#602Jacques Cassiman"Plus oultre" of "Jardin sauvage à Cervia" Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1966.
#249F. Vermeylen“Bloemenstilleven met blauwe vaas.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Flower still life with blue vase.” Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 48 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#581Een beeldje uit speksteen met afgebeeld Guanyin.
#648Een lot van negen stuks malachiet, in de vorm van o.a. Afrikaanse figuren.
#364A.M. Weyers“Beweging”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Movement”. Pastel on paper. Signed.No longer availableDim. 18 x 27 cmEstimate: € 25 / 35 -
An old view-master with numerous discs, including the 1958 World Exhibition, marriage of Boudewijn and Fabiola, etc.No longer availableDim. H: 9 cmEstimate: € 25 / 40 -
#557TurkmanEen antiek handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje. Restauratie 2010. Lichte slijtage.
#641Een design glazen vaas, golvend ontwerp, blauw/wit.
#663Een houten paard op wielen als doosje bezet met rood en geel koper.
A wooden horse on wheels as a box set with red and yellow copper.No longer availableDim. 18 x 25 cmEstimate: € 80 / 100