Similar lots by type
-
#564Helleu
“Portret van een jonge vrouw”. Zwart en rood krijt op papier. Gesigneerd.
“Portrait de jeune femme”. Craie rouge et noire sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 22,5 cmEstimate: € 100/150 -
#382Valentijn De WaelePeriod: °Hamme 1918
“Hoeve”, “Boereninterieur” en “Landschap”. Aquarel op papier. We voegen er een paar dorpszichten en vier landschappen aan toe. Potlood op papier, waarvan twee gesigneerd.
“Ferme”, “Intérieur campagnard” et “Paysage”. Aquarelle sur papier. Nous ajoutons une paire de vues de village et quatre paysages. Crayon sur papier, dont deux signés.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 30/40 -
#374Pierre Jean Poitevin
Twee studies in houtskool op papier. Gesigneerd. En een andere in inkt.
Deux études en fusain sur papier. Signées. Et une autre en encre.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#572René Guiette
“Zencompositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 18/07/61.
“Composition Zen”. Technique mixte sur papier. Signée et datée 18/7/61.No longer availableDim. 19 x 12 cmEstimate: € 160/200 -
#469Jeanne Van Lindt
“Twee personages”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Deux personnages”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 27 cmEstimate: € 40/60 -
#644Paula Tyssen
“Bloemenstilleven”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 30/50 -
#669Maurice VerbistPeriod: 1913-1984
“Vrienden nemen Christus van het kruis”. Pastel op papier. Gesigneerde en gedateerd 1977.
“La descente de la croix”. Pastel sur papier. Signé et daté 1977.No longer availableDim. 55 x 38 cmEstimate: € 100/150 -
#675Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967
“Dorpszicht”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd.
“Vue de village”. Aquarelle et encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 12 x 22 cmEstimate: € 160/200 -
#629Rik Van de Vorst
“Liggend naakt”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Nu couché”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#687
Een paar zg. “Button Chairs” van bruin leder en hout. Naar een ontwerp van Finn Juhl.
Paire de chaises dite “button chairs” en cuir brun et bois. D’après un modèle de Finn Juhl.No longer availableDim. H 85 cmEstimate: € 1200/1400 -
#229Rik VerheydenPeriod: 1875-1954
“Brevierende kardinaal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Cardinal au bréviaire”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 200/300 -
#452Pol Mara
“Compositie met hoofden”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 141/165 buiten de plaat.
“Composition aux têtes”. Sérigraphie. Signée et numérotée 141/165 hors planche.No longer availableDim. 62 x 44 cmEstimate: € 100/180 -
#19
Twaalf oude gravures met betrekking tot Namen.
Douze gravures anciennes aux vues de Namur.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#27
Een lot van vijf opgezette marterachtigen.
Lot de cinq martres empaillés.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#440
Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met het embleem van Mercedes.
Porte clefs en or jaune 18 ct au logo de Mercedes-Benz.No longer availableDim. 10,80 gEstimate: € 200/300 -
#133Ernest PatrisPeriod: 1909 - 1981
Een meisjesbuste van brons met zilverkleurig patina. Achteraan gesigneerd.
Buste de fille en bronze argenté. Signé au verso.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80/120 -
#288Lampe Berger
Een olielampje van meerkleurig aardewerk met een decor van grotschilderingen.
Lampe à huile en faïence polychrome au décor de peintures de caverne.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 25/35 -
#70
Een 18 karaats geel gouden dameszakhorloge versierd met kleine steentjes en een engeltje in email. Begin XXste eeuw.
Montre de dame en or jaune 18 ct décorée de petites pierres et d’un angelot en émail. Début du XXe siècle.No longer availableDim. bruto:14.96 gEstimate: € 250/350 -
#294Roger Hebbelinck
“Winterlandschap”. Ingekleurde ets. Gesigneerd buiten de plaat en E.A. Naar een werk van V. De Saedeleer.
“Paysage d’hiver”. Eau-forte en couleurs. Signée hors planche et E.A. D’après un oeuvre par Valérius De Saedeleer.No longer availableDim. 54 x 59,5 cmEstimate: € 100/150 -
#794
Een paar metalen lampenvoeten in de vorm van stijgbeugels.
Paire de pieds de lampes en métal en forme d’étrier.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#356Napoli
Twee borden van handgeschilderd en 24 karaats verguld porselein. Onderaan gemerkt.
Deux assiettes en porcelaine peinte à la main et à la dorure 24 ct. Marque au verso.No longer availableDim. Ø: 26,5 cmEstimate: € 60/80