#547
#511
Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Boyo, Congo.
#463
Een lot Afrikaans houtsnijwerk, bestaande uit twee schalen met vruchten.
Un lot d'objets en bois sculpté africain, comprenant deux plats avec fruits.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#673
Afrikaans gesneden ivoor. Drie beeldjes en een tandfragment.
#97Nederlands Muziekinstrumentenbedrijf Venlo
Een citer in kist, gedecoreerd met een harp.
Une cithare dans son coffre, décorée d’une harpe.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#458
Un buste africain sur socle. Dégâts au niveau des extensions capillaires.No longer availableDim. H: 16cmEstimate: € 40 / 50
#103Val St. Lambert ‘Studio Cristal’
Gekleurde vaas. Onderaan gemerkt en genummerd 95/338.
#627
#256
Een staande klok met eikenhouten kast. XIXe eeuw.
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#138
Drie vintage handtassen.
Trois sacs à main vintage.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#637
Bulldog van composiet.
#647
Een Guanyin van gebeeldhouwd ivoor. Chinees werk.
Un Guanyin en ivoire sculpté. Travail chinois.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 40 / 80 -
#69François SerrasPeriod: 1874 - 1958
“Oude vrouw aan de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vieille femme auprés de l"hâtre". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 3& x 21 cmEstimate: € 200 / 2340 -
#454Noritaké
Een Japans theeserviesje van meerkleurig porselein, bestaande uit een theepot, melkkannetje, suikerpot en vier kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt.
Un service à thé japonais en porcelaine polychrome, comprenant théière, pot à lait, sucrier et quatre tasses avec sous-tasses. Marque en dessous de la base.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#28
#237
Bronzen beeld van een vrouw bij een gigantische fallus, naar Felicien Rops.
Une statue en bronze représentant une femme auprès d'un phallus géant. D'après Felicien Rops.No longer availableDim. H. 18,5 cmEstimate: € 90 / 110 -
#74
Een Napoleon III sigarenhouder van zwartgelakt hout met zes openzwaaiende deurtjes. XIXe eeuw.
Un râtelier à cigares Napoléon III en bois laqué noir et à portières ouvrantes.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60 / 100