#204Delville“Prometheus”. Een gravure. Gesigneerd buiten de plaat. Binnen de plaat gedateerd 1907.
"Prometheus". An engraving. Signed outside the plate. Inside the plate dated 1907.No longer availableDim. 73 x 44 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#528Een houten ronde tafel met centrale poot.
#86Een ronde ontbijttafel met gebeeldhouwde centrale poot. Engeland, Victoriaans. We voegen er vier stoelen in Lodewijk XVI-stijl aan toe.
A round breakfast table with a sculpted central leg. England, Victorian. We add four Louis XVI style chairs.No longer availableDim. Tafel - Ø: 92 cm; H: 75 cmStoel - H: 97 cmEstimate: € 100 / 120 -
#655Een lot van vijf machinale wandtapijtjes naar klassieke voorbeelden, waarbij drie jachtscènes.
A lot of five machine-made tapestries after classic examples, including three hunting scenes.No longer availableDim. 90 x 135 en 70 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#534Een butlerspiegel, met bolle vorm in vergulde kader.
#543Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#561NotephoneEen grammofoon met interne klankkast.
#295Drie protectiedekens uit W.O. II. “Against sprayed blister gases”. Gedateerd 5 december 1944.
Three protection blankets from WWII. “Against sprayed blister gases”. Dated December 5, 1944.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
“Green lane in fall.” Oil on canvas. Signed. Dated '52.No longer availableDim. 54 x 64 cmEstimate: € 60 / 80