Other lots in this auction
-
#323Val St. LambertEen reeks van zes glazen van geslepen kristal in diverse kleuren. Gemerkt onderaan. We voegen er karaf in dezelfde stijl aan toe. Jaren ‘70.
Une série de six verres en cristal taillé de différentes couleurs. Marque sous la base. Nous ajoutons une carafe du même style. Années ‘70.No longer availableDim. h: 20 & 36 cmEstimate: € 200 / 240 -
#352Leopold MullerPeriod: 1879 - 1961“Zomers straatzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Scène de rue estivale”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#873Een bestek van verzilverd metaal voor 12 personen. In koffertje. We voegen er andere bestekken aan toe, w.o. Christofle.
Un service à couverts en métal argenté pour douze personnes. Dans un coffret. Nous ajoutons quelques autres couverts, entre-autres des pièces de Christofle.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#516HamadanEen handgeknoopt wollen karpet. Iran.
Une carpette en laine nouée main. Iran.No longer availableDim. 154 x 109 cmEstimate: € 40 / 60 -
#376Een eikenhouten barmeubel met een lade onder het klapblad en met gesculpteerde panelen.
Un meuble bar en chêne à un tiroir sous la tablette rabattable et panneaux sculptés.No longer availableDim. b: 87 cmEstimate: € 60 / 80 -
#115Een briljant van 0,60 ct. Color G SI2. In afgesloten identiteitskaart en met certificaat.
Un brillant de 0,60 ct Color G SI2. Avec carte d’identité et certificat.No longer availableEstimate: € 1100 / 1300 -
#748Een handgeschilderde Chinese scroll met een voorstelling van twee oude mannen bij een meer. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main représentant deux vieux hommes auprès d’un lac. Encre sur papier.No longer availableDim. 131,5 x 51 cmEstimate: € 60 / 100 -
#683Een allegorisch beeld van zamak op een roze marmeren sokkel.
Une statue allégorique en régule sur un socle en marbre rose.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#741Matchbox King Size K-13“ERF Ready Mix concrete truck”. Een speelgoedvoertuig. Zeer goede staat. In originele doos.
”ERF Ready Mix concrete truck”. Un jouet. Très bon état. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#222Joseph FrançoisPeriod: 1759 - 1851“Vrouw met manden op een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage, femme et paniers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 36 cmEstimate: € 350 / 500 -
#596KaukazeEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol katoen.
Tapis d’Orient en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 198 x 300 cmEstimate: € 200 / 240 -
#670Een paar mahoniehouten crapaudzeteltjes tijdperk Victoria.
Une paire de fauteuils crapaud acajou époque Victoria.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 80 / 100

