#120
#656
Een lot van vier handgeknoopte Oosterse wollen kussen en drie zadellinten.
#322N. De Pondt
“Bloemenstilleven”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
"Nature morte florale". Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 23 x 18 cmEstimate: € 35/50 -
#645
Een houten Afrikaans masker. Mogelijk van Zaïre.
#196
Une salle à manger en chêne, composée d'une table avec six chaises (cannage à remplacer), d'un buffet en deux parties et d'un grand miroir mural.No longer availableDim. 270 x 150 x 56 cmEstimate: € 80/100 -
#637
Een vintage designvaas van geglazuurd steengoed.
Un vase au design vintage en grès émaillé.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 40/60 -
#60
Een 18 K geelgouden schakelarmband.
#595
Een paar crapaudzeteltjes met beige bekleding.
#219Paul WantePeriod: 1905 - 1981
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 95 x 77 cmEstimate: € 120/180 -
#635
Een piëdestal van bruingepatineerd kunststof, gedragen door een jongeman.
#182
Een opgezette reeënkop op houten muurplaat.
#545