#474Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Dansend koppel”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.
"Dancing couple". A painting, oil on canvas. Signed and dated '96 at the bottom.No longer availableDim. 27 x 17cmEstimate: € 100 / 200 -
#331Lladro‘Feel pretty’, een Lladro beeld, modelnr 5678 in originele verpakking.
"Feel Pretty," a Lladro figurine, model number 5678 in original packaging.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#700ChanelEen zijden sjaal met het logo. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 85 x 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#79Willem‘Zicht op het kerkplein’, olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd Willem.
#275Een eikenhouten commode met 3 laden.
#129“Bedrieger in het kaartenspel.” Olieverf op doek. Vroeg 19de eeuw.
#22RoemerEen lot van 10 vintage Roemer wijnglazen met groen geribbelde voet.
#369Een ingekleurde ets, getekend buiten de plaat ‘Marten Van Der Hoop’.
#550Een 18 kt geelgouden broche bezet met een grote citrine van +- 15 ct.
An 18 kt yellow gold brooch set with a large citrine of approximately 15 ct.No longer availableDim. 14,50 gEstimate: € 300 / 400