Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Alfred Ost”. Frans Mertens. Ed. De Vroente. Kasterlee, 1971.

“Alfred Ost”. Frans Mertens. Ed. De Vroente. Kasterlee, 1971.

“Alfred Ost”. Frans Mertens. Ed. De Vroente. Kasterlee, 1971.
SKU: 0402200347.
Category: Boek.
Auction day: 4 February 2020 19:00
Catalogue #347
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #11

    “Museo Storico Alfa Romeo-The Catalogue”. Ed. Giorgio Nada. Milaan, 2015.

    “Musea Storico Alfa-Romeo - The Catalogue”. Ed. Giorgio Nadan, Milano 2015.
    No longer available
    Estimate: € 22 / 24
  • #833

    Een lot van kunstboeken: - “H. V. Wolvens” - Georges Marlier (twee uitgaven) - “Un cercle d’amis. Belgische kunstenaars getuigen van hun tijd”. - “Impressionisme en symbolisme. De Belgische avant-garde 1880-1900”.

    Lot de livres d’art: - “H. V. Wolvens” - Georges Marlier (deux éditions) - “Un cercle d’amis. Belgische kunstenaars getuigen van hun tijd”. - “Impressionisme en symbolisme. De Belgische avant-garde 1880-1900”.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #432

    Een lot van 9 boeken met betrekking tot architectuur en tuinarchitectuur.

    Un lot de neuf livres en relation avec l’architecture et jardins.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #807

    “Breughel. Een kunstmap met begeleide prenten. Mercatorfonds, 1973.

    “Breughel”. Une farde aux estampes. Ed. Mercatorfonds, 1973.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #413

    “Eugeen Van Mieghem”. Erwin Joos. Ed. BAI. Schoten, 2008.

    Erwin Joos. “Eugeen Van Mieghem”. Ed. BAI, Schoten, 2008.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25

Other lots in this auction

  • #598

    Twee Chinese borden met een famille rose decor van vlinders en een huiselijk tafereel. Midden XXste eeuw.

    Deux assiettes en porcelaine de Chine à décor famille rose de papillons et d’une scène conjugal. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 25,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #747

    Mikiphone System Vadàsz Pocket Phonograph. Kleine muziekdoos met platen.

    Mikiphone System Vadàsz Pocket Phonograph. Petite boîte à musique aux disques.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #395

    Drie 18 karaats geel gouden trouwringen.

    Trois alliances en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 8,76 g
    Estimate: € 230 / 280
  • #758

    Een theepot van Chinees porselein.

    Théière en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #409

    “’s Lands glorie. Vulgarisatie van de Geschiedenis van België door het Beeld”. Ed. Maatschappij Historia n.v. Brussel.”. Twee chromo-albums.

    “’s Lands Glorie”. Vulgarisation de l’Histoire de la Belgique en images. Ed. Maatschappij Historia n.v. Bruxelles. Deux albums aux chromos.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #146
    Allix à Cenilly-Notre-dame

    Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk met gedreven messingen voorstelling rond de wijzerplaat.

    Horloge de vestibule à gaine en chêne. Mouvement en laiton repoussé autour du cadran.
    No longer available
    Dim. 205 x 43 x 30 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #106

    Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.

    Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 86 x 106 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #166

    Een gebogen Engelse commode van mahoniehoutfineer met drie grote en twee kleine laden.

    Une commode courbée en bois de placage acajou à trois grands et deux petits tiroirs.
    No longer available
    Dim. 111 x 106 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #334
    Maria Rombouts

    “Natuurstilleven met koperen keteltje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Nature morte à pot en cuivre”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 52 x 69 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #429

    Een paar stoelen van stoomgebogen berkenhout met gecanneerde zit in de stijl van Thonet.

    Une paire de chaises en hêtre plié à la vapeur, assises cannées, style Thonet.
    No longer available
    Dim. H. 94 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #65

    Een parelhalssnoer met een 18 karaats geel gouden kegelvormig slot.

    Collier de perles avec fermoir en or jaune 18 ct de forme conique.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #258

    Een antiek percussiepistool met notenhouten kolf, met laadstok. Messingen details. Getrokken loop. XIXde eeuw.

    Pistolet à percussion ancien avec crosse en noyer. Détails en laiton. Canon tiré. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. L. 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 4 & 5 Februari 2020

Catalogus volledig - 850 loten. Catalogus verkrijgbaar in .pdf en .xls

4 February 2020 19:00
5 February 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 4 February 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More