Other lots in this auction
-
#289Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Pijproker in een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Intérieur, fumeur de pipe”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 78 cmEstimate: € 80 / 120 -
#201Louis Léopold ChambardPeriod: 1811 - 1895“Le travail”. Een bronzen beeld met donker patina. Gesigneerd. Als schenking aan de Heer Goetbloet in 1908.
”Le travail”. Une statue en bronze à patine foncée. Signée. Un cadeau à Mr Goetbloet, 1908.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#758Een handgeschilderde Chinese scroll met een afbeelding van een bok. Inkt op papier. Vochtvlekken.
Un scroll chinois peint à la main représentant un bouc. Encre sur papier. Tâches d’humidité.No longer availableDim. 131 x 34,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#613Een paar siervazen van aardewerk met meerkleurig Chinoiseriedecor. Op bronzen voet en met twee bronzen ramskoppen.
Une paire de vases en faïence, décor chinoiserie polychrome. Sur pieds en bronze et deux têtes de béliers.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 160 / 200 -
#849Antoine DuboisEen 12 delig koffieservies van aardewerk met bloemendecor.
Un service à café en douze pièces en faïence, décor de fleurs.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#363Een kleine wereldbol en een hemelbol met sterrenbeelden.
Un petit globe terrestre et un globe de ciel avec signes du zodiaque.No longer availableDim. h: 30 & 50 cmEstimate: € 50 / 100 -
#694René Carpiaut“Stilleven met fazant, fruit en glaswerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, faisans, fruits et verrerie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#686“Wandelende koppels”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Couples se promenant”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 100 / 150 -
#273Een antiek gebeeldhouwd houten voetenbankje.
Un repose-pieds antique en bois sculpté.No longer availableDim. 15 x 34 x 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#827Een lot XIXde eeuwse Chinees porseleinen borden. Meerdere haarscheuren, en één hersteld.
Un lot d’assiettes en porcelaine chinoise du XIXème siècle. Plusieurs cheveux, et réparation sur une assiette.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 70 / 100 -
#828Een tinnen visschaal op vier poten met warm water reservoir.
Un plat à poisson bain-marie en étain sur quatre pieds.No longer availableDim. 60 x 44 cmEstimate: € 30 / 40 -
#456Een lot van drie handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
Un lot de trois carpettes persanes en laine nouée à la main.No longer availableDim. 128 x 75; 90 x 54 & 195 x 100 cmEstimate: € 30 / 60

