#331
Een 8-hoekige Art Deco plafondlamp uit koper en glas.
An octagonal Art Deco ceiling lamp made of copper and glass.No longer availableDim. 50 x 50cmEstimate: € 35 / 45 -
#467
Een art deco danseresje van zamak op een marmeren sokkeltje.
#166
Een gesculpteerde houten rollertop secretaire met 9 laden.
#441Robbedoes
A lot of 100 vintage Robbedoes (Spirou) weekly magazine issues. Numbers 1662-1761. Period '70-'72.No longer availableEstimate: € 25 / 75 -
#464Jef Vaes
Een aquarel met als titel ‘Toujours Elle’, gesigneerd Jef Vaes 1968
#55Giorgio Armani Collezioni
Een zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 155 x 44 cmEstimate: € 100 / 130 -
#562Scailmont
Een vaasje van gekleurd glas met een meerkleurig en verguld decor van een geisha met parasol. Onderaan gemerkt.
Vase en verre coloré à décor multicolore et doré d'une geisha à l'ombrelle. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 400 / 600 -
#556Ghoum
Een zijde handgeknoopt tapijt. Gemerkt Ghoum.
#175
Een vierzijdig bronzen lantaarn met geslepen glas.
#742Jef Vaes
Een tekening getiteld ‘ontmoeting en tegemoetkoming’, gesigneerd Jef Vaes.
#703
Een Imari porseleinen bord.
An Imari porcelain plate.No longer availableDim. Ø 17.5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#515Hergé
"The Treasure of Scarlet Rackham". Hardcover, yellow spine in good condition, Ed. Casterman 1956 (A56'). Well read.No longer availableEstimate: € 80 / 100