#233
Zes rechthoekige menuhouders van porselein en biscuit versierd met diverse bloemenmotieven, eentje met een monogram, eentje gemerkt van Lunéville, een ander van Parijs. Omstreeks 1900.
Six porte-menus rectangulaires en porcelaine et biscuit à décor de divers motifs floraux, l'un monogrammé, l'un marqué par Lunéville, l'autre par Paris. Vers 1900.No longer availableDim. 10,5 à 14,5 cmEstimate: € 120 / 150 -
#290
Paar hoekstoeltjes van eikenhout.
#224Leopold Dijckers
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#245
Een 18 K geelgouden schakelketting.
#131
Une lampe champignon en verre multicolore à décor gravé. (Tip Gallé ?)No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50 / 75 -
#463
Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
#171
#416Ispahan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Lichte verkleuring in een hoek.
#190
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de brillants d'un poids combiné de +- 1,25 ct.No longer availableDim. 4,68 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#116Maurice JansegersPeriod: 1903 - 1989
#67
Een lot van zes grote zeeschelpen.
Un lot de six gros coquillages.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#149Paul BoonaertPeriod: °1946
“Winters zicht op Kwaremont”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue d'hiver de Kwaremont. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 160 / 180