#435Hergé“Kuifje in Congo.”. Hard cover. Ed. Casterman 1951 (A51). Matige, sletige staat, hoek beschadigd.
#87Pieter KocxPeriod: 1701-1722Een paar Delfts aardewerken dekselvaasjes op houten sokkel. Gemerkt APK (Pieter Kocx). 18e eeuw.
A pair of Delft earthenware covered vases on a wooden base. Marked APK (Pieter Kocx). 18th century.No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 130 / 175 -
#707Een Chinees cloisonne dekselvaasje met bloemenmotief.
A Chinese cloisonné lidded vase with a floral motif.No longer availableDim. 14cmEstimate: € 75 / 125 -
#640Ernest Borel SwissEen horloge in de vorm van een bal als hanger gemonteerd.
A watch in the shape of a ball, mounted as a pendant.No longer availableEstimate: € 280 / 350 -
#193DelvauxEen handtas van lichtbruin leder. Gemerkt. Met stoftas.
A handbag made of light brown leather. Marked. Comes with a dust bag.No longer availableDim. H: 23 cmEstimate: € 250 / 350 -
#634Laeremans“Starr.44 Percussion revolver 1876”. Een schilderij, aquarel op papier, gesigneerd “Laeremans”.
#233Daum, FranceEen langwerpige coupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
A rectangular bowl made of colorless crystal. Marked.No longer availableDim. L. 62 cmEstimate: € 60 / 80 -
#11AgfaEen vintage camera, model Agfa Billy met bijhorend lederen tas.
A vintage camera, Agfa Billy model with corresponding leather bag.No longer availableDim. 20 x 10cmEstimate: € 30 / 60 -
#496Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#324Van HemeldonckBloemstilleven in mand, olieverf op het paneel.
#6Een grijsgepatineerde houten kerkstoel met hoge rug en rieten zit.
#576NainEen handgeknoopt Perzisch tapijt, provenance Nain, genummerd A 734.
A hand-knotted Persian carpet, provenance Nain, numbered A 734.No longer availableDim. 290 x 208cmEstimate: € 400 / 500