#192“Lassoed mustang”. Een grote groep van gepatineerd brons naar een werk van Frederic Remington.
"Lassoed mustang". A large group of patinated bronze after a work by Frederic Remington.No longer availableDim. H. 98 cmEstimate: € 800 / 1400 -
#451RobbedoesEen lot van 100 vintage Robbedoes weekblad magazines. nr 1462-1561. Periode ‘66-’68.
A lot of 100 vintage Robbedoes weekly magazine issues. Numbers 1462-1561. Period '66-'68.No longer availableEstimate: € 25 / 75 -
#473Een paar gele glaspasta vazen met decoratie van druivenranken.
#788Een lot van 5 oude porceleinen popjes.
#503Een set van 2 Tibetaanse 100 Srang biljetten, 1942-1959.
#303“Super hero comics”. Een lot van 19 vintage strips.
#644Nicole Halsberghe“Man in het groen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
"L'homme en verdure". Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 33 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#661Een ammoniet schijf op staander met een diameter van 25 cm.
An ammonite disc on a stand with a diameter of 25 cm.No longer availableDim. h 57 Ø25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#152Isaac Israels‘Straatzicht bij valavond’, houtskool op papier, getekend Isaac Israels.
'Street view at dusk', charcoal on paper, drawn by Isaac Israels.No longer availableDim. h 36 x b 24 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#612Luc GoossensPeriod: 1942-1982“Radijzen in net”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd “L. Goossens”.
#581Een lot van 5 Afrikaanse instrumenten uit hout en leder.
#596Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.
Five recent plates of multicolored Chinese porcelain.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 25 / 45