#261Een polychroom porseleinen vaas met handgeschilderd bloemdecor en vergulde accenten, in drie delen.
A polychrome porcelain vase with hand-painted floral decoration and gilded accents, in three parts.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 50 / 70 -
#427Een Chinees stilleven van pietradura op paneel met jade en speksteen.
A Chinese still life pietradura on panel made of jade and soapstone.No longer availableDim. 72 x 27cmEstimate: € 100 / 150 -
#365Jean Marie Massoud Design“Schizo”.Een bureaustoel van licht grijs metaal bekleed met groene stof.
#37Eel lot strips, Nero e.a.
Eel lot of strip albums.No longer availableEstimate: € 45 / 60 -
#693Sellmann, WeidenEen gedeelte servies van wit porselein met een zilverkleurig randje. Bestaande uit 12 tassen, 12 ondertassen, 12 platte borden, 12 soepborden, terrine, sauskom, 12 dessertborden, koffiepot, melk en suikerpot. Gemerkt onderaan. Medio XXste eeuw.
A set of white porcelain tableware with a silver-colored rim. Marked on the bottom. Mid-20th century.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#293Lladro‘The snowman’, een Lladro beeld, modelnr 5713 in originele verpakking.
"The snowman", a Lladro figurine, model number 5713 in its original packaging.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#570Een paar 18 kt geelgouden oorbellen telkens bezet met een topaas.
#22RoemerEen lot van 10 vintage Roemer wijnglazen met groen geribbelde voet.
#381Een paar Chinees porseleinen vazen met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A pair of Chinese porcelain vases with floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. 36 x Ø17cmEstimate: € 60 / 80 -
#225Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
#101Een uit hoorn gesculpteerd beeldje van een skelet onder glazen stolp.
A horn-carved sculpture of a skeleton under a glass dome.No longer availableDim. 29cmEstimate: € 150 / 175