Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#379
“Place Dauphine, Paris.” Olieverf op board. Draagt handtekening.
"Place Dauphine, Paris." Huile sur carton. Porte une signature.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#314Meissen
“Bacchantische scène met ezel”. Een meerkleurig porseleinen groep. Gemerkt onderaan met gekruiste degens. Een vinger en een voet manco.
"Scène de bacchanale avec âne". Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué en bas avec des épées croisées. Un doigt et un pied manquants.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#543Goebel, Germany
“Dreckspatz, wasch Dich!”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 412. Gesigneerd door de decorateur.
"Dreckspatz, wasch Dich!". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 412. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#430
Een 18 K geelgouden ketting met 14 K geelgouden hanger bezet met één briljantje en één pareltje.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif en or jaune 14 carats serti d'un diamant taille brillant et d'une perle.No longer availableDim. 18 k 3,42 g 14 k 1,96 gEstimate: € 300 / 350 -
#21
“Muze”. Een meerkleurig Duits porseleinen beeldje. XIXe eeuw. Schade aan een teen en een hand.
"Muse". Une figurine en porcelaine allemande multicolore. XIXème siècle. Dégât à un orteil et à une main.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#574
Twee Japanse houtsneden uit de reeks zichten op de berg Fiji. Recentere herdrukken.
Deux gravures sur bois japonaises de la série des vues du mont Fidji. Réimpressions plus récentes.No longer availableDim. 24 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#451
Een diepe kom van Chinees aardewerk met meerkleurig decor van kostbaarheden. Barst in de vleugel.
Un ancien bol profond en faïence chinoise à décor multicolore d'objets de valeur. Fêlure dans l'aile.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#12Louis ClessePeriod: 1889 - 1961
“Straatzicht”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
"Vue sur la rue". Une gravure. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#356Isfahan
Een oud handgeknoopt tapijt.
Un vieux tapis noué à la main.No longer availableDim. 75 x 120 cmEstimate: € 120 / 200 -
#209Lode Verhoeven
“Landelijk vergezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 66 cmEstimate: € 50 / 70 -
#258
Een tabakspot en een kruik van Italiaans majolica.
Un pot à tabac et un pichet de majolique italienne.No longer availableDim. h: 39 & 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#666
Oosters handgeknoopt tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine noué à la main.No longer availableDim. 450 x 315 cmEstimate: € 300 / 400