Other lots in this auction
-
#588Afrikaans beeld. Kuba, Congo.
Une statue africaine. Kuba, Congo.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#128Een marmeren schouwpendule, gemerkt Klein de Bruille. Met een werk van Barrard & Vignon te Parijs.
Une pendule de cheminée en marbre, marque Klein de Bruille. travail par Barrard & Vignon à Paris.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 35 / 45 -
#485Theepot van Rouen porselein met polychroom decor. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine de Rouen, décor polychrome.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#731Matchbox King Size K-9“Claas combine harvester”. Een speelgoedvoertuig. Zeer goede staat. In originele doos.
”Claas combine harvester”. Un jouet. Très bon état. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#595Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.
Cinq assiettes récentes en porcelaine chinoise.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 25 / 45 -
#660Een gebeeldhouwd eikenhouten credenza met een hoornblazer op het paneeldeurtje en met een lade eronder.
Crédence en chêne sculpté avec un sonneur du cor sur la porte panneau et un tiroir en dessous.No longer availableDim. h: 164 x 70 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#796KaradjaEen handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 168 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#751Een lot van zes kleine houten koekoeksklokjes. Sleuteltjes en slingertjes manco.
Un lot de six petits coucous. Clés et balanciers manquants.No longer availableDim. h: 11 - 14 cmEstimate: € 325 / 35 -
#883Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.
Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#781Een lot van zeven kleine koekoeksklokken van meerkleurig hout en kunststof met een slinger in de vorm van een schommelend meisje.
Un lot de sept coucous en bois polychrome et plastique en forme de jeune fille qui se balance.No longer availableDim. h: 10 - 16 cmEstimate: € 35 / 45 -
#80Een 18 karaatswit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct. en een centrale robijn van ± 2 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,18 ct et d’un rubis central de ± 2 ct.No longer availableDim. 4,10 gEstimate: € 350 / 450 -
#492“Bloemenstilleven”. Aquarel. Draagt een handtekening: Varlin.
”Nature morte, fleurs”. Une aquarelle. Porte une signature: Varlin.No longer availableDim. 53 x 34 cmEstimate: € 100 / 150

