#407Een lot Chinees porseleinen sierborden. Diverse taferelen en decor. Onderaan gemerkt.
A lot of Chinese porcelain decorative plates. Various scenes and decorations. Marked at the bottom.No longer availableDim. Ø29cmEstimate: € 60 / 90 -
#696FischnerEen wit porseleinen koffie-en theeservies met een slingermotief. Onderaan gemerkt. 6 Kopjes en 6 schoteltjes, 18 diverse borden, peper-en zoutvat, koffie-, thee- en suikerpot, 2 melkkannetjes, 3 schaaltjes en een kommetje.
A white porcelain coffee and tea service with a swirl motif. Marked on the bottom. Cups and saucers, various plates, salt and pepper shakers, coffee, tea, and sugar pots, 2 milk jugs, 3 bowls, and a small dish.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#260Een 18kt witgouden hanger met ketting met een citrine in briollete geslepen en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,28 ct.
An 18kt white gold pendant with necklace, featuring a briolette-cut citrine and brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.28 ct.No longer availableDim. 5,65 gEstimate: € 800 / 900 -
#416Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#119Maurice SchelckPeriod: 1906-1978“Winters rivierzicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#93Thomas Alva Edison Phonograph Model Standard geschikt voor het afspelen van 2 minuten wasrollen. Deze Standard gemaakt in USA is voorzien van een banner transfer met het opschrift Edison Standard Phonograph. Er bij zijn 7 wasrollen waarvan 4 in goede staat en 3 gebroken/gebarsten, alle 7 in hun originele doosje.
Thomas Alva Edison Phonograph Model Standard suitable for playing 2-minute wax cylinders. This Standard, made in the USA, features a banner transfer with the inscription Edison Standard Phonograph. Included are 7 wax cylinders, of which 4 are in good condition and 3 are broken/cracked, all in their original cases.No longer availableDim. 27 x 32 x 23 cmEstimate: € 400 / 600 -
#18Een set van 11 handgemaakte vintage tegels. Gemonogrammeerd. Jaren 60.
#631Lladro‘A barrel of blossoms’, een Lladro beeld, modelnr 1419 in originele verpakking.
"A Barrel of Blossoms", a Lladro figurine, model no. 1419 in original packaging.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#123Val Saint LambertEen kristallen vaas, groen en kleurloos, getekend Val Saint Lambert, Xavier Crespo, PUT 93/456.
A crystal vase, green and colorless, signed Val Saint Lambert, Xavier Crespo, PUT 93/456.No longer availableDim. h 24 x Ø 25 cmEstimate: € 400 / 600 -
#251Les etains des potstainiers hutoisEen lampenvoet met een kap van glas in lood in de stijl van Tiffany. Gemerkt met label “Les etains des potstainiers hutois”.
A lamp base with a stained glass shade in the style of Tiffany. Marked with the label "Les etains des potstainiers hutois".No longer availableDim. 61 x 41cmEstimate: € 80 / 120 -
#439“Geabstraheerd portret” & “Abstract”. Een lot van twee schilderijen, gemengde techniek op papier.
"Abstract portrait" & "Abstract". A lot of two paintings, mixed media on paper.No longer availableDim. 53 x 42cmEstimate: € 300 / 500