#528“Musicerende Sater”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
#318Een moderne chromen schemerlamp met wit opaalglazen kap.
Une lampe de table moderne en chrome avec un abat-jour en opaline blanche.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 80 / 100 -
#223Paul Röth, LeipzigEen vintage staatkundige globe.
1 pièce d'or de 3000 roupies, Conservation . Verso: Markhor. Au 900/1000. Pakistan.No longer availableDim. (33,43 g)Estimate: € 2700 / 3200 -
#24“Man met hoed”. Een ets. Gesigneerd “Picasso” en genummerd 12/50 buiten de plaat.
Homme au chapeau . Une eau-forte. Signée Picasso et numérotée 12/50 hors planche.No longer availableDim. 8,5 x 6 cmEstimate: € 120 / 200 -
#667Een kristallen vaas in blauw, over kleurloos overgaand in rood.
#380Een dierenpak. Carnavalskostuum.
#299LuxvalEen vaas en een pique-fleurs van amberkleurig glas. Gemerkt.
#655Een vossenpak. Carnavalskostuum.
#333Een zeshoekig metalen schemerlampje met kap van gekleurd glas in lood.
Lampadaire hexagonale en métal avec abat-jour en vitrail coloré.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 35 / 50