#824
#268
Een damhertengewei op muurplaat.
Un bois de daim sur attache murale.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#778
Kopje en schoteltje met een decor in ossenbloed en goud met stieren.
#680René HansoulPeriod: 1910 - 1979
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#626Kilim Gaschgai
#272F. Rotsaert
#212Louis Verboeckhoven
Twee marines, aquarel op papier. Beide gesigneerd.
#825Matchbox Series 57; 58; 60; 61 & 63
Cinq voitures jouets, emballages d’origine:- Land Rover voiture de pompiers.- DAF camion et piliers en fer.- Camion et bureau de chantier.- Alvis Stalwart.- Fire crash tender.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#6
Een sokkeltje van smeedijzer en gehamerd koper. Art deco.
#713
Een vaas van rode glaspasta in de stijl van Murano.
#17Sitzendorf
Een groepje van Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
#230
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,74 ct et diamants ayant un poids total de ± 0,56 ct.No longer availableDim. 3,95 gEstimate: € 1900 / 2100