#428Edgard AubryEen aardewerk vaas met drip-glaze, ca 1930, onderaan gemerkt Aubry Edgard, Bouffioulx.
An earthenware vase with drip-glaze, ca 1930, marked Aubry Edgard, Bouffioulx.No longer availableDim. h 32 x Ø 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#613Sheffield CutleryEen verzilverd Sheffield in origineel mahoniehouten etui. 1 vork manco.
#262A. Zwanenberg“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#124‘Hooiwagen op het veld’, olieverf op paneel, draagt handtekening en gedateerd 1889.
"Haywagon in the Field", oil on panel, bears a signature and is dated 1889.No longer availableDim. h 24 x b 37 cmEstimate: € 100 / 150 -
#595GlamorEen vintage Glamor diamantairslamp uit de tweede helft van de vorige eeuw.
#590Een 18 kt geelgouden art deco zakhorloge.
An 18 kt yellow gold art deco pocket watch.No longer availableDim. bruto: 49,75 g Ø 4,5 cmEstimate: € 300 / 400 -
#287Lladro‘Picture perfect’, een Lladro beeld, modelnr 7612 in originele verpakking.
"Picture perfect", a Lladro figurine, model number 7612 in its original packaging.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#356Een lot van 3 handgeknoopte Perzische tapijtjes.
#121ValEen vaas, Val Saint Lambert in groen en kleurloos kristal, gemerkt Val St Lambert, MPU 79/922.
A vase, Val Saint Lambert in green and colorless crystal, marked Val St Lambert, MPU 79/922.No longer availableDim. h 24 x Ø 16 cmEstimate: € 150 / 200 -
#63Boch FrèresEen lot van 51 borden, 50 model Ronda en 1 Keramis.
#149Jacques MadiolPeriod: 1871-1950“Spinnende vrouw in interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1900.
"Spinning Woman in Interior". Oil on canvas. Signed and dated 1900.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200 / 220