#248Een lampvoet gemaakt van een oude olielamp in messing en porselein.
#144“Vissershaven”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
"Vissershaven". Oil on panel. Bears a signature.No longer availableDim. h 50 x b 60 cmEstimate: € 300 / 400 -
#628HutchenreuterEen porseleinen servies, Model Scala, Leonard (Paris; Decor Estoril) volledig voor 12 personen, ontbijt, desert, etc... 84 stuks in totaal.
A porcelain dinnerware set, Model Scala, Leonard (Paris; Decor Estoril), complete for 12 people, including breakfast, dessert, etc... A total of 84 pieces.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#759“Hoeve achter de fruitbomen”. Olieverf op karton, , onleesbaar gesigneerd in vergulde kader.
#209A. Vermeulen“Zeezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd en gedateerd 1911.
"Seaview". A painting, oil on canvas, signed and dated 1911 at the bottom.No longer availableDim. 47 x 77cmEstimate: € 120 / 200 -
#492“Abstract”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Monogram “LK”.
#155Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.
#564Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.
#361Liebig ChromosEen lot van 8 Liebig Chromos albums met diverse thema’s.
A lot of 8 Liebig Chromos albums with various themes.No longer availableEstimate: € 75 / 125