#298Een lot van vijf vintage camera’s:- Asahi Pentax Spotmatic F.- Pentax K1000.- Chinon CS.- Olympus Trip 35.- Olympus PEN EE-3.
Un lot de cinq caméras vintage:- Asahi Pentax Spotmatic F.- Pentax K1000.- Chinon CS.- Olympus Trip 35.- Olympus PEN EE-3.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#757Een oude contrabarometer. Engels werk.
#234“Abraham offert Isaak, maar wordt door de engel tegengehouden. In een italianiserend landschap met talrijke personages en gebouwen”. Olieverf op paneel, opnieuw geparketteerd. Vlaamse School, XVIIde eeuw.
”Abraham sacrifie Isaac, mais est arrêté par l’archange. Paysage italienisant, aux nombreux personnages et immeubles”. Ecole flamande, XVIIème siècle.No longer availableDim. 106 x 92 cmEstimate: € 1800 / 2400 -
#169Armand LaureysPeriod: 1867 - ?“Zicht op de Nosestraat te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur la rue Nose, Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 85 x 60 cmEstimate: € 180 / 220 -
#841Een lot kleine klokjes, waarbij drie regulateurs en een Zaans klokje van kunststof en een houten klokje.
Un lot de petites pendules, dont trois régulateurs et une pendule de Zaan en plastique, et une en bois.No longer availableDim. h: 20 - 36 cmEstimate: € 30 / 40 -
#96Een hoge hoekvitrine met één deur met bol glas.
#185Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 12,35 gEstimate: € 1350 / 1450