#95Gastone Rinaldi RIMAEen lot van 6 vintage Italiaanse design stoelen uit gechromeerd metaal. Gastone Rinaldi voor RIMA, medio 1970.
#589Raoul Dufy“Mediterraans havenzicht”. Een litho op papier.
#573-Een vaas van Murano glas groen en goud gekleurd.
#241Een zwart en rood marmeren kruisbeeld met messingen crucifix.
A black and red marble crucifix with brass crucifix.No longer availableDim. h 49 cmEstimate: € 60 / 80 -
#567Paard van lichtblauw geglazuurd terracotta naar de Tangdynastie.
#294Leon Van Molders“Favori de Segelsem”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1913.
#2“Stilleven”. Een schilderij, aquarel op papier. Vermoedelijk gesigneerd “Crab D” En gedateerd 1946.
#90Een 18 kt geelgouden ring bezet met twee kleine briljantjes en een saffiercabochon.
An 18 kt yellow gold ring set with two small diamonds and a cabochon sapphire.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 180 / 250 -
#358Lladro‘Geisha Mayumi’, een Lladro beeld, modelnr 1449 in originele verpakking.
"Geisha Mayumi," a Lladro figurine, model number 1449 in original packaging.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#472Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Groene man”. Een schilderij, olieverf op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.
"Green man". A painting, oil on paper. Signed and dated '96 at the bottom.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#624Een porseleinen theeservies met verguld motief. Gelobde buik. 12 schotels, 9 tassen, koffiepot, theepot, melkpot, suikerpot en kom.
#72Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Naakt”. Een tekening, houtskool op papier. Onderaan gesigneerd
"Nude." A drawing, charcoal on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 59 x 49cmEstimate: € 100 / 200