#557
Een in arduin gesculpteerd beeld van een olifant.
#789
A crystal liqueur set consisting of a small decanter and 6 shot glasses, two of which are green.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#450
Een 18 karaats geelgouden geweven ketting.
#169Hendrik Vader
“Binnenhalen van de visvangst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bringing in the catch" Oil painting on canvas, signed.No longer availableDim. 80 x 120cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#611
Een paar Staffordshire honden van meerkleurig aardewerk.
#306
#633Bacarat
Een kandelaar van kleurloos kristal met een gedecoreerde kap en pendeloques. Gemerkt.
A candlestick made of colorless crystal with a decorated shade and pendeloques. Marked.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 60 / 100 -
#299J. Foltier
Gestileerd Dorpszicht, gemengde techniek met aquarel op papier, gedateerd 1974.
#593Kaiser W. Germany
Een paar schalen gemarkeerd MING, Aziatisch tafereel vogel op tak.
#407
Een lot Imari porselein, bestaande uit 3 borden en 1 kom.
#164
Een schilderij, winterzicht, olie op panneel, links onderaan getekend Koekoek in vergulde kader.
A painting, winter scene, oil on panel, signed Koekoek in a gilded frame on the bottom left corner.No longer availableDim. h 60 x b 90 cmEstimate: € 400 / 500 -
#438
Een lot van vier vazen en een coupe van blauw glas.
A lot of four vases and a blue glass coupe.No longer availableDim. h: 9 - 30 cmEstimate: € 50 / 80