#552Een paar verzilverd metalen kandelaars met drie lichtpunten in lijn. Gemerkt.
A pair of silver-plated metal candlesticks with three aligned light points. Marked.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 120 / 200 -
#647Lladro‘Geisha with flower basket’, een Lladro beeldje, modelnr 1448 in originele verpakking.
'Geisha with flower basket', a Lladro figurine, model number 1448 in original packaging.No longer availableDim. h 18.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#470DelvauxEen halssnoer van zoutwaterparel in roze kleuren met zilveren slot.
#625Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian carpet.No longer availableDim. 198 x 127cmEstimate: € 40 / 60 -
#261Een polychroom porseleinen vaas met handgeschilderd bloemdecor en vergulde accenten, in drie delen.
A polychrome porcelain vase with hand-painted floral decoration and gilded accents, in three parts.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 50 / 70 -
#171Richard MacdonaldPeriod: 1978“Piper” (1978). Een gepatineerd bronzen beeld van een fluitspelende vrouw. Op zwart marmeren sokkel en met bijhorende box. Genummerd 13/90.
#320Een 18 kt witgouden hanger met ketting in de vorm van een bloem. Bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,03 ct.
An 18 kt white gold pendant with chain in the shape of a flower. Set with diamonds with a total weight of 1.03 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 750 / 850 -
#122Emmanuel NotermanPeriod: 1808-1863“ L'enseignement de la Vierge”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"The Teaching of the Virgin." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 43 x 33cmEstimate: € 125 / 175 -
#314Armstoel van notenhout in Lodewijk XIII-stijl.
#488-Een wandelende panter. Een bronzen beeld.
#433Een gesculpteerd houten Antropomorfe kruik. Mangbetu DRC.
A carved wooden anthropomorphic jar. Mangbetu DRC.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#341Een 19e eeuws massief eiken spaarpot/kastje, 1 lade met 2 sloten, sleutels ontbreken.
A 19th century solid oak piggy bank/cabinet with 1 drawer and 2 locks, missing keys.No longer availableDim. 56 x 53 x 39 cmEstimate: € 20 / 30