#535Een Chinese commode met 2 deuren, 3 laden en 2 bijhorende armstoelen.
#116Een mahoniehouten tweedeurs vitrinekast in Empirestijl. XIXde eeuw.
A mahogany two-door display cabinet in Empire style. XIXth century.No longer availableDim. 133x49x220 cmEstimate: € 200 / 300 -
#561Een bronzen Benin-hoofd met vogelkroon. Vroeg 19e eeuw.
A bronze sculpted Benin head with bird crown. Early 19th century.No longer availableDim. 42cmEstimate: € 500 / 750 -
#232Louis De SaegerPeriod: 1908 - 1988‘Stilleven’, olie op paneel, getekend De Saeger Louis.
'Still life', oil on panel, signed De Saeger Louis.No longer availableDim. h 40 x b 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#314Marcel VerstrepenStraatzicht bij Winter, met oude dame, olieverf op doek, gedateerd 1940.
Street view in Winter, with elderly lady, oil on canvas, dated 1940.No longer availableDim. 34 x 25 cmEstimate: € 50 / 100 -
#391De VormenfabriekEen vintage metalen chocolade gietmal met Sint en Piet figuren. Gemerkt de Vormenfabriek - Tilburg Holland.
A vintage metal chocolate mold with Sinterklaas and Piet figures. Marked de Vormenfabriek - Tilburg Holland.No longer availableDim. 20 x 47cmEstimate: € 45 / 90 -
#139“Heilige Barbara”. Olieverf op doek. 18de eeuws.
"Saint Barbara". Oil on canvas. 18th century.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 400 / 600 -
#574“Jongen met hond en kikker.” Bronzen beeld. Naar Jozef D’Aste.
#546HamadanEen Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.
#395Een driedelig haardstel van messing met staander.
#672Jozef Cantré“Spelende kinderen”. Een houtsnede op papier, onderaan gesigneerd “Jozef Cantré - 98/180”.
#753Een set van 2 plaasteren afgietsels van handen op houten blokken.
A set of 2 plaster casts of hands on wooden blocks.No longer availableDim. 10 x 27 x 16 cmEstimate: € 40 / 60