#275Een gegraveerd glasservies.
#561Een bronzen Benin-hoofd met vogelkroon. Vroeg 19e eeuw.
A bronze sculpted Benin head with bird crown. Early 19th century.No longer availableDim. 42cmEstimate: € 500 / 750 -
#723Een opgezette uil, taxidermie, op tak.
'The Pianist', oil on canvas, signed Volovick. With paint damage.No longer availableDim. h 54 x b 73 cmEstimate: € 400 / 500 -
#748Een eironde dekselvaas van porselein met een polychroom decor van Lange Lijzen in een landschap. Onderaan gemerkt.
#526Handgeknoopt Oosters wollen tapijt met levensboom en afbeelding van dieren.
#695Een Chinees bijzettafeltje/plantentafeltje in hout en marmer.
#524Petrus Van Schendel“Appeleters bij kaarslicht”. Olieverf op paneel. Draag een handtekening links onderaan en met een toeschrijving aan “A. (sic) Van Schendel 1680-1742”.
"Apple Eaters by Candlelight". Oil on panel. Bears a signature in the bottom left corner and attributed to "A.(sic) Van Schendel 1680-1742".No longer availableDim. 27 x 24 cmEstimate: € 400 / 600 -
#198WolfersEen ronde schaal van massief zilver, motief met getorste ribben. ONderaan gemerkt met drie sterren en 800/1000.
A round dish made of solid silver, with a twisted rib motif. Marked at the bottom with three stars and 800/1000.No longer availableDim. Ø 30 cm 410 gEstimate: € 180 / 220