#164Herman VerbaerePeriod: 1906-1993
“Scheldezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘42.
"Vue sur l'Escaut". Huile sur toile. Signée et datée '42.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 260/300 -
#288
Een vaas van geslepen kristal met bruinrode vlakken. Vermoedelijk Val Saint Lambert, maar niet gemerkt onderaan.
Vase en cristal taillé aux surfaces brun-rouge. Probablement Val Saint Lambert, mais pas marqué.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/80 -
#426Hamadan
#597
“Vrouw met hoed”. Een buste van gepatineerd gips.
#309
#517
Een meerkleurig Chinees porseleinen warmhoudschaal met deksel.
#356Isfahan
Een oud handgeknoopt tapijt.
#228
Vier verschillende kleurloos kristallen karaffen, waarbij twee gemerkt van Saint Louis en één van Baccarat. Eén met lichte randschade aan de stop.
#345
Een Duitse wandklok met gedreven messingen versiering rond de wijzerplaat.
#669
#253
#610
Een 14 K geelgouden hanger met half edelstenen en met inscriptie: Puerto Rico.
Un pendentif en or jaune 14 K avec des pierres semi-précieuses et inscrit : Puerto Rico.No longer availableDim. 1,79 gEstimate: € 120/150