#49‘Interieur’, een lot van 2 schilderijen, olieverf op doek met de voorstelling van waarschijnlijk 2 x hetzelfde interieur, beide door dezelfde kunstenaar onduidelijk gesigneerd.
#287Lladro‘Picture perfect’, een Lladro beeld, modelnr 7612 in originele verpakking.
"Picture perfect", a Lladro figurine, model number 7612 in its original packaging.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#687Lladro‘Can I play’, een Lladro beeld, modelnr 7610 in originele verpakking.
#242Frans Van Tongerloo“Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1925.
"Kalmthout Heath". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1925 at the bottom.No longer availableDim. 54 x 68cmEstimate: € 200 / 300 -
#277Een lot van 2 houten behang of linoleum print-rollen met koperen patroon, waarvan 1 gemerkt “Brepols”.
A lot of 2 wooden wallpaper or linoleum print rolls with a copper pattern, one marked "Brepols".No longer availableDim. 60cmEstimate: € 80 / 120 -
#112Oswald PoreauPeriod: 1877 - 1955“Bloemenstilleven met waaier en handschoenen.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Flower still life with fan and gloves." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 150 / 200 -
#124‘Hooiwagen op het veld’, olieverf op paneel, draagt handtekening en gedateerd 1889.
"Haywagon in the Field", oil on panel, bears a signature and is dated 1889.No longer availableDim. h 24 x b 37 cmEstimate: € 100 / 150 -
#43Een lot van 3 grote kerkkandelaars, waarvan 1 verzilverd met monogram en 2 andere in messing gesteund op leeuw-en klauwpoten.
#93Thomas Alva Edison Phonograph Model Standard geschikt voor het afspelen van 2 minuten wasrollen. Deze Standard gemaakt in USA is voorzien van een banner transfer met het opschrift Edison Standard Phonograph. Er bij zijn 7 wasrollen waarvan 4 in goede staat en 3 gebroken/gebarsten, alle 7 in hun originele doosje.
Thomas Alva Edison Phonograph Model Standard suitable for playing 2-minute wax cylinders. This Standard, made in the USA, features a banner transfer with the inscription Edison Standard Phonograph. Included are 7 wax cylinders, of which 4 are in good condition and 3 are broken/cracked, all in their original cases.No longer availableDim. 27 x 32 x 23 cmEstimate: € 400 / 600 -
#167Paul Ludwig KowalczewskiPeriod: 1865-1910“Germanischer Krieger”. Een brons gesculpteerd beeld van een krijger met gehoornde hoofdtooi. Op donker marmeren sokkel. Draagt signatuur.
"Germanic Warrior." A bronze sculpted statue of a warrior with a horned headpiece. On a dark marble pedestal. Bears a signature.No longer availableDim. 40cmEstimate: € 400 / 500