#470Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljantjes, robijnen, saffieren en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 kt serties de diamants taillés en brillant, de rubis, de saphirs et d'émeraudes d'un poids combiné de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 7,36 gEstimate: € 350 / 450 -
#180Een herdenkingsmunt van het Rubensjaar 1977. 900/1000. Bruto: 6,45 g. Goudgewicht: 5,805 g. FDC.
Une pièce commémorative de l'année Rubens 1977. 900/1000. Brut : 6,45 g. Poids d'or : 5,805 g. FDC.No longer availableDim. Ø 21mmEstimate: € 300 / 330 -
#671Een zwart geglazuurd aardewerken lamp in de vorm van een mannenfiguur.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 7,85 gEstimate: € 800 / 900 -
#336Een paar gesculpteerde cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk. Met bijbehorend voetbankje.
Paire de fauteuils cabriolets sculptés de style Louis XV, tapissés de tapisserie. Avec repose-pieds assorti.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 100 / 180 -
#661Een verzilverd metalen bacchante.
#319Gabriël De PauwPeriod: °Temse 1924“Winters hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue de la ferme d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 cm x 34 cmEstimate: € 50 / 80