#320Een 18 kt witgouden hanger met ketting in de vorm van een bloem. Bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,03 ct.
An 18 kt white gold pendant with chain in the shape of a flower. Set with diamonds with a total weight of 1.03 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 750 / 850 -
#107Een opgezette zeeotter in presentatiekist.
A stuffed sea otter in a presentation case.No longer availableDim. 40 x 87 x 25 cmEstimate: € 230 / 300 -
#680Roskopf PatentEen zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
#589Raoul Dufy“Mediterraans havenzicht”. Een litho op papier.
"Mediterranean harbor view". A lithograph on paper.No longer availableDim. 84 x 38cmEstimate: € 150 / 250 -
#236Een donkere massief eikenhouten kloostertafel.
#443Een spekstenen beeld van de Chinese geluksgod Shou (lang leven).
A steatite statue of the Chinese god of longevity Shou.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#188Een bronzen beeld van Napoleon te paard, draagt handtekening ‘Claude’.
#282“De Rijdende Artillerist en zijn ouders”. Een schilderij, olieverf op doek.
#351Lladro‘Bird in the nest’, een Lladro beeld, modelnr 1299 in originele verpakking.
'Bird in the nest', a Lladro figurine, model number 1299 in original packaging.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#361Zes saképotjes van blauw, wit en verguld porselein.
#76Een whitewashed houten vitrinekast met deur en 2 niveau’s.
#279“Divine intervention”. Een schilderij, olieverf op paneel. Monogram S onderaan. Onderging zware restauratie. 19e eeuws.
"Divine intervention". A painting, oil on panel. Monogram S at the bottom. Underwent extensive restoration. 19th century.No longer availableDim. 70 x 50cmEstimate: € 80 / 120