Similar lots by type
-
#854Louis ClessePeriod: 1889 - 1961
“Schuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”La grange.” Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 41 cmEstimate: € 200/300 -
#744
“Golgotha met Maria, Mari-Magdalena en Johannes de apostel. Olieverf op doek. Begin XVIIIe eeuw.
“Golgotha avec Marie, Marie Magdelaine et St-Jean l’Apôtre”. Huile sur toile. Début du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 50 x 36 cmEstimate: € 200/300 -
#554Alfred Jos Auguste Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Vieux Coin”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vieux Coin’. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#232Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951
“De aardappelschilster”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine schade bovenaan.
“L’éplucheuse de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée. Petit dégât vers le haut.No longer availableDim. 47 x 32 cmEstimate: € 300/500 -
#229Louis Van EngelenPeriod: 1856 - 1940
“Zicht op de M‘Pozorivier in Congo”. Gesigneerd en gedateerd 7/1879.
“Vue de la rivière M’Pozo au Congo”. Aquarelle. Signée et datée 7/1879.No longer availableDim. 11 x 14 cmEstimate: € 40/60 -
#1032
Drie panelen met reproducties van de vier seizoenen van Mucha.
Trois panneaux avec des reproductions des quatre saisons par Mucha.No longer availableDim. 93 x 39 cmEstimate: € 180/240 -
#689
“Indisch koppel”. Paar gouaches op doek. Modern werk.
“Couple indien”. Paire de gouaches sur tissu. Travail moderne.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#984Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960
“Heidezicht”. Olieverf op doek. gesigneerd.
”Vue sur la fagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 38 cmEstimate: € 200/300 -
#982Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“De misdienaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Acolyte.” Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 33 cmEstimate: € 120/180 -
#632
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. XIXe eeuw, naar de XVIIe eeuw.
”Nature morte, fleurs.” Huile sur toile. Ne porte pas de signature. XIXième siècle, d’après le XVIIième siècle.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#684S. Dewael
“Joies d’été”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Joies d’été.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#759Robert Meyten
“Surrealistisch landschap met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1964.
”Paysage surréaliste et personnages.” Huile sur toile. Signée et datée 1964.No longer availableDim. 57 x 99 cmEstimate: € 100/120 -
#209
“Kerkinterieur”. Olieverf op paneel achter glas. Vlaamse school, XIXe eeuw.
“Intérieur d’Eglise”. Huile sur panneau sous verre. Ecole flamand, XIXe siècle.No longer availableDim. 79 x 65 cmEstimate: € 600/800 -
#644Trousselot
“Kardinaal met papegaai”. Olieverf op schilderskarton. Gesigneerd.
”Cardinal et perroquet.” Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 32,5 x 41 cmEstimate: € 120/200 -
#859G. Heirbaut
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le port.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 70/100 -
#569Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120/180 -
#989Edgard FarasynPeriod: 1858-1938
“Paardenkoets in de duinen bij nacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Carrosse dans les dunes durant la nuit.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 56 cmEstimate: € 200/300 -
#214Henri HoubenPeriod: Antwerpen 1858-1931
“Conversatie op het veld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Conversation dans les champs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 66 cmEstimate: € 800/1000 -
#662Omer CoppensPeriod: 1864-1926
“Besneeuwd straatje bij nacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘23. Beschadiging bovenaan.
”Une ruelle enneigée nocturne.” Huile sur toile. Signée et datée ‘23.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 300/400 -
#621Joseph De Meyer
“De jacht van Diana”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Omstreeks 1955.
“La chasse de Diane”. Huile sur toile. Signée. Vers 1955.No longer availableDim. 120 x 160 cmEstimate: € 240/360 -
#1009Schevelenbosch
Een paar interieurscènes naar de XVIIIe eeuw. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.
Deux scènes d’intérieur d’après le XVIIIième siècle. Huile sur toile. Signées.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#652Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Hoeve in de zomer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fermette durant l’été.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 88 cmEstimate: € 100/160 -
#892Rik Verheyden
“Non aan een kerkingang”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1931.
”Une nonne à l’entrée de l'Église.” Huile sur toile. Signée et datée 1931.No longer availableDim. 59 x 39 cmEstimate: € 100/160 -
#762Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging in het doek.
”Paysage à la ferme.” Huile sur toile. Signée. Petit dégât à la toile.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 100/160
Other lots in this auction
-
#608
Houten beeld van een man, goederen torsend. Afkomstig uit Zuid - Amerika.
Statue d’un paysan portant des marchandises en bois sculpté. Travail de L‘Amérique du Sud.No longer availableDim. H: 100 cmEstimate: € 100/120 -
#159
“Don Quichote”. Een zeefdruk op zijde, gesigneerd S. Dali. Certificaat op de achterzijde.
“Don Quichote”. Sérigraphie sur soie signée S.Dali. Certificat au verso.No longer availableDim. 57,5 x 49 cmEstimate: € 220/240 -
#819M.I. Hummel
Een lot van vier beeldjes en een sierbordje van meerkleurig porselein. Gesigneerd.
Lot de quatre statuettes et une petite assiette décorative en porcelaine polychrome. Signées.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 60/100 -
#973
Een albasten asbak, versierd met twee bronzen olifantjes.
Un cendrier en albâtre, décoration de deux éléphants.No longer availableDim. l: 16 cmEstimate: € 30/50 -
#655Sakuraba
“Nachtegaal en pruimbloesem”. Een scherm hout met zijde beschilderd.
“Rossignol et fleurs de prunier”. Bois et soie peints.No longer availableDim. 95 x 180 cmEstimate: € 120/180 -
#200Delheid
Een uitgebreid zilveren bestek voor twaalf personen in art decostijl en in ménagère. Twee mokkalepeltjes en enkele serveerbestekken manco. Deze laatsten zijn wel bijgevoegd in twee etuis. 800‰.
Important couvert en argent de style art déco pour douze personnes dans une ménagère. Deux cuillères à moka et quelques pièces de service manquent. Ces dernières sont remplacés par des semblables dans deux étuis. 800‰.No longer availableDim. +/- 9474 gram BrutoEstimate: € 3500/4500 -
#487
Een eikenhouten regulateur.
Un régulateur en chêne.No longer availableDim. 65 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#357
Een lot geelkoperen, aardewerken en metalen kandelaars in diverse stijlen. Allen gemonteerd als lampen. 10 stuks.
Lot de candélabres divers en cuivre jaune, en faïence et en métal. Chaque pièce montée en lampe. 10 pièces.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#320
Een 18 karaats wit gouden ring in de vorm van een roos, aan de rand bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une bague en or blanc et rose 18 ct en forme de rose, sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 11,15 gEstimate: € 1800/2000 -
#1056
Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 160 x 90 cmEstimate: € 60/80 -
#624Pol Verlinden
“Paard en kar in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cheval de trait et char dans un paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#538
Drie aardewerken schotels: een klein Delfts bordje met een blauw en wit decor met een kerkje. XIXde eeuw. Een taartschotel van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt : Moustier. XIXde eeuw. Een achtkantige schotel van blauw en wit Chinees porselein (25 x 33 cm)(randslijtage en haarscheur). Tijdperk Tao Kuan.
Trois plats en faïence: une petite assiette à décor d’une église en bleu et blanc. XIXe siècle. Plat à gâteau en bleu et blanc, marque: Moustier, XIXe siècle. Plat octogonal en porcelaine de Chine bleue et blanche (25 x 33 cm)(usure au bord et cheveu), époque Tao Kuan.No longer availableEstimate: € 60/80