#673Een wandklokje met Dinanterie omlijsting in een dikke houten kader.
#104“Antverpia”. Gekleurde gravure naar een origineel van Joris Hoefnagel d.d. 1598, met gedichten van Daniel Rogers en Julius Scaliger.
#142Ferdinand De PrinsPeriod: Brecht 1859 - Reet 1908“Landschap met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1886.
#213Val Saint-LambertEen lot van 7 gegoten Val Saint-Lambert glazen, gemerkt. Bijgevoegd 4 Champagneglazen.
#700ChanelEen zijden sjaal met het logo. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 85 x 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#136Een eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde lijnen en 2 laden onderaan.
#635Een lot van 6 eikenhouten stoelen met gestoffeerde bordeaux fluwelen zitting. Fraai gesculpteerd met getorsde delen en druivenranken.
A set of 6 oak chairs with upholstered bordeaux velvet seats. Beautifully sculpted with twisted parts and grapevines.No longer availableDim. 114 x 50 x 50cmEstimate: € 80 / 120 -
#223Kuifje“Kuifje”. Een uit kunststof gevormd beeld van Kuifje met Bobbie in een Chinese vaas. Bijgevoegd een hardcover strip “De Blauwe Lotus”, uitgave Casterman.
"Tintin". A plastic sculpture of Tintin with Snowy in a Chinese vase. Includes a hardcover comic book "The Blue Lotus", published by Casterman.No longer availableDim. 57 x Ø37cmEstimate: € 200 / 250 -
#12“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Vlaamse School, XIXde eeuw.
"Church Interior". Oil on canvas. Flemish School, 19th century.No longer availableDim. 33 x 29 cmEstimate: € 150 / 180 -
#427Een Chinees stilleven van pietradura op paneel met jade en speksteen.
A Chinese still life pietradura on panel made of jade and soapstone.No longer availableDim. 72 x 27cmEstimate: € 100 / 150