#206Een Engels eikenhouten kastje in hedendaagse Georgian stijl 2-deurs en met 2 laden.
A small oak cupboard in Georgian style with two doors and two drawers. English work, contemporary.No longer availableDim. 85 x 126 x 47cmEstimate: € 50 / 80 -
#633Een vaas uit de jaren 60 in kristal , rood in de massa.
#40Een paar 18 karaats wit en geelgouden oorbellen en bijpassende ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
#76Een Biedermeier sofa met 2 rolkussens onder de armleuning, XIXde eeuws met walnotenhouten gesculpteerd frame en opnieuw gestoffeerd, chocolade bruin fluwelen bekleding.Koperen wieltjes apart te bevestigen, waarvan 1 gebroken en te herstellen.
#407Een bronzen beeld van een Boeddhahoofd met 4 gelaatsuitdrukkingen.
A figurine of a Buddha head with 4 facial expressions.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#168Een notenhouten Art Deco design eetkamertafel met uitschuifbaar gedeelte.
#511KadjarEen tapijt van Louis Depoortere.
A carpet by Louis Depoortere.No longer availableDim. 253 x 170 cmEstimate: € 60 / 100 -
#292Jan Rudolf“Drie personages”. Litho. Gesigneerd en genummerd 129/129 buiten de plaat.
"Three Characters". Lithograph. Signed and numbered 129/129 outside the plate.No longer availableDim. 44 x 57 cmEstimate: € 35 / 45