#181Lladro‘Three sisters’, limited edition Lladro beeld, modelnr 1492, 1078/3000 in originele verpakking.
#237“Reforme Urgente, Pitcher in Barbotine”. Een porseleinen karaf. Onderaan genummerd 741.
"Urgent Reform, Barbotine Pitcher." A porcelain carafe. Numbered 741 at the bottom.No longer availableDim. 27cmEstimate: € 100 / 150 -
#266Een houten salon met gestoffeerde zitting, bestaande uit 3 verschillende modellen 2 x 1-zit fauteuil en 1 2-zit.
#696FischnerEen wit porseleinen koffie-en theeservies met een slingermotief. Onderaan gemerkt. 6 Kopjes en 6 schoteltjes, 18 diverse borden, peper-en zoutvat, koffie-, thee- en suikerpot, 2 melkkannetjes, 3 schaaltjes en een kommetje.
A white porcelain coffee and tea service with a swirl motif. Marked on the bottom. Cups and saucers, various plates, salt and pepper shakers, coffee, tea, and sugar pots, 2 milk jugs, 3 bowls, and a small dish.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#448NankingEen Chinees aardewerken Nanking vaas met meerkleurig krijgstafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
#497-Een paar Chinese gemberpotten van blauw en wit porselein.
#524Els van Rompu“Menseneters”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Gesigneerd en gedateerd 1997.
#586Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian carpet.No longer availableDim. 182 x 126cmEstimate: € 40 / 60