#597“Lopende panter”. Een modern beeld met zwarte glasfragmenten op gips (?)
#232Louis De SaegerPeriod: 1908 - 1988‘Stilleven’, olie op paneel, getekend De Saeger Louis.
'Still life', oil on panel, signed De Saeger Louis.No longer availableDim. h 40 x b 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#563Een kader met 3 woodblock print postcards uit Tokyo ca. jaren 30 van de vorige eeuw.
A frame with 3 woodblock print postcards from Tokyo, dating back to the 1930s.No longer availableDim. h 9 x b 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#385KienzleEen bronzen 7-dagen tafelklok. Gemerkt. Jaren ‘50.
#288Een 12-delig Christofle visbestek in foedraal.
#184“Watervalletje in een uitgebreid landschap, een herder met zijn kudde in de verte”. Olieverf op doek (kleine letsels).
"Waterfall in an expansive landscape, a shepherd with his flock in the distance". Oil paint on canvas (small injuries).No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 150 / 200 -
#596Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.
#513Een set van 2 Oezbeekse 10000 Tengas biljetten, ca 1920.
#735Péjé“Zeilboot aan de kade”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Voilier à quai". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#42Luc VerbistPeriod: 1913-1984“Naakt” Tekening op papier. Gesigneerd.
#155Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.
A chandelier with five rings and six light points with crystal pendeloques.No longer availableDim. Ø 58 cmEstimate: € 120 / 200