#13Een zeer decoratieve eikenhouten presentatiesokkel.
A very decorative oak presentation pedestal.No longer availableDim. 24 x 41 x 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#582Een paar gegoten en zwartgepatineerde classicistische wandreliëfs.
A set of cutlery in four drawers for 12 people, including 12 cutlery mats. Only one sugar spoon is missing.No longer availableEstimate: € 1400 / 1600 -
#344Elysé SchuermansPeriod: °1938“De watermolen”. Olieverf op board. Gesigneerd linksonder.
"The Water Mill". Oil paint on board. Signed on the bottom left.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#175Een vierzijdig bronzen lantaarn met geslepen glas.
#124Theofiel LacazePortret van een musketier met beker, pastel op papier. Gesigneerd.
#75ScapaEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 69 x 67 cmEstimate: € 60 / 100 -
#41Een vintage Canon camera model Canonet QL19 met lederen tas inclusief toebehoren lichtmeter, flash, etc.
A vintage Canon camera model Canonet QL19 with leather bag including accessories such as light meter, flash, etc.No longer availableDim. 22 x 23cmEstimate: € 50 / 75 -
#593Kaiser W. GermanyEen paar schalen gemarkeerd MING, Aziatisch tafereel vogel op tak.
#202Een Venetiaans glazen geslepen spiegel met Romantische taferelen. Binnenste spiegel niet geslepen. Enkele stukken loszittend en kleine bastjes.
#365Een set van drie horlogeachtergronden in agaat.
A set of three watch dials in agate.No longer availableDim. h 16 x b 21 cmEstimate: € 30 / 40