Other lots in this auction
-
#312E. Coates“Uitgestrekt landschap met vee”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1865 (?).
”Paysage étendu et bétail”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1865 (?).No longer availableDim. 30 x 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#334Guido Vanderheyden“Serie van drie Nô-maskers”. Litho’s. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
”Une série de trois masques Nô”. Trois lithographies. Signées et numérotées hors planche.No longer availableDim. 22 x 16 cmEstimate: € 150 / 200 -
#173Ludo Laagland“Winters Leielandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage hivernal de la Lys”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#221Claude-Michel Clodion“Familie van Bacchanten”. Een bronzen beeld op rood marmeren sokkel. Gesigneerd. Posthume geut.
”Famille de Bacchantes”. Une statue en bronze sur socle en marbre rouge. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 500 / 800 -
#438Een barokke kerkkandelaar van gedreven messing met een voorstelling van het Lam Gods.
Un candélabre d’église en laiton repoussé, représentation de l’Agneau Mystique.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 60 / 100 -
#349E. Falise“Plattelandszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#319Henk Dekker“Zeeuwse kust.” Potlood op papier. Gesigneerd.
”Côte Zélandaise”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 22 x 30,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#316Een tafel in Regencystijl op twee voeten, telkens eindigend in drie bronzen leeuwenpoten. Met verlengblad.
Table de style Regency sur deux piétements, se terminant chaque fois en trois griffes de lion en bronze. A rallonge.No longer availableDim. 180 x 90 cmEstimate: € 120 / 160 -
#342Jo DelahautPeriod: 1911-1992“Compositie. Quel triomphe...”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 69/100.
”Composition. Quel triomphe”. Une sérigraphie. Signée et numérotée 69/100.No longer availableDim. 34 x 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#96Design staanlamp met lichttubes.
Une lampe design à tubes lumineux.No longer availableDim. H. 135 cmEstimate: € 80 / 120 -
#225Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants et de baguettes ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 9,90 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#143Kubistisch personage. Witmarmeren sculptuur. Klein letsel.
”Personnage cubique”. Une sculpture en marbre blanc. Petit dégât.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 180 / 220

