#156Een reeks van tien stoelen in Lodewijk XV-stijl. In zeer goede staat.
#144Henri Victor StiellemansPeriod: 1879 - 1959“Vrouw in de moestuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Femme dans son jardin potager”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#221Delvaux, BruxellesEen zwart lederen handtas. Met originele stofzak.
#491“Jager”. Een Afrikaans houten beeld.
#528“Musicerende Sater”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
Un vieux bâton de hockey, utilisé par l'équipe olympique anglo-indienne des champions des Jeux d'été d'Amsterdam en 1928.No longer availableDim. l: 91 cmEstimate: € 40 / 60 -
#25Een 18 K geelgouden schakelarmband.
#597Een grote houten speelgoedlocomotief. Twee wielen manco.
#592Bronzen libelle op natuursteen. Draagt handtekening.
Libellule en bronze sur pierre naturelle. Signé.No longer availableDim. L. 6,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#377Een oude apothekersweegschaal. Incompleet.
Kifwebe. Un masque de casque Luba, entièrement recouvert de coquillages, de cuivre, de cheveux, de perles, etc. RDC.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 200 / 280