#780Een lot van 2 oude zakhorloges, beide zonder merk.
#762‘Floralia’, olie op papier, gesigneerd J. Bommers en gedateerd 1880.
#698Een lot van 17 stuks mineralen.
A lot of 17 pieces of minerals.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#437Coca ColaEen retro Coco Cola lichtreclame.
A retro Coca Cola neon sign.No longer availableDim. 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#710Een 18 karaats witgouden ketting met hanger in de vorm van een kruisje bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct. en saffieren in markies slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
An 18 carat white gold necklace with pendant in the shape of a small cross, set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.36 ct. and marquise-cut sapphires with a total weight of approximately 0.25 ct.No longer availableDim. 5,40 gEstimate: € 600 / 700 -
#506Een Oosters wollen tapijt.
#366Een staande kapstok, romantische uitvoering.
A standing coat rack, in a romantic design.No longer availableDim. h 177 cmEstimate: € 60 / 80 -
Armand HutchenreuterPeriod: 1856-1938Armstoel van notenhout in Lodewijk XIII-stijl.
No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#450Een 18 karaats geelgouden geweven ketting.
#529K. Chau***“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#547Een paar oliekruikjes van groen mondgeblazen glas. Met dekseltjes.
A pair of green mouth-blown glass oil cruets. With lids.No longer availableDim. H. 33 en 30 cmEstimate: € 20 / 25 -
#220Een 18 karaats geelgouden strikvormoige broche bezet met diamanten oude slijp in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 carat yellow gold bow-shaped brooch set with old cut diamonds in silver, with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 4,60 gEstimate: € 380 / 450