#208Leonhard ValkPeriod: 1675-1755“Novus Globus Terrestris. Auct. et Editor Gerh. et Leonh. Valk Amstelodami”. Een miniatuur wereldbol, voorzien van gegraveerde en ingekleurde panden. In zijn lederen omhulsel, binnenin versierd met een gegraveerde en gekleurde dierenriem. Toeschrijving d.d. 1975 door J. Van Beylen, Nationaal Scheepvaartmuseum Antwerpen. Kleine letsels en slijtage.
"Novus Globus Terrestris. Published and edited by Gerh. et Leonh. Valk Amstelodami". A miniature globe, with engraved and colored buildings. It comes in a leather case, decorated on the inside with an engraved and colored zodiac. Attribution dated 1975 by J. Van Beylen, National Maritime Museum Antwerp. Small damages and wear.No longer availableDim. Ø 8 cmEstimate: € 3000 / 3500 -
#538Een Chinees porseleinen balustervaas met blauw-wit floraal decor.
#74“Vrouwelijke heilige”. Olieverf op koper. Vlaamse School, vroeg XIXde eeuw. Letsels.
"Female saint." Oil on copper. Flemish School, early 19th century. Injuries.No longer availableDim. 18 x 16 cmEstimate: € 100 / 120 -
#610Een lange halssnoer met bruine tinten, etnische look. Gemerkt Rosa Lucia.
#149Jacques MadiolPeriod: 1871-1950“Spinnende vrouw in interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1900.
#539Een Balinese Tanka, begin 20ste eeuw. Met afbeelding van de viering van het bereiken van nirvana.
#642“Filmstrip”. Gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Filmstrip". Mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 75 x 100cmEstimate: € 40 / 60 -
#155Anna A. Solovjova‘Tolstoi met paard en ploeg’, een gietijzeren beeld van de Kasli fabriek uit Rusland, 1912, draagt handtekening Solovjova en de stempel van de fabriek. Postume geut.
#404Mark Claus“All round reporter”. Gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en genummerd 77/68.
"All round reporter." Mixed media on paper. Signed and numbered 77/68 at the bottom.No longer availableDim. 39 x 33cmEstimate: € 60 / 90