergulde details. Onderaan gemerkt. Jaren zestig.
Une bonbonnière en opaline bleue claire et détails argentés. Marque sous la base. Années ‘60.No longer availableDim. Ø 13,5 cmEstimate: € 100/120 -
#206
Een tweeledige eikenhouten tweedeurs vitrine met onderaan een openklapbaar blad en bovenaan versierd met een acanthusblad in de kuif.
Une vitrine à deux corps en chêne, le bas à tablette rabattable et le dessus est décoré d’une feuille d'acanthe dans la coiffe.No longer availableDim. h: 143 cmEstimate: € 300/500 -
#548L. Ruault
Een comtoiseklok van gedreven geel koper. Compleet met slinger, sleutel, gewichten en muurbevestiging.
Comtoise en cuivre jaune repoussé. Complète avec balancier, clé, poids et attachement au mur.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#80
Een halssnoer van Tibetaans koraal met messingen tussenstukken.
Un collier en corail du Tibet et entre-pièces en laiton.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 80/150 -
#657
Twee borden van Delfts aardewerk, waarbij één pauwstaartbord met gele rand. XVIIIe en XIXe eeuw. Het eerste met randschade en gerestaureerd.
Deux assiettes en faïence de Delft, dont une à décor de queue de paon et bord jaune. Dégâts mais restaurée.No longer availableDim. Ø: 23 & 35 cmEstimate: € 80/120 -
#815
Egyptisch beeldje van kunststof. In glazen presenteervitrine.
Une statue d’Egypte. Dans une vitrine de présentation.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 200/240 -
#331
“Watteau 1864 - 1721”. Een catalogus, uitgegeven naar aanleiding van de tentoonstelling te Parijs in 1985.
”Watteau 1864 - 1721”. Un catalogue en relation de l’exposition à Paris en 1985.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#751
Twee antieke Masaikruiken, gemaakt van een kalebas.
Deux cruches Masaï antiques, fait à partir d’une gourde.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 40/60 -
#774
Een zwartgelakt houten kistje met een secreet in het deksel. XIXe eeuw.
Un coffret en bois laqué noir à secret dans le couvercle. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80/120