#662Een vierkante massief eiken salontafel.
#195Een kristallen Marie Therese luchter met 8 armen en lichtpunten.
#596Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian carpet.No longer availableDim. 165 x 95cmEstimate: € 40 / 60 -
#499“Moeder met kroost”. Een schilderij, olieverf op paneel. Toegeschreven aan Harry Buyck.
#56Een mahoniehouten tafel op gesculpteerde voet.
A mahogany table with sculpted base.No longer availableDim. 71 x 125 x 94cmEstimate: € 40 / 60 -
#613Sheffield CutleryEen verzilverd Sheffield in origineel mahoniehouten etui. 1 vork manco.
#439“Geabstraheerd portret” & “Abstract”. Een lot van twee schilderijen, gemengde techniek op papier.
"Abstract portrait" & "Abstract". A lot of two paintings, mixed media on paper.No longer availableDim. 53 x 42cmEstimate: € 300 / 500 -
CartierEen ovalen spiegel met een goudkleurige kader in kunststof met engeltjes en guirlandes.
No longer availableDim. h 119 x b 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#628RavensteinEen aardewerken koffiekan met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A pottery coffee pot with floral decor. Marked on the bottom.No longer availableDim. 27cmEstimate: € 60 / 90 -
#18Een set van 11 handgemaakte vintage tegels. Gemonogrammeerd. Jaren 60.
A set of 11 handcrafted vintage tiles. Monogrammed. Era: 1960s.No longer availableDim. 7,5 x 7,5 cmEstimate: € 40 / 60