Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“All round reporter”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en genummerd 77/68.
Mark Claus

“All round reporter”. Gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en genummerd 77/68.

"All round reporter." Mixed media on paper. Signed and numbered 77/68 at the bottom.
Dim. 39 x 33cm
SKU: 2410230404.
Categories: Grafiek, Papier, Schilderij, Tekening.
Auction day: 25 October 2023 19:00
Catalogue #404
Estimate: € 60 / 90
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #602
    C. Vermoelen

    ‘Interieur met spelende kittens’, olieverf op doek gesigneerd C. Vermoelen.

    'Interior with playing kittens', oil on canvas signed C. Vermoelen.
    No longer available
    Dim. h 70 x b 53 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #338
    Tardy

    ‘La Pendule Francaise’, een set van 3 naslagwerken uitgebracht door Tardy in 1974.

    'La Pendule Francaise', a set of 3 reference books released by Tardy in 1974.
    No longer available
    Dim. 32 x 23.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #374
    Jan de Praet

    “Dame met hoed”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan en verso gesigneerd, gedateerd 1908.

    "Lady with Hat." A painting, oil on board. Signed and dated 1908 at the bottom and on the back.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 14cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #182
    Frans Van Tongerloo

    “Vennezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1921.

    "Heath view". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1921 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 64 x 88cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #359
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    ‘5 bomen op de heide’, olieverf op paneel, getekend Jordaens.

    '5 trees on the heath', oil on panel, signed Jordaens.
    No longer available
    Dim. h 27 x b 22 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #229
    Frans Van Tongerloo

    “Hooimijten”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1913.

    "Haystacks". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1913 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 33 x 44,5cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #219

    ‘Schaapskudde met herder’, olieverf op doek, draagt handtekening rechts onder.

    'Sheep flock with shepherd', oil on canvas, signed lower right.
    No longer available
    Dim. h 60 x b 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #259
    De Koninck

    “Winterlandschap in Vlaanderen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Winter landscape in Flanders". Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #24
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “L’Escaut á Anvers”. Een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 66/100.

    "The River Scheldt and Antwerp". An etching on paper, signed and numbered 66/100 outside the plate.
    No longer available
    Dim. 25 x 34,5cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #304

    ‘Bloemenstilleven’, olieverf op doek in vergulde kader, draagt handtekening.

    "Flower still life", oil on canvas in a gilded frame, bears signature.
    No longer available
    Dim. h 50 x b 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #194
    Salvador Dali

    “Le Vaisseau fantôme”. Een droge naald ets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 101/145.

    "Le Vaisseau fantôme". Drypoint etching on paper. Signed and numbered 101/145 outside the plate at the bottom.
    No longer available
    Dim. 59 x 44cm
    Estimate: € 275 / 325
  • #289
    Cor Van Reken

    ‘Plas op de heide’, olieverf op doek in groenig gepatineerde vergulde kader, getekend C. Van Reken.

    "‘Pond on the heath’, oil on canvas in greenish-patinated gilded frame, signed C. Van Reken."
    No longer available
    Dim. h 50 x b 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #192
    Cor Van Reken

    ‘Onweerswolken boven de heide’, olieverf op doek in een vergulde kader, getekend C Van Reken.

    "Thunder clouds over the heath", oil paint on canvas in a gilded frame, signed C Van Reken.
    No longer available
    Dim. h 60 x b 80 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #379
    Sergio Zaffanello

    ‘Zicht op huizen’, olieverf op koperen plaat, gesigneerd en met certificaat door Sergio Zaffanello, gedateerd 1984.

    "View of Houses", oil on copper plate, signed and comes with certificate by Sergio Zaffanello, dated 1984.
    No longer available
    Dim. h 40 x b 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #254
    Frans Van Tongerloo

    “Katwijk aan Zee”. Een ingekleurde gravure op papier, buiten de plaat gesigneerd en getiteld.

    "Katwijk aan Zee". A colored engraving on paper, signed and titled outside the plate.
    No longer available
    Dim. 21 x 25cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #279

    “Divine intervention”. Een schilderij, olieverf op paneel. Monogram S onderaan. Onderging zware restauratie. 19e eeuws.

    "Divine intervention". A painting, oil on panel. Monogram S at the bottom. Underwent extensive restoration. 19th century.
    No longer available
    Dim. 70 x 50cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #172
    Frans Van Tongerloo

    “Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1917.

    "Kalmthout Heath". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1917 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 64 x 99cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #234

    “Boswegel”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, vermoedelijk “J. van Lint”.

    "Forrest road." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom, presumably "J. van Lint."
    No longer available
    Dim. 23 x 53cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #369

    Een ingekleurde ets, getekend buiten de plaat ‘Marten Van Der Hoop’.

    A colored etching, signed outside the plate 'Marten Van Der Hoop'.
    No longer available
    Dim. h 40 x b 30 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #558

    Een donker eikenhouten staande klok met vergulde klepel en gewichten.

    A dark oak standing clock with gilded pendulum and weights.
    No longer available
    Dim. 200 x 54 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #322

    ‘Zeemeeuwen’, olieverf op doek in een witte kader getekend Y. Segers.

    "Seagulls", oil on canvas in a white frame, signed Y. Segers.
    No longer available
    Dim. h 70 x b 80 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #189
    Jacobus Leonardus van der Meide

    “Le port d’Anvers”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Le port d'Anvers". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 60 x 100cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #14
    Burnett

    “Straatzicht Parijs”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Street view Paris". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 39 x 29cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #239

    ‘Dorpsgezicht’, Schelle, 1943, olieverf op board gesigneerd, draagt handtekening links onder.

    'Village View', Schelle, 1943’, oil on board, signed, bears signature lower left.
    No longer available
    Dim. h 51 x b 59 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #523
    Gabriel à Paris

    Een Louis-Philippe pendule van verguld koper en zwart marmer. Versierd met een jonge vrouw, die een offerande doet aan een Madonnabeeld.

    A Louis-Philippe mantle clock made of gilded copper and black marble. Decorated with a young woman making an offering to a Madonna statue.
    No longer available
    Dim. H. 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #428
    Edgard Aubry

    Een aardewerk vaas met drip-glaze, ca 1930, onderaan gemerkt Aubry Edgard, Bouffioulx.

    An earthenware vase with drip-glaze, ca 1930, marked Aubry Edgard, Bouffioulx.
    No longer available
    Dim. h 32 x Ø 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #694

    Diverse Belgische niet gestempelde postzegels in 6 goed gevulde albums “Falzlos Album T” en enkele vellen postzegels. 2 x 1960-1974, 2 x 1975 - 1985, 1986-1990.

    Various Belgian unused postage stamps in 6 well-filled albums "Falzlos Album T" and some sheets of stamps. 2 x 1960-1974, 2 x 1975 - 1985, 1986-1990.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #199
    -

    Een grote vergulde spiegel.

    A large gilded mirror.
    No longer available
    Dim. 165 x 90 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #378
    Murano

    Een vintage Murano glaspasta vaas met 4 ‘vingers’, groen in de massa gekleurd met kleurloze delen.

    A vintage Murano glass paste vase with 4 'fingers', green in the mass colored with clear parts.
    No longer available
    Dim. H 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #632
    Lladro

    ‘Wheelbarrow with flowers’, een Lladro beeld, modelnr 1283 in originele verpakking.

    'Wheelbarrow with flowers', a Lladro figurine, model number 1283 in original packaging.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #595
    Glamor

    Een vintage Glamor diamantairslamp uit de tweede helft van de vorige eeuw.

    A vintage Glamor diamond lamp from the second half of the previous century.
    No longer available
    Dim. 33 x 48cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #544
    Keth Haring Foundation
    Period: °1953

    “Playing Time”. Genummerd 30/150 en in de plaat gesigneerd met stempel en droogstempel.

    "Playing Time". Numbered 30/150 and signed in the plate with a stamp and dry seal.
    No longer available
    Dim. 52 x 35 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #48

    Een gietijzeren tuinvaas met verweerd uiterlijk.

    A weathered cast iron garden urn.
    No longer available
    Dim. 23 x Ø25cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #518
    -

    Een paar Chinese porseleinen dekselvazen met blauw en witte versiering.

    A pair of Chinese porcelain lidded vases with blue and white decoration.
    No longer available
    Dim. H. 51 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #473

    Een polychroom Chinees porseleinen vaas met bloemendecor.

    A polychrome Chinese porcelain vase with floral decoration.
    No longer available
    Dim. 44 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #23

    Een lot bestaande uit twee Brussels polychrome porseleinen postuurtjes naar de oudheid. We voegen er twee gelijkaardige vaasjes aan toe. Waarvan één polychroom in twee delen.

    A lot consisting of two Brussels polychrome porcelain figurines referencing antiquity. We include two similar vases, one of which is polychrome and in two parts.
    No longer available
    Dim. h 31 - 11 cm
    Estimate: € 70 / 100
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Oktober 2023

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 20 & Zaterdag 21 oktober van 10.00 tot 17.00

24 October 2023 19:00
25 October 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More