#201Een neogotisch kruisbeeld van gebeeldhouwd eikenhout.
#199Een spiegel met gebeeldhouwd houten lijst.
#312Frans De VaderBloemstilleven in Delftse vaas, met rozen, olieverf op het paneel.
Flower still life in Delft vase, with roses, oil on panel.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#745Een keramische vaas, vermoedelijk Oosters, onderaan gemerkt.
A ceramic vase, possibly Oriental, marked on the bottom.No longer availableDim. 41 x Ø22cmEstimate: € 40 / 60 -
#175Een vierzijdig bronzen lantaarn met geslepen glas.
#151Lachenal & Co. London“The Edeophone”. Een uit hout en leder gesculptuurde Concertina met bijhorend lederen draagtas. Gemerkt “Lachenal & Co. London” en genummerd 60090. Eind 18e begin 19e eeuw.
"The Edeophone". A Concertina sculpted in wood and leather, accompanied by a leather carrying case. Marked "Lachenal & Co. London" and numbered 60090. Late 18th to early 19th century.No longer availableDim. 20 x 21 x 20cmEstimate: € 1800 / 2400 -
#185Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#59R. Delhaye van Antwerpen“Herfstlandschap met bosbeek”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder en achteraan.
#772“Oude Vlierstruik”. Een ets op papier, genummerd 11/20, gesigneerd buiten de plaat.
"Oude Vlierstruik". An etching on paper, numbered 11/20, signed outside the plate.No longer availableDim. 33 x 24cmEstimate: € 35 / 70