Veiling volledig – 600 loten.
Tentoonstelling: Vrijdag 10 & Zaterdag 11 december van 10.00 to 17.00
Filed Under: Art & Antiques auctions
Veiling volledig – 600 loten.
Tentoonstelling: Vrijdag 10 & Zaterdag 11 december van 10.00 to 17.00
Drie eenden polychroom hout.
“Pauvresse”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd buiten de plaat en met opdracht.
Een religieus lot, bestaande uit een gipsen beeld van Jezus met lam, een kunststoffen voorstelling van Sint Franciscus, een wassen reliëfje met voorstelling van de Madonna met kind en een handgemaakt XIXe eeuws huisaltaartje.
Een lot van zes oude litho’s:- “Town Hall, Bruges”.- “The Great Tower, Bruges”- “The Clyde, with Dunbarton Castle in the distance”. - “Falkland Palace & Town”- “Bloomsbury Square”- Kaart van Europa.
Een 18 K geelgouden trouwring.
Een gepolychromeerde houten lampenvoet.
Een lot van negentien boeken van Marnix Gyssen, waarbij één eerste druk en één gesigneerd.
Een vaasje van groen en kleurloos kristal. Gemerkt. Decor 1897/58.
Een zeefdruk van een plaat uit “L’Ogre Rouge” Gesigneerd en genummerd 130/500 buiten de plaat.
Een parelhalssnoer met 18 K geelgouden slot.
Een Napoleontisch militair van meerkleurig en verguld porselein.
“O.L.Vr. St. Andries, Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 139/150 buiten de plaat.
Een XVIIIe eeuwse notenhouten speculaasplank. Bijgevoegd een houten stijgbeugel, afgewerkt met messing.
“Bowl and spoon”. Een foto. Draagt handtekening (toeschrijving?) ‘Man Ray’ (Emmanuel Radnitsky).
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
Een reeks van zes Engelse mahoniehouten stoelen, bekleed met rood fluweel.
Een gefineerd houten kistje met twee sleuven in het deksel en met beslag. XIXe eeuw.
Een lot Bretoens aardewerk, bestaande uit twee schotels, een vierdelig theesetje, een kandelaar en een theepotje. Merken van Rouen, Dieppe & Desvres.
“Oude dame”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Niet ingekaderd.
Een halsjuweel met ivoren parels. Afrika, omstreeks 1900.
Een lot van negen kleine en twee grote borden van Straatsburgs aardewerk.
Een fijn handgeschilderd Italiaans miniatuur op ivoor. Onleesbaar gesigneerd. Omstreeks 1800.
Een Yorkshire Terriër van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. Kleine schilfers aan drie pootjes.
“3 mannen”. Een houtsnede. Draagt handtekening ‘Eric Heckel’.
Twee antieke ivoren armbanden. Afrikaans werk.
Drie gigognetafeltjes van messing en onyxen blaadjes.
“Moeder en kind”. Een groep van zwartgepatineerd teracotta. Gemonogrammeerd.
Een lot van vier Russische messingen reisicoontjes, alsook een geëmailleerde beeltenis van een Russisch kerkvader en een klein icoontje op hout.
“Landschap met hoeves”. Een gravure. Gesigneerd en genummerd 6/25 buiten de plaat.
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Een geëlaboreerde inktpot van polychroom Frans porselein. Gemerkt onderaan. Herstelling aan het topje.
“Hij denkt aan Vlaanderen”. Een portretje van Hendrik Conscience, olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1913.
“Vrouw met hoed en bloemen”. Een aardewerken buste. Kleine schilfer van het bovenste bloemetje.
“Moeder en kind”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
Een 18 K geelgouden zakhorloge met lange vergulde horloge ketting. (lichte schade aan wijzerplaat).
Messingen kerkkandelaar met sporen van verzilvering.
“Stenterello” & “Pantalone”. Twee carnavalsfiguren van meerkleurig Italiaans aardewerk. Gesigneerd en gemerkt.
Een handbeschilderde cartelklok op sokkel in de stijl van de Neuchateloises.
“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.
“Femme qui tire son bas”. Een sierschotel met afdruk van een werk van Henri de Toulouse-Lautrec. Portugese productie. Genummerd 21/1000.
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een lot van zes moderne kopieën van Griekse iconen. Bijgevoegd een replica van een triptiek.
Een voorstelling van Napoleon te paard, in glas gegoten. Omstreeks 1830.
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een centrale Columbiaanse smaragd van +- 0,60 ct.
Een antieke lage koffer met uitgestoken decor.
Een bronzen vrouwenhoofd op beige marmeren sokkel. Art deco.
Drie verschillende vazen van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
“De muziekles”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
Een 18 K geelgouden schakelarmband.
“Pierrot met mandoline”. Een meerkleurig plaasteren beeld naar een werk van Friedrich Schild. Begin XXe eeuw.
“Stilleven met fruit”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Een groengepatineerde plaasteren mannentorso.
“Moeder en Kind naar Roberto Ferruzzi”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Een brede eikenhouten koffer met aan weerszijden een deurtje met erachter telkens drie laden.
Een lot van drie gepolychromeerde heiligenbeelden, waarbij één van hout, één van plaaster en één van terracotta.
Een luchtbuks en luchtpistool.
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een 18 K wit en geelgouden sleutelhanger met hanger bezet met een tand.
“Vrouw met mand”. Een beeldje van gepolychromeerd brons.
“Monnik”. Olieverf op doek. Gesigneerd in potlood.
Een oud grendelgeweer.
“Singalees Mannenportret”. Kleurenlitho. Gesigneerd in potlood.
Een ring van 18 K geelgouden en zilver bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Een gefineerde violontafel.
Een lot van zes grote zeeschelpen.
Een antiek mahoniehouten reisscribaan met messingen beslag. Inhoud manco.
“Epave” & “Mer verte”. Twee aquarellen. Het tweede gesigneerd en gedateerd . Beide met inventarisetiket van de kunstenaar op de verso.
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
“Le Sauveteur”. Een beeld van zamak op rood houten sokkel.
“Zicht op Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Zes porseleinen menustaanders van diverse vormen. Omstreeks 1900. Twee gemerkt Limoges, één van Baudour. Eén met soliflor vaasje.
“Heilige Madonna”. Een langwerpig handgeschilderd icoon op doek. Rusland. Met wassen exportstempel.
Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,51 ct. VVS1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Een eikenhouten dekenkoffer met paneeltjes rondom.
Bronzen naakt. Op marmeren sokkel.
Een Corpus Christi van fijn gesneden ivoor op kruis van wortelhout.
“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Twee meerkleurig aardewerken scheerbekkens, waarbij één Quimper en één midden Frankrijk. Vroeg XIXe eeuw.
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een paar porseleinen menustaanders telkens geflankeerd door een keukenhulpje met vleugeltjes. Omstreeks 1900. Onderaan genummerd en gemerkt met de gekruiste zwaarden. Mogelijk Bristol.
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 K witgouden ring bezet met en centrale briljant van +- 0,48 ct.
Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.
Koppel kinderen. Brons.
“Paard”. Een bronzen beeld op granieten voetstuk.
“Herfst te Sauvenière”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de achterkant gedateerd 1960. Scheurtje links bovenaan.
Een 18 K witgouden hanger bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Een art nouveau siervaas van zachte pasta, versierd met kindjes en bloesems in reliëf. Bohemen, zonder merk.
“Strandscène”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een porseleinen menustaander, met een rocaillerand, geflankeerd door een kokkin. Mooi bloemenmotief onderaan. Genummerd. Omstreeks 1900.
“Zicht op Honfleur en de Pont de Normandie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct.
Een witgepatineerd houten ligbed in Lodewijk XVI-stijl, het ledikant versierd met cannage.
“Les Rois et Reines d’Europe - Collection de cuilleres.” Een set zilveren lepels, met vergulde inleg met portretten.
“Edelhert”. Een bronzen beeld.
“Stilleven met eenden.” Olieverf op board. Gesigneerd.
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant +- van 0,71 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct.
Twee diverse menustaanders van polychroom biscuit. Voorstelling van een kleine jongen met een gebakje en een jonge vrouw met een taart. Rocaille-omlijsting. Omstreeks 1900.
“Jachttafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Scheur in het doek. XIXe eeuw.
Een messingen doopschotel. Nürnberg, Eerste helft XVIIe eeuw.
“Vrouwenportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘46.
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,92 ct. DVS1.
Een notenhouten buffetpiano met messingen handgrepen aan de zijkanten.
Een schouwklok van rood marmer, versierd met verguld bronzen beslag van wijnranken. Met sleuteltje.
Een vaas van meerkleurig glaspasta met geëtst landschapsdecor en in messingen montuur. Stijl Gallé.
“Visschers Booten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
Een driedelig Napoleon III schouwstel van zwart marmer, bestaande uit een pendule en twee cassolettes. Met slinger en sleutel.
“Vissersboot aan de oever.” Olieverf op board. Gesigneerd.
Een paar porseleinen menustaanders telkens geflankeerd door een keukenhulpje met attributen. Omstreeks 1900. Onderaan genummerd en gemerkt van Pössneck (Thüringen).
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct.
“Vrouwelijk naakt”. Een beeld van bruingepatineerd gips. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1969. Basis in een hoek gebarsten.
“Troubadour”. Een beeld van zamak op zwart marmeren sokkel. Met gieterijstempel.
Een grote biscuit vaas, versierd met putti en een vrouwenfiguur (hoofdje gelijmd). Gesigneerd en met merk onderaan.
“Interieur van de Sint Martinuskerk te Kontich”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Een bronzen beeld van een garnaalvisser. Gesigneerd.
“Madonna met kind”. Een gepolychromeerd plaasteren hoogreliëf.
Zes porseleinen menustaanders van diverse vormen. Omstreeks 1900. Twee gemerkt Limoges.
Een ovale vergulde spiegel met vogels en bloemen in de kuif.
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met witte en fancy yellow in princess geslepen diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,42 ct.
Een tweeledige buffetkast van Frans notelaar met twee deuren en twee laden onderaan en eveneens twee deuren en twee laden in het opzet. Omstreeks 1700.
Een zilveren tabaksdoos, datumletter C. Makersmerk H. Bros. Met Engelse keuren.
“La petite rieuse”. Een bronzen beeld op wit marmeren sokkel.
“Musicerende pater”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Een paddestoellamp van meerkleurig glas met geëtst decor. (Tip Gallé?) Kap zwaar gerestaureerd.
“Paarden in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Twee paar menustaanders van porselein en biscuit. Het eerste een paar flesvormige vaasjes met rocailleranden (letsel aan een bovenrand), het andere een paar ronde tamboerijnen met veelkleurige geschilderde bloemenguirlande (achteraan gedateerd 19 april 1892). Omstreeks 1900.
“Winters landschap te Heverlee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 K geelgouden ring bezet met en centrale briljant van +- 0,61 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct.
Een eikenhouten tweedeursgarderobe in Régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.
Een vaas van meerkleurig glaspasta met een met zuur geëtst decor. (Tip?) Gallé.
Een zwart lederen handtas, model ‘Souvereign’.
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1925. Naar voorbeeld van Wiertz uit 1840.
Een 18 K roze gouden ketting met geelgouden hanger in de vorm van een teddybeer bezet half edelstenen.
“Vrouwelijk naakt”. Een levensgroot bronzen beeld. Gesigneerd en met bronsstempel.
“Zeilboten te Concarneau”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘37.
Twee diverse menustaanders van polychroom biscuit en van creamware. Voorstelling van een kleine jongen met een schilderspallet en een jonge vrouw met rozen. Omstreeks 1900.
“Jongens van Granada”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1983.
Een art deco platina ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 50 ct. en een centrale briljant van +- 0,40 ct.
Een verlengbare ronde tafel met zes bijbehorende stoelen van Cubaans mahonie. Gestempeld ‘Tihevdanus Amsterdam op de poot onder het blad.
Een vaas van meerkleurig glaspasta met een met zuur geëtst decor. (Tip?) Gallé.
“Jongen met haan”. Een bruingepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
“Winters zicht op Kwaremont”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een art deco platina dameshorloge met lederen polsband bezet met diamantjes oude slijp met gezamelijk gewicht van +/- 0,70 ct. In werkende staat.
Een messingen reisicoon met beeltenis van drie kerkvaders, Gregorios, Basileios en Johannes Chrysostomus. Rusland, XVIIIe eeuw.
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een menustaander van overwegend blauw-wit porselein, geflankeerd door een jongetje met polychroom gezicht. Mogelijk Gien. Einde XIXde eeuw.
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Een staande klok in gebeeldhouwde eikenhouten kast. Luik, XIXe eeuw.
“Moeder Gods Pokrov”. Een messingen reisicoon. Rusland, XVIIIe eeuw.
Een rugzakje/ handtas van grijs leder, model ‘Lucifer’.
“Uilenfamilie”. Een grote groep van gehamerd koper en gepatineerd brons. Gemonogrammeerd ‘R.P.’.
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met één briljant van +- 0,25 ct.
Een zeldzaam messingen kruisbeeld. Rusland, XVIe eeuw. Datumnotering op de verso.
Een gebeeldhouwde eikenhouten spiegel.
Drie menuhouders van porselein en biscuit. Eén met een los porseleinen menublad, geflankeerd door een jongen in een hangmat. De andere een paar met putti achter grote druivenbladeren en gemerkt van Volkstedt-Rudolstadt. Omstreeks 1900.
“Moeder Gods van Smolensk”. Een klein messingen drieluikje met email. Rusland, XVIIIe eeuw.
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,51 ct. EVVS1.
Een heren- en een vrouwenbuste van groengepatineerd terracotta. Beide gesigneerd achteraan.
“Moeder Gods Pokrov”. Een Russisch messingen reisicoontje met blauw email in de achtergrond. XVIIIe eeuw.
Een schoudertas van zwart leder en toile de cuir.
“Boskapel te Buggenhout”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van + 0,50 ct.
Een messingen reisicoon met beeltenis van de martelaren Boris en Gleb. Rusland, XVIIIe eeuw.
“De fluitspeler” Olieverf op doek. Naar het werk van Thomas Gainsborough (1727-1788)
Drie biscuit menuhouders versierd in pasteltinten met jongens en een meisje die een bord met vruchten of vissen flankeren. Twee ervan vormen een paar. Omstreeks 1900. Genummerd.
“Jongeman met hoed”. Olieverf op paneel. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1947.
Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.
“Moeder met kind”. Een groengepatineerd gipsen beeld. Achteraan gesigneerd. Kleine barst in de basis.
Een messingen drieluik, versierd met twee kleuren email. Scénes van het ontslapen van de Moeder Gods, de verrijzenis van Christus en het doopsel van Christus. Rusland, XIXe eeuw.
“Moeder Gods van Vladimir”. Een messingen drieluikje. Rusland, omstreeks 1800.
Een reeks van vier met de hand verluchte en handgeschreven boekfragmenten op perkament. Tweezijdig ingekaderd achter glas. Mogelijk XVe eeuw.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
Bronzen beeld van een art deco danseres. Gesigneerd achteraan. Op marmeren sokkel.
“Winteravond aan de boskant”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Acht diverse rechthoekige porseleinen menustaanders. Diverse decors en randbewerkingen. Twee vormen een paar. Eén gemerkt Gien, één Lille, één Limoges.
Een zwartgelakte houten spiegel, versierd met gedreven messingen beslag in de vorm van bloemen. Tijdperk barok, lichte schade aan het beslag en een lijstje van het kader.
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,17 ct. en een grijze parel.
“Vrouwenportret”. Pastel op papier. XVIIIe eeuw.
“Gekruisigde Seraf”. Een zeldzaam messingen kruisje. Rusland, XVIIe eeuw.
Een klein messingen reisicoontje met email met afbeelding van de kruisiging van Christus. Rusland, XIXe eeuw.
“Genua.” Havenzicht op doek. XIXe eeuws werk.
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met en gezamenlijk gewicht van +- 1,25 ct.
“L’orage’. Een beeld van kunstbrons op houten voetstuk.
“Bloemstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Acht diverse rechthoekige porseleinen menustaanders. Sommige ongedecoreerd, andere met een sober bloemenmotief. Enkele met onduidelijke merken en/of genummerd, ééntje van Royal Derby.
“Kardinaal met hondje”. Olieverf op doek in de geest van Marais-Milton. Gesigneerd.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,17 ct.
Een gefineerde notenhouten speeltafel met uitneembaar speelvlak met aan de ene kant fineer, aan de andere groen vilt en eronder een schaakbord. Onder het kantelblad een opbergruimte.
Een paar grote schelpen met parelmoer.
Een porseleinen lampenvoet met verguld en meerkleurig bloemendecor in reliëf op verguld bronzen voet. Italiaans werk, gemerkt met apocrief Sèvresmerk.
“De drinker”. Olieverf op doek.
Een automatische roestvrij stalen horloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct. In originele doos.
Twee groepjes van monochroom wit biscuit met telkens drie putti. Onderaan gemerkt.
“Laarkapel te Schelle”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1981.
Een paar biscuit menuhouders versierd in roze en goud met engeltjes en vogels. Omstreeks 1900.
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een 18 K geelgouden ketting met witgouden hanger in de vorm van een paard.
Een paar bijzettafeltjes van zwartgelakt hout met één lade, versierd met marquetterie in de stijl van Boulle en met bronsbeslag.
Een grote porseleinen siervaas met messingen monturen, versierd met een meerkleurig en met de hand opgehoogd decor in een cartouche op kobaltblauwe fond en omgeven met vergulde motieven. In de geest van het Sèvresporselein.
Een grote dekselvaas van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt en gesigneerd door de decorateur.
“Stilleven met appelen en peren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een smaragd van +- 50 ct.
Een paar gegoten kleurloze glazen kandelaars met gesatineerde Heilig-Hartbeelden. Gemerkt.
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Zes porseleinen menustaanders van monochroom wit porselein. Twee vormen een paar, één is horizontaal en één heeft een soliflorvaasje. Omstreeks 1900.
“De paardenkoets”. Olieverf op doek.
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Een violontafel met zwartgelakte randen.
Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een driedelig Delfts schouwstelletje, een Delfts klokje en een ronde kom met bloemendecor.
Een lot verzilverd metaal. Bestaande uit 8 stuks. Waaronder kommen versierd met herten en zwanen. Een visschaal, een serveerschaal etc...
“Industrie aan de Rupel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941. Achter glas.
Een 18 K witgouden armband met een geelgoud hartje bezet met kleine diamantjes.
Een oude hoge hoed van vilt. In hoedendoos.
“Lichtspel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd
Zes porseleinen menustaanders met rocaille-omlijsting. Er zijn twee paar en twee enkele. Omstreeks 1900. Eén gemerkt Carltonware.
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Twee antieke Afrikaans ivoren armbanden.
Een papegaai van meerkleurig biscuit.
“The Rembrandt Collection”. Vier verzamelmappen met eerstedagsuitgaven n.a.v. het Rembrandtjaar 2006. Uitgave van ‘The International Stamp Collection’.
Twee diverse beeldjes van vogels.
Een paar heidelandschappen, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Een 18 K roze gouden ring bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
6 champagnefluiten “calce”, een zeer goede staat
“Stilleven met fruit en champagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Zes rechthoekige menuhouders van porselein en biscuit versierd met diverse bloemenmotieven, eentje met een monogram, eentje gemerkt van Lunéville, een ander van Parijs. Omstreeks 1900.
“Winters zicht aan de Boomse fabrieken”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
Een rode halssnoer met parels van half edelsteen.
Een witgepatineerd houten speeltafeltje in Lodewijk XVI-stijl. Het blad met aan de ene zijde vilt en aan de andere zijde groen kalfsleder. Met drie bijpassende armstoelen.
Acht miniatuurautootjes uit de reeks “Tintin en voiture”. Eén zonder doosje. Enkele gebruikssporen/ beschadigingen.
Een Italiaans porseleinen langhalsvaas. Handgeschilderd bloemendecor. Gesigneerd.
“Heidezicht”. Olieverf op board. Gesigneerd. Lichte verfschade.
Een 18 K witgouden ring bezet bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van + 0,50 ct. en een centrale in brioletgeslepen robijn van +- 3 ct.
Een microscoop van gietijzer en messing. In bijhorend kastje. Jaren ‘20- ‘30.
“Dorpszicht”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1942.
Een lot bestaande uit vier menustaanders, waarvan drie van biscuit versierd met personages, een bloemvormige van aardewerk en één van verzilverd metaal, evenals twee porseleinen servetringen met initiaal. Einde XIXde en begin XXste eeuw.
“Jongen met hondje in de stal”. & “Jongen met konijnen”. Twee olieverfschilderijen op doek. Toegeschreven aan, dragen handtekening.
Een 18 K geelgouden schakelketting.
Een reeks van vier witgepatineerde cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naldwerk.
Een lampenvoet van zwartgeglazuurd porselein.
Twee meerkleurig geglazuurd aardewerken groepjes met paardjes. Chinees werk.
“Haveningang”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘63.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een saffier van +- 2 ct.
Een lampenvoet van zwartgepatineerd en verguld brons, getooid met een adelaar.
Een paar straatzichten, olieverf op paneel. Waarbij één gesigneerd en gedateerd ‘59.
Een menustaander van polychroom biscuit. Voorstelling van een kleine kok met attributen, einde XIXde eeuw. Onderaan reliëfmerk.
“Kapelletje”. Pastel op papier. Gesigneerd.
Een 14 karaats geel gouden fotohanger bezet met een parel.
Een paar notenhouten bankjes met blauwe bekleding.
Een lot van drie vazen, bestaande uit een geslepen Boheemse van groen en kleurloos kristal, een kleine kleurloze met messingen montuur en een langgerekte vaas van zalmroze glas.
Drie menustaanders van porselein. Twee vormen een zittend Chinees koppel het derde is een jonge kunstschilder met een pallet. Saksen, einde XIXde eeuw.
“Personage”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd.
Een paar 18 K geelgouden ring bezet met vijf kleine diamantjes.
Een lampenvoet van meerkleurig glaspasta. Originele kap manco.
“British Prince”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een lot koper, bestaande uit een XVIIIe eeuwse messingen melkkan, een rood koperen olielamp en een chocoladekan.
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1955.
Een halssnoer van lapis lazuli met zilveren slot.
Een reeks van zes witgepatineerd houten eetkamerstoelen in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met olijfgroen fluweel.
Een messingen lampenvoet met bamboedecor.
Een grote antieke roodkoperen waterketel.
“Stilleven met viooltjes”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘M W’.
Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale druppelvormige saffier van +- 1,58 ct. VVS1 en briljanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
Twee boeken:- “L’Aviation”. Ed. Hachette.- “De haven van Antwerpen”. Een uitgave met luchtfoto’s.
“Zeilboot”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1986.
Een menustaander van polychroom biscuit. Voorstelling van een meisje dat haar hoofd door het menu steekt. Volkstedt-Rudolstadt, einde XIXde eeuw. Onderaan gemerkt.
“Besneeuwde daken te Antwerpen”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘40.
Een halssnoer van verschillende kleuren parels met bijpassende armband en zilveren slot.
Een paar stoelen van mahoniehout met gesculpteerde bloemen en druiven in de rug.
“Going to church”. Een zg. Hummelscape in originele doos.
Een rood koperen turfbak met geëmailleerde handvatten. Omstreeks 1850.
Twee diverse kristallen karaffen.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Een olie- en azijnstelletje van meerkleurig aardewerk. Eind XVIIe eeuw. Eén oor manco. Bijgevoegd een pique-fleur, regio Bordeaux omstreeks 1800.
Drie antieke kleurengravures:- “Le Parc d’Enghien” Jacob Karrewyn (15 x42,5 cm)- “Het beleg van Alkmaar”. (27,5 x 36 cm)- “Domus Senatoria Antwerpiensis”. (23,5 x 31,5 cm)
Een lot kristal, bestaande uit een kleine kleurloze punchbowl met vergulde rand en dito lepel, een lange roze designvaas en een geslepen kleurloze art decovaas.
Een lot van vier ingekaderde oude kaarten:- “Pourtraict de la très noble Ville d’Anvers, ainsi qu’elle se comporte à present. Een vroeg XXe eeuwse herdruk van een kaart van François de Belleforest uit de XVIe eeuw. (29x40cm)- Een kaart met centraal de Schelde van Stabroeck tot Antwerpen. XVIIe eeuw. (18,5 x 27,5 cm)- “Partie Septentrionale du Duché de Brabant ou se trouve le Quartier d'Anvers (...)”. Kopergravure verschenen in "Les Forces d'Europe", Parijs, 1705. (25 x 34,5 cm)- “The VII Uni(..)
Een paar antieke Brusselse straatlantaarns van koper.
Een messingen serveerwagentje met twee glazen bladen.
Een lot messing, bestaande uit twee olielampjes en acht kandelaars, waarbij drie paar.
Picturale schotel met vergulde rand. Porselein. Onderaan gemerkt.
Een lot van zes ingekaderde oude gravures met betrekking tot Antwerpen:- “publicatio pacis, conclusaeinter regem hispania, rum catholicum, et con faederatie belgii ordines. Exhibita antverpiae 5 juny anno 1648”.- “Domus Senatoria Antwerpiensis”. Amsterdam, begin XVIIe eeuw.- “Temple D. Virginis Mariae Vera Delineatio”. Amsterdam, begin XVIIe eeuw.- “2 titelbladeren van Justi Lipsi sapientiae et litterarum antistitis. Plantin - Moretus, Anwterpen 1629.- “Bursa”. Zicht op de Antwerpse handels(..)
Paar hoekstoeltjes van eikenhout.
Twee kunstboeken:- Kevin Hendley- Sarian.
Een lot van 5 gravures met betrekking tot Hollandse onderwerpen, o.a. ‘St. Oedenrode Kasteel Henkenshage.’, ‘De Bosmolen, Oostrum. ‘Aalburg, etc...’
Een eikenhouten bordenrekje in twee niveaus, versierd met uitgestoken motieven en hoofdjes. Bijgevoegd een pijpenrekje met decor van een pijproker en met koperen tabakspot.
“Kempische hoeves”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 23/100 buiten de plaat. Binnen de plaat gedateerd 1928.
Een lot van vier gravures, bestaande uit twee XVIIIe eeuwse architectuurprenten (34 x 23,5 cm), een portret van André-Modeste Grétry (met handtekening?) en een portret van karel Rogiers, gesigneerd door Léon Brunin. (14,5 x 10,5 cm)
Een paar moderne fauteuils met lederen bekleding.
Een lot van vijf huisjes van blauw en wit Delfts aardewerk, waarbij twee van KLM. Onderaan gemerkt.
Schildersezel van dennenhout.
Een lot van drie ingekleurde gravures met betrekking tot het oude Rome.
“Les environs de Dinant, ...” Een oude ingekleurde kaart door N. de Fer uit 1703.