#624Dyckmans“Abstract, planeet met confetti.” Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Genummerd 24926 (2).
"Abstract, planet with confetti." Mixed media on paper. Signed. Numbered 24926 (2).No longer availableDim. 48,5 x 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#474“Cabardouche”. Een tekening, potlood op papier. Monogram “HMP”.
#37Delfts blauwEen wit-blauw aardewerken tabakspot met koperen deksel en opschrift “Havana’. Onderaan gemerkt Delft.
#687Een tafelpendule in bronslook met daarop een beeld van moeder en kind.
#233Daum, FranceEen langwerpige coupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
A rectangular bowl made of colorless crystal. Marked.No longer availableDim. L. 62 cmEstimate: € 60 / 80 -
#183Een collectie van 15 Belgische decoraties, IJzer, Wereldoorlog II, Leopoldsordes, Kroonordes. We voegen er een soldatenmuts met kwast aan toe.
A collection of 15 Belgian decorations, Iron, World War II, Leopold's Orders, Crown Orders. We also include a soldier's cap with tassel.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#569Period: 1863 - 1949“Koeien bij de Drenkplaats”. Olieverf op paneel. XIXde eeuw.
"Cows at the Watering Place". Oil on panel. 19th century.No longer availableDim. 42 x 36,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#32“Africa” en “Asia”. Twee langwerpige oude gravures met talrijke personages. Engeland, XVIIIe eeuw. Wortelnoten lijsten van Trowbridge Gallery.
"Africa" and "Asia". Two long and old engravings with numerous characters. England, 18th century. Root nut frames from Trowbridge Gallery.No longer availableDim. 11 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#754“Zicht op de rivier bij schemerlicht” Olieverf op paneel, in vergulde kader, niet gesigneerd.
"View of the river at twilight" Oil on panel, in a gilded frame, unsigned.No longer availableDim. h 10 x b 15 cmEstimate: € 40 / 60