#59R. Delhaye van Antwerpen“Herfstlandschap met bosbeek”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder en achteraan.
#470Een 18 karaats geelgouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
An 18 karat yellow gold pendant set with antique-cut diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct.No longer availableDim. 1,32 gEstimate: € 600 / 700 -
#658Een bronzen vaas met Aziatisch decor. Bodemloos op houten sokkel.
#331Een 8-hoekige Art Deco plafondlamp uit koper en glas.
An octagonal Art Deco ceiling lamp made of copper and glass.No longer availableDim. 50 x 50cmEstimate: € 35 / 45 -
#549Isidore Meyers“Veehoedster in een landschap met een kerktoren op de achtergrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd linksonder. Kleine herstelling achteraan.
"Cowherd in a landscape with a church tower in the background." Oil paint on panel. Signed on the lower left. Small repair on the back."No longer availableDim. 38 x 54 cmEstimate: € 300 / 500 -
#620Een zwarte halsketting met hanger van rozenkwarts en zirkonen.
A black necklace with a pendant made of rose quartz and zirconia.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#680Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,58 ct. briljanten en diamant baguetten van +- 0,56 ct.
An 18-carat white gold ring set with a central brilliant cut diamond of approximately 0.58 carats. It also features brilliant cut diamonds and diamond baguettes totaling approximately 0.56 carats.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#363Twee parfumflesjes van Gauthier.
Two perfume bottles by Gauthier.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#545Een antiek oosters bureel met 5 laden en bijhorende stoel.
#177Een grote Hunan waterpot van grijsgroen geglazuurd steengoed, versierd met een noppenmotief op de schouder en met zes oortjes op de schouder. China, XIXde eeuw. Kleine letsels.
large Hunan water pot of grey-green glazed stoneware, decorated with a studded motif on the shoulder and with six ears on the shoulder. China, XIXth century. Minor injuries.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 500 / 800