Other lots in this auction
-
#361
“Grandes Figures de la Belgique Indépendante”. Ed. Bieleveld 1934. Talrijke illustraties.
”Grandes Figures de la Belgique Indépendante”. Ed. Bieleveld 1934. Beaucoup d’illustrations.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#732Jef Van Leemputten
“Jachthond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Chien de chasse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36 x 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#566
Wollen Koerdisch tapijt. Handgeknoopt.
Tapis kurde en laine nouée main.No longer availableDim. 340 x 200 vmEstimate: € 40 / 60 -
#516Hamadan
Een handgeknoopt wollen karpet. Iran.
Une carpette en laine nouée main. Iran.No longer availableDim. 154 x 109 cmEstimate: € 40 / 60 -
#46
Drie gefineerde gigognetafeltjes in Régencestijl.
Trois petites tables gigognes, style Régence. Bois de placage.No longer availableDim. 52 x 64 x 41 cmEstimate: € 40 / 50 -
#313De Fuiseaux, Baudour
Een servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.
Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#765Matchbox Series 25; 26 & 29
Drie speelgoedautootjes in originele doosjes:- Ford Cortina.- G.M.C. Tipper truck.- Fire pumper truck.
Trois voitures jouets, emballages d’origine:- Ford Cortina.- G.M.C. Tipper truck.- Fire pumper truck.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#219Paul DelarochePeriod: 1797-1856
“De pasgeborene”. Classicistisch schilderij met talrijke personages. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
”Le nouveau-né”. Une peinture classique à plusieurs personnages. Huile sur toile. Signature à droite en bas.No longer availableDim. 84 x 101 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#665
Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.
Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.No longer availableDim. 185 x 158 x 52 cmEstimate: € 140 / 180 -
#718
Afrikaans masker. Luba, Congo.
Un masque africain. Luba, Congo.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#31
Een driehoekige geslepen asbak en een geblazen dubbele kandelaar van kleurloos kristal.
Un cendrier triangulaire taillé et un double candélabre soufflé en cristal incolore.No longer availableDim. b: 16 & 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#514
“Loosdrechtse Plas met Waterlelies”. Aquarel. Draagt een handtekening: Smorenberg.
”Flaque à Loosdrecht et lélie”. Une aquarelle. Porte une signature: Smorenberg.No longer availableDim. 23 x 49 cmEstimate: € 100 / 120