Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Alfred Ost 1884 - 1945”. Een kunstboek. Bert Maes & Alfons Raeymaekers. Ed. Fiscale Hogeschool. Brussel, 1988. Inclusief bijlage met 17 prenten.

“Alfred Ost 1884 - 1945”. Een kunstboek. Bert Maes & Alfons Raeymaekers. Ed. Fiscale Hogeschool. Brussel, 1988. Inclusief bijlage met 17 prenten.

“Alfred Ost 1884 - 1945”. Un livre d'art. Bert Maes & Alfons Raeymaekers. Ed. Fiscale Hogeschool. Bruxelles, 1988. Y compris l'annexe avec 17 tirages.
SKU: 2610210667.
Category: Boek.
Auction day: 27 October 2021 19:00
Catalogue #667
Estimate: € 30 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #334

    “Histoire de Belgique”. Henri Pirenne. In vier banden. Ed. La Renaissance du Livre. Brussel, 1928. In perfecte staat.

    “Histoire de Belgique”. Henri Pirenne. En quatre volumes. Ed. La Renaissance du Livre. Bruxelles, 1928. En parfait état.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #2

    “Geschiedenis van de Oorlog der Verenigde Naties 1939 - 1945”. Ed. De Sphinx. Brussel, 1947.

    Histoire de la guerre des Nations Unies 1939 - 1945. Ed. De Sphinx. Bruxelles, 1947.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #677

    “Het Impressionisme. De kunstenaars en hun werk”. Bernard Denvir. Ed. Zuid Boekproducties. Lisse, 1992.

    Impressionnisme. Les artistes et leur travail. Bernard Denvir. Ed. Zuid Boekproducties. Lisse, 1992.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 35
  • #344

    Een lot oude chromo-albums, waarbij zes van Chocolade Jacques, zes van Victoria chocolade, één van chocolade Martougin en één van chocolade Meurisse.

    Lot d'anciens albums chromo, avec six chocolats Jacques, six chocolats Victoria, un chocolat Martougin et un chocolat Meurisse.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #12

    “Les gens de Médicine dans l’oeuvre de Daumier”. Jean Adhémar. Ed. Vilo. Paris, 1966. Met stofwikkel. Evenals: “Biografisch lexicon plastische kunst in België Arto 2000”. Tweedelig lexicon. Wim & Greet Pas. Ed. VZW DE Gulden Roos. Antwerpen, 2000.

    Les gens de Médecine dans l'oeuvre de Daumier. Jean Adhémar. Ed. Vilo. Paris, 1966. Avec jaquette. Ainsi que : Lexique biographique de l'art plastique en Belgique Arto 2000 ”. Lexique en deux parties. Wim & Greet Pas. Ed. VZW DE Gulden Roos. Anvers
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #679

    Een divers lot kunstboeken allerlei en enkele tentoonstellingsfolders.

    Un lot varié de livres d'art en tout genre et quelques brochures d'exposition.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #316

    Een lot verzamelalbums, waarbij zes van “Ons Volkske” (1 tem 6) en zes “Kuifje” (97, 111, 116, 122, 123 & kleine verzameling 112).

    Lot d'albums de compilation, dont six de Ons Volkske (1 à 6) et six Kuifje (97, 111, 116, 122, 123 & petite collection 112).
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #342

    “Livre d’or de la Résistance Belge”. Les éditions Leclerq, Bruxelles.

    “Livre d'or de la Résistance belge”. Les éditions Leclerq, Bruxelles.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #683

    “De Antwerpse naties”. Ed. Lannoo. Tielt, 2004.

    Les nations d'Anvers. Ed. Lannoo. Tielt, 2004.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #347

    Een lot van zes oude Liebig Chromo-albums. Goed gevuld.

    Un lot de six vieux albums de Liebig Chromo. Bien rempli.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 35

Other lots in this auction

  • #270

    Een zilveren armband uit Rajastan.

    Un bracelet en argent du Rajasthan.
    No longer available
    Dim. Ø 10,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #96

    Een bruingepatineerde plantenvaas met subtiele spiraal versierd.

    Un vase végétal à patine brune orné d'une subtile spirale.
    No longer available
    Dim. h 64 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #326

    Een Engelse tafel met twee klapbladen.

    Table anglaise à deux abattants.
    No longer available
    Dim. 175 x 115 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #380
    Paul Van Dessel
    Period: 1956-2021

    “Eye-catcher”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2017.

    Eye-catcher. Huile sur toile. Signée et datée 2017.
    No longer available
    Dim. 81 x 72 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #620
    Goebel, Germany

    “Wanderfreunde”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 383. Onderaan gemerkt.

    Wanderfreunde. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°383. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 12,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #143

    Een figuur op troon uit Noord-Ghana, Komaland. XVIde eeuw.

    Un personnage intronisé du nord du Ghana, Komaland. XVIe siècle.
    No longer available
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #562
    Jef Vaes

    “Supporters”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1999.

    Supporters. Technique mixte sur panneau. Signé et daté 1999.
    No longer available
    Dim. 30x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #584
    Barbie

    Great eras; Elizabethan queen. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.

    Grandes époques ; reine élisabéthaine. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #117

    Een paraplubak in Japanse stijl, Chinees werk.

    Un porte-parapluie de style japonais, travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #399
    Fred Bervoets

    Een processie. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1990 en genummerd 186/195 buiten de plaat. Op Steinbach.

    Une procession. Lithographie. Signée, datée 1990 et numérotée 186/195 hors planche. Sur Steinbach.
    No longer available
    Dim. 34 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #445

    Marcel Beerten e.a. “Twintig Eeuwen Vlaanderen”. Ed. Heideland-Orbis, Hasselt 1972-1979. 15 delen in kunstlederen band.

    Marcel Beerten et al. Vingt siècles de Flandre. Ed. Heideland-Orbis, Hasselt 1972-1979. 15 volumes en reliure simili cuir.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #247

    Een bronzen uiltje met donker patina naar werk van Milo. Met bronsstempel.

    Une chouette en bronze à patine sombre d'après l'oeuvre de Milo. Avec marque de fonderie.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 120 / 140
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 Oktober 2021

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 oktober van 10.00 tot 17.00.

26 October 2021 19:00
27 October 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More