#79Willem‘Zicht op het kerkplein’, olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd Willem.
#449“Fuglei natligt landskab”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Monogram onderaan CHP, opschrift achteraan.
"Fuglei natlgt landskap". A painting, mixed media on paper. Monogram at the bottom CHP, inscription at the back.No longer availableDim. 64 x 52cmEstimate: € 700 / 900 -
#271Manoir d’Estaing - AveyronEen polychroom porseleinen koffiepotje met twee niveaus. Handgeschilderd decor. Gemerkt onderaan. Draagt handtekening P. Bénech, naar een ontwerp van 1850.
#460Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 0,50 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central sapphire of approximately 0.50 ct. and with diamonds weighing approximately 0.40 ct. together.No longer availableEstimate: € 600 / 700 -
#678Een grote decoratieve schelp met parelmoer in reliëf.
#142Ferdinand De PrinsPeriod: Brecht 1859 - Reet 1908“Landschap met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1886.
#281WiskemannEen lot van 6 Art Deco Wiskemann serveerschalen en dekselpotten, medio 1930. Bijgevoegd een Wiskemann slede en 2 schaaltjes in schelpvorm.
#380Een paar 18 kt hartvormige wit- en geelgouden oorbellen, bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,26 ct.
A pair of 18 kt heart-shaped white and yellow gold earrings, set with diamonds weighing a total of 0.26 ct.No longer availableDim. 3,03 gEstimate: € 450 / 500 -
#145Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#118Lladro‘A Ride In The Park’, limited edition Lladro beeld, modelnr 5718, 912/1000, in originele verpakking.
"A Ride In The Park," limited edition Lladro figurine, model number 5718, 912/1000, in original packaging.No longer availableDim. H:26cm L:42cmEstimate: € 300 / 400 -
#600Een goudkleurige schakelarmband. Gemerkt. YSL.
A gold-colored link bracelet. Marked. YSL.No longer availableEstimate: € 250 / 300