Other lots by Alechinsky
-
#459Pierre Alechinsky“Compositie”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. Gedateerd in de plaat 1983
”Composition”. Une lithographie. Signée hors planche. Datée dans la planche 1983.No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 200 / 300 -
#504Pierre Alechinsky“Compositie”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
”Composition”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 36 x 53 cmEstimate: € 200 / 260
Other lots in this auction
-
#229Frans Gybels“Antwerps Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur anversois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 66 x 90 cmEstimate: € 180 / 260 -
#206Een tweeledige eikenhouten tweedeurs vitrine met onderaan een openklapbaar blad en bovenaan versierd met een acanthusblad in de kuif.
Une vitrine à deux corps en chêne, le bas à tablette rabattable et le dessus est décoré d’une feuille d'acanthe dans la coiffe.No longer availableDim. h: 143 cmEstimate: € 300 / 500 -
#246Een eikenhouten tweedeursbuffet met een lade in de gordel.
Un buffet en chêne à deux portes et un tiroir dans la ceinture;No longer availableDim. 101 x 128 x 47 cmEstimate: € 50 / 100 -
#643Een driedelig klokstel van zamak en onyx. Pendule versierd met een beeld getiteld “Brise du Soir par Stéphane”. Twee kandelaars waarvan één met een ontbrekende lichtarm. Omstreeks 1900.
Un ensemble de cheminée en régule et onyx. La pendule est décorée d’une statue: “ Brise du Soir par Stéphane”. Deux candélabres dont un avec un bras manquant. +- 1900.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#59Walter VaesPeriod: 1882 - 1985“Schaatsen op het ijs”. Litho. Gesigneerd.
”Patinage sur glace”. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 20 / 30 -
#39Pierre-Yves TrémoisPeriod: °1921“Moederschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 124/385 buiten de plaat.
”Maternité”. Une lithographie. Signée et numérotée 124/385 hors planche.No longer availableDim. 51 x 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#468Twee verschillende kandelaars van cloisonné op geel koper.
Deux candélabres différents en cloisonné sur cuivre jaune.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#631Geert Kunen“Broer en zus”. Een gipsen groepje. Getekend en genummerd.
”Frère et soeur”. Un groupe en plâtre. Signé et numéroté.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#528Een peer van meerkleurig glaspasta in de geest van Daum.
Une poire en pâte de verre polychrome dans l’esprit de Daum.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120 / 160 -
#508Een Afrikaanse slagtand met een gesculpteerd decor van dieren. Eerste helft XXe eeuw.
Une défense africaine , décor d’animaux sculptés. Première partie du XXème siècle.No longer availableDim. l: 78 cmEstimate: € 120 / 180 -
#422Floris Jespers“L’idiote”. Ets. Getekend buiten de plaat. Afb. “Griet” n° 63.
”L’idiote”. Une eau-forte. Signée hors planche. “Griet” n° 63.No longer availableDim. 7 x 10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#749Meyer“De Arcanist.” Pentekening op papier. Gesigneerd. Gedateerd ‘77.
”L’Arcaniste”. Dessin sur papier. Signé et daté ‘77.No longer availableDim. 14 x 12 cmEstimate: € 20 / 30

