#582Een ronde butlerspiegel met vergulde lijst.
#519Georges De Meerschman Sonja Rosalia Bauters“Geabstraheerd stilleven met flessen”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Dubbel signatuur en monogram.
"Abstract still life with bottles". A painting, mixed media on panel. Double signature and monogram.No longer availableDim. 51 x 53cmEstimate: € 300 / 500 -
#272Gerhard Bochmann Kaiser“Twee vechtende pauwen”. Een porseleinen beeld, gesigneerd “G Bochmann”. Ondergaan gemerkt Kaiser.
#136Een eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde lijnen en 2 laden onderaan.
#170Een halssnoer van zoutwaterparels met zilveren slot.
A necklace of saltwater pearls with a silver clasp.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#319Een Regina Darla Gouda vaas, ontwerp door Steef Boers, modelnr 438.
#165Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.60 ct in total.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 700 / 800 -
#505Een massieve eikenhouten secretaire met ingelegde ster op het frontpaneel. Onderaan 2 grote laden en binnenin 8 kleine, waarvan 2 manco.
#578Een zeskantige lantaarn met gebogen glas.
#275Een eikenhouten commode met 3 laden.
#151Een lot zilveren servies, bestaande uit koffiekan, melkkannetje, suikerpot met manco deksel en dienblad. Gemerkt.
#55Een paar polychroom Brussels porseleinen vaasjes met bloemdecor.
A pair of polychrome Brussels porcelain vases with flower decoration.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 80 / 120