Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“All round reporter”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en genummerd 77/68.
Mark Claus

“All round reporter”. Gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en genummerd 77/68.

"All round reporter." Mixed media on paper. Signed and numbered 77/68 at the bottom.
Dim. 39 x 33cm
SKU: 2410230404.
Categories: Grafiek, Papier, Schilderij, Tekening.
Auction day: 25 October 2023 19:00
Catalogue #404
Estimate: € 60 / 90
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #14
    Burnett

    “Straatzicht Parijs”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Street view Paris". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 39 x 29cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #379
    Sergio Zaffanello

    ‘Zicht op huizen’, olieverf op koperen plaat, gesigneerd en met certificaat door Sergio Zaffanello, gedateerd 1984.

    "View of Houses", oil on copper plate, signed and comes with certificate by Sergio Zaffanello, dated 1984.
    No longer available
    Dim. h 40 x b 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #374
    Jan de Praet

    “Dame met hoed”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan en verso gesigneerd, gedateerd 1908.

    "Lady with Hat." A painting, oil on board. Signed and dated 1908 at the bottom and on the back.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 14cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #229
    Frans Van Tongerloo

    “Hooimijten”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1913.

    "Haystacks". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1913 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 33 x 44,5cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #359
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    ‘5 bomen op de heide’, olieverf op paneel, getekend Jordaens.

    '5 trees on the heath', oil on panel, signed Jordaens.
    No longer available
    Dim. h 27 x b 22 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #259
    De Koninck

    “Winterlandschap in Vlaanderen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Winter landscape in Flanders". Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #192
    Cor Van Reken

    ‘Onweerswolken boven de heide’, olieverf op doek in een vergulde kader, getekend C Van Reken.

    "Thunder clouds over the heath", oil paint on canvas in a gilded frame, signed C Van Reken.
    No longer available
    Dim. h 60 x b 80 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #219

    ‘Schaapskudde met herder’, olieverf op doek, draagt handtekening rechts onder.

    'Sheep flock with shepherd', oil on canvas, signed lower right.
    No longer available
    Dim. h 60 x b 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #254
    Frans Van Tongerloo

    “Katwijk aan Zee”. Een ingekleurde gravure op papier, buiten de plaat gesigneerd en getiteld.

    "Katwijk aan Zee". A colored engraving on paper, signed and titled outside the plate.
    No longer available
    Dim. 21 x 25cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #602
    C. Vermoelen

    ‘Interieur met spelende kittens’, olieverf op doek gesigneerd C. Vermoelen.

    'Interior with playing kittens', oil on canvas signed C. Vermoelen.
    No longer available
    Dim. h 70 x b 53 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #322

    ‘Zeemeeuwen’, olieverf op doek in een witte kader getekend Y. Segers.

    "Seagulls", oil on canvas in a white frame, signed Y. Segers.
    No longer available
    Dim. h 70 x b 80 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #24
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “L’Escaut á Anvers”. Een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 66/100.

    "The River Scheldt and Antwerp". An etching on paper, signed and numbered 66/100 outside the plate.
    No longer available
    Dim. 25 x 34,5cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #172
    Frans Van Tongerloo

    “Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1917.

    "Kalmthout Heath". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1917 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 64 x 99cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #558

    Een donker eikenhouten staande klok met vergulde klepel en gewichten.

    A dark oak standing clock with gilded pendulum and weights.
    No longer available
    Dim. 200 x 54 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #369

    Een ingekleurde ets, getekend buiten de plaat ‘Marten Van Der Hoop’.

    A colored etching, signed outside the plate 'Marten Van Der Hoop'.
    No longer available
    Dim. h 40 x b 30 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #338
    Tardy

    ‘La Pendule Francaise’, een set van 3 naslagwerken uitgebracht door Tardy in 1974.

    'La Pendule Francaise', a set of 3 reference books released by Tardy in 1974.
    No longer available
    Dim. 32 x 23.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #189
    Jacobus Leonardus van der Meide

    “Le port d’Anvers”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Le port d'Anvers". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 60 x 100cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #182
    Frans Van Tongerloo

    “Vennezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1921.

    "Heath view". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1921 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 64 x 88cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #239

    ‘Dorpsgezicht’, Schelle, 1943, olieverf op board gesigneerd, draagt handtekening links onder.

    'Village View', Schelle, 1943’, oil on board, signed, bears signature lower left.
    No longer available
    Dim. h 51 x b 59 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #279

    “Divine intervention”. Een schilderij, olieverf op paneel. Monogram S onderaan. Onderging zware restauratie. 19e eeuws.

    "Divine intervention". A painting, oil on panel. Monogram S at the bottom. Underwent extensive restoration. 19th century.
    No longer available
    Dim. 70 x 50cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #234

    “Boswegel”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, vermoedelijk “J. van Lint”.

    "Forrest road." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom, presumably "J. van Lint."
    No longer available
    Dim. 23 x 53cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #289
    Cor Van Reken

    ‘Plas op de heide’, olieverf op doek in groenig gepatineerde vergulde kader, getekend C. Van Reken.

    "‘Pond on the heath’, oil on canvas in greenish-patinated gilded frame, signed C. Van Reken."
    No longer available
    Dim. h 50 x b 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #194
    Salvador Dali

    “Le Vaisseau fantôme”. Een droge naald ets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 101/145.

    "Le Vaisseau fantôme". Drypoint etching on paper. Signed and numbered 101/145 outside the plate at the bottom.
    No longer available
    Dim. 59 x 44cm
    Estimate: € 275 / 325
  • #304

    ‘Bloemenstilleven’, olieverf op doek in vergulde kader, draagt handtekening.

    "Flower still life", oil on canvas in a gilded frame, bears signature.
    No longer available
    Dim. h 50 x b 40 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #332

    Een kunstof etalagepop, model kind. Op glazen voet.

    A plastic mannequin, child model. On a glass base.
    No longer available
    Dim. 120cm
    Estimate: € 45 / 90
  • #74

    “Vrouwelijke heilige”. Olieverf op koper. Vlaamse School, vroeg XIXde eeuw. Letsels.

    "Female saint." Oil on copper. Flemish School, early 19th century. Injuries.
    No longer available
    Dim. 18 x 16 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #650

    Een 18 kt witgouden hanger bezet met bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    An 18 kt white gold pendant set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.
    No longer available
    Dim. 1,62 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #109
    R. Mulders

    “Straatgezicht”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.

    "Street view" - A painting, oil on board. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 55 x 47cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #391

    Een Chinees porseleinen theepot met enkele figuren versierd in het decor.

    A Chinese porcelain teapot decorated with several figures in the design.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #455

    Een massief eiken commode met gestoken deuren en laden.

    A solid oak chest of drawers with carved doors and drawers.
    No longer available
    Dim. 106 x 110 x 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #383

    Een set van 2 glazen vaasjes in de stijl van Louis Leloup met in reliêf gekleurde organisch gevormde versiering.

    A set of 2 glass vases in the style of Louis Leloup, with relief colored organic shaped decoration.
    No longer available
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #481
    Imari

    Een Imari porseleinen sierbord met floraal decor. 19e eeuws.

    An Imari porcelain decorative plate with floral design. 19th century.
    No longer available
    Dim. Ø47cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #605

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    A hand-knotted Persian carpet.
    No longer available
    Dim. 203 x 106cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #535

    Een mahoniehouten secretaire met schrijfklep en 3 laden. Engelse stijl.

    A mahogany secretary desk with writing flap and 3 drawers. English style.
    No longer available
    Dim. 135 x 51 x 123
    Estimate: € 200 / 250
  • #286

    Een mahoniehouten secretaire met 3 laden en gestoffeerd blad. Koperen ornamenten en marqueterie vooraan.

    A mahogany secretary with 3 drawers and upholstered top. Brass ornaments and marquetry at the front.
    No longer available
    Dim. 93 x 72 x 45cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #121
    Val

    Een vaas, Val Saint Lambert in groen en kleurloos kristal, gemerkt Val St Lambert, MPU 79/922.

    A vase, Val Saint Lambert in green and colorless crystal, marked Val St Lambert, MPU 79/922.
    No longer available
    Dim. h 24 x Ø 16 cm
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Oktober 2023

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 20 & Zaterdag 21 oktober van 10.00 tot 17.00

24 October 2023 19:00
25 October 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More