#663Een grote coupe van bewogen vorm met een swirlmotief en op een rond voetstuk. Met drie albasten eitjes.
A large bowl with a dynamic shape, featuring a swirl pattern and resting on a round pedestal. It comes with three alabaster eggs.No longer availableDim. Ø 48 cmEstimate: € 50 / 60 -
#211Limoges FranceEen uitgebreid porseleinen handgeschilderd servies met vergulde rand. Onderaan gemerkt.
#173Period: °1953“L’Angelus”. Gepatineerd bronzen groep. Gesigneerd Henri Giraud.
"L'Angelus". Patinated bronze group. Signed by Henri Giraud.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 750 / 900 -
#48Een gietijzeren tuinvaas met verweerd uiterlijk.
#15Een set van vier kristallen glaasjes met groene kelk en rode voet.
#52‘Het afscheid’, olieverf op doek met de voorstellingvan een koppel in het deurgat, niet gesigneerd.
#488-Een wandelende panter. Een bronzen beeld.
#323Een cachepot van porcelaine de Paris, een sierschotel van Pillivuyt gemerkt en een melkkannetje.
A flower pot made of porcelain from Paris, a decorative plate by Pillivuyt with markings, and a milk jug.No longer availableDim. h: 17 cm 15 cm l: 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#371Een vaas van meerkleurig glas.
#236Een donkere massief eikenhouten kloostertafel.
A dark solid oak monastery table.No longer availableDim. 76 x 220 x 85cmEstimate: € 150 / 200