#673Een wandklokje met Dinanterie omlijsting in een dikke houten kader.
#561Een Franse comtoise klok met opschrift op de wijzerplaat Moly ainé à Castelnau de Montratier in een houten kast met geschilderde bloemen versierd.
#676Een lot van 2 handgeknoopt Perzische tapijtjes.
#297Lladro‘Fragrant bouquet’, een Lladro beeld, modelnr 05862 in originele verpakking.
"Fragrant Bouquet", a Lladro figurine, model number 05862 in original packaging.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#19O. VernetEen lot van 2, een potloodtekening XVIIIde eeuw met amoureus koppel, Franse school. Gesigneerd “O Vernet”. En een schaduwportret op parelmoer, hoog kwalitatief, Parijse school.
#314Armstoel van notenhout in Lodewijk XIII-stijl.
#329Een houten kwartvormig hoekrekje met draaipoten en 3 verdiepen.
#164Jules Jacques Boulez“Stilleven met fruit.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Still life with fruit." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 400 / 600 -
#187A. Gennai“Dame met kap”. Een uit marmer en albast gesculpteerde buste. Achteraan gesigneerd, medio 1900.
A bronze chandelier with 3 angels, featuring 9 light points and glass candle holders shaped like roses.No longer availableDim. h 70 x Ø 79 cmEstimate: € 120 / 180