Other lots by Demets
#604Charles Demets“Uitgebreid zicht op een watermolen, met een man op een landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1963.
“Vue sur moulin à eau et homme sur chemin de terre”. Huile sur toile. Signé et daté 1963.No longer availableDim. 96 x 126 cmEstimate: € 200 / 240 -
#169Ch. Demets“Kanaal met aken”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1908.
“Canal et péniches”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1908.No longer availableDim. 36 x 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#162Ch. Demets“Omwalde Hoeve, binnenkoer”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1913.
“Ferme emmurée, la cour “. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1913.No longer availableDim. 33 x 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#114Ch. Demets“Hondenfamilie”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1895.
“Famille canine”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1895.No longer availableDim. 33 x 48 cmEstimate: € 100 / 120
“Canal et péniches”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1908.No longer availableDim. 36 x 48 cmEstimate: € 60 / 100