#68Lladro‘Scarecrow and the Lady’, een Lladro beeld, modelnr 5385 in originele verpakking.
#30Een 14 kt geelgouden broche bezet met fijne pareltjes.
#573-Een vaas van Murano glas groen en goud gekleurd.
#85Een Frans porseleinen jardinière met floraal decor en drakenkoppen. 1 stukje van drakenoor manco.
A French porcelain jardinière with floral decoration and dragon heads. 1 piece of dragon ear is missing.No longer availableDim. 42 x 23cmEstimate: € 100 / 150 -
#435-Een art deco tafeltje.
An Art Deco table.No longer availableDim. H. 59, Ø 60 cmEstimate: € 120 / 140 -
#84“Interieurzicht vanuit de stal”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gemongrammerd F.B.
#686Een handgeknoopt Perzische loper.
#544Keth Haring FoundationPeriod: °1953“Playing Time”. Genummerd 30/150 en in de plaat gesigneerd met stempel en droogstempel.
"Playing Time". Numbered 30/150 and signed in the plate with a stamp and dry seal.No longer availableDim. 52 x 35 cmEstimate: € 200 / 220 -
#121ValEen vaas, Val Saint Lambert in groen en kleurloos kristal, gemerkt Val St Lambert, MPU 79/922.
A vase, Val Saint Lambert in green and colorless crystal, marked Val St Lambert, MPU 79/922.No longer availableDim. h 24 x Ø 16 cmEstimate: € 150 / 200 -
A white porcelain dinnerware set with a colorful floral pattern. Marked at the bottom.No longer availableEstimate: € 200 / 300