#524Els van Rompu“Menseneters”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Gesigneerd en gedateerd 1997.
#678Een grote decoratieve schelp met parelmoer in reliëf.
#671Lladro‘A Cradle of kittens’, een Lladro beeld, modelnr 5784 in originele verpakking.
"A Cradle of kittens", a Lladro sculpture, model number 5784 in its original packaging.No longer availableDim. h 15.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#641Lladro‘Nippon lady’, een Lladro beeld, modelnr 5327 in originele verpakking.
#272Gerhard Bochmann Kaiser“Twee vechtende pauwen”. Een porseleinen beeld, gesigneerd “G Bochmann”. Ondergaan gemerkt Kaiser.
#97Val Saint Lambert. P.U.Een schaal, Val Saint Lambert in groen en kleurloos kristal, gemerkt VSL, PU 8716003.
#694Diverse Belgische niet gestempelde postzegels in 6 goed gevulde albums “Falzlos Album T” en enkele vellen postzegels. 2 x 1960-1974, 2 x 1975 - 1985, 1986-1990.
Various Belgian unused postage stamps in 6 well-filled albums "Falzlos Album T" and some sheets of stamps. 2 x 1960-1974, 2 x 1975 - 1985, 1986-1990.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#424Georges De Meerschman Sonja Rosalia Bauters“Geometrisch abstract”. Een lot van 3 schilderijen, gemengde techniek op papier. Duaal werk, dragen monogram, waarvan 2 gesigneerd op achterzijde. Bijgevoegd boekje.
#238“O.L.V. van Vosselaar - Troosteres der Bedrukten BVO.” Een plaasteren beeld. Hoofdje van het kind hersteld.
"O.L.V. van Vosselaar - Comforter of the Afflicted BVO." A plaster statue. Child's head restored.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#666Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#280Een lange parelhalssnoer met 18 kt geelgouden slot bezet met kleine briljantjes en een saffier van +- 1,10 ct.
#222Héléne Dubourg“Dame aan de kade.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Lady on the Quay." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 160 / 200