#772“Oude Vlierstruik”. Een ets op papier, genummerd 11/20, gesigneerd buiten de plaat.
#35ScapaEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 69 x 65 cmEstimate: € 40 / 50 -
#116Een mahoniehouten tweedeurs vitrinekast in Empirestijl. XIXde eeuw.
A mahogany two-door display cabinet in Empire style. XIXth century.No longer availableDim. 133x49x220 cmEstimate: € 200 / 300 -
#297MarpaEen banjoline, gemerkt Marpa. Met stoffern draagtas.
A banjoline, marked Marpa. With a protective carrying case.No longer availableDim. 59cmEstimate: € 75 / 125 -
#194Een eikenhouten spiegel met kroon.
#673Een gesculpteerd houten kistje.
#344Elysé SchuermansPeriod: °1938“De watermolen”. Olieverf op board. Gesigneerd linksonder.
"The Water Mill". Oil paint on board. Signed on the bottom left.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#178Een ronde coupe op voet van massief zilver, motief van getorste ribben. Engelse keuren, M. Bros en datumletter d. (Mappin Brothers, Sheffield 1896).
A round footed bowl made of solid silver, adorned with twisted ribs. English hallmarks, M. Bros and date letter d. (Mappin Brothers, Sheffield 1896).No longer availableDim. H. 16, Ø 21 cm 685 gEstimate: € 180 / 220 -
#548Een paar gebeeldhouwde natuurstenen consoles.
#406Een paar stoelen met rieten zit van stoomgebogen beukenhout in de geest van Thonet.
A pair of chairs with woven cane seats made of steamed bent beechwood, inspired by Thonet.No longer availableEstimate: € 35 / 50