#640Ernest Borel SwissEen horloge in de vorm van een bal als hanger gemonteerd.
A watch in the shape of a ball, mounted as a pendant.No longer availableEstimate: € 280 / 350 -
#569Period: 1863 - 1949“Koeien bij de Drenkplaats”. Olieverf op paneel. XIXde eeuw.
"Cows at the Watering Place". Oil on panel. 19th century.No longer availableDim. 42 x 36,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#299J. FoltierGestileerd Dorpszicht, gemengde techniek met aquarel op papier, gedateerd 1974.
#128Een gekleurde kristallen karaf set met 6 glazen van Val Saint Lambert.
#747RobbedoesEen lot van 10 Robbedoes hardcover albums. nr 140-149.
A set of 10 Robbedoes hardcover albums. Nos. 140-149.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#278SèvresEen porseleinen dekselvaas. Onderaan gemerkt “A.C.F. Décor bleu Sévres, fait à la main”.
#189Sergio Terzani“Antinea.” Smeedijzeren lamp met licht-gele Murano coupe.
"Antinea." Wrought iron lamp with light-yellow Murano coupe.No longer availableDim. h 72 cmEstimate: € 220 / 280 -
#642Luc Goossens“Stilleven van een Geisha beeldje”. Een schilderij, olieverf op paneel. Achterzijde met opschrift vermelding “Luc Goossens”.
"Still life of a Geisha figurine". A painting, oil on panel. The back is inscribed with the name "Luc Goossens".No longer availableDim. 27 x 17cmEstimate: € 80 / 120 -
#127Een zilveren melkkannetje, gemerkt 900‰. 255 gram.
#511Koos Van der KaaijPeriod: 1900 - 1976“Moeder met kind”. Een terracotta gesculpteerd beeld. Onderaan gesigneerd. Vermoedelijke nummering “8/12”.
"Mother with child." A terracotta sculpted statue. Signed at the bottom. Presumed numbering is "8/12".No longer availableDim. 65cmEstimate: € 200 / 300