#352Een eikenhouten kruk.
An oak stool.No longer availableDim. 48 x 45 x 26cmEstimate: € 20 / 25 -
#15Val Saint-LambertEen kristallen vaas rood gekleurd in de massa.
#33Willy VandersteenSuske en Wiske. Rode reeks. “De Koning drinkt” (Ed. 1954, zeer goede staat, blok los, naamstempel), “De Zwarte Madam” (Ed. 1951, zeer goede staat, middenbladen los, naamstempel), “De Witte Uil” (Ed. ?, omslag los, achterflap manco, naamstempel),”Lambiorix” (Ed. ?, omslag manco, naamstempel, “De Stalen Bloempot” (Ed. 1954, goede staat, rug deels open, blok los, naamstempel), “De Tuftuf-Club” (Ed. 1956, zeer goede staat, blok los, naamstempel), “De Tamtamklopper” (Ed. 1956, goede staat, sletige ru(..)
Suske en Wiske. Red series. “De Koning drinkt” (Ed. 1954, very good state, block loose, name stamp), “De Zwarte Madam” (Ed. 1951, very good state, middle pages loose, name stamp), “De Witte Uil” (Ed. ?, cover loose, back missing, name stamp),”Lambiorix” (Ed. ?,cover missing, name stamp, “De Stalen Bloempot” (Ed. 1954, good condition, back partly open, block loose, name stamp), “De Tuftuf-Club” (Ed. 1956, very good condition, block loose name stamp), “De Tamtamklopper” (Ed. 1956, good condition, (..)No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#165Louis VuittonEen Louis Vuitton handtas en bijgevoegd portfeuille met stofhoes, crémekleurig. Handtas model Veaux Cashmire Tote W PM Galet. Portefeuille model Iena M58208 Long Wallet.
A Louis Vuitton handbag and enclosed wallet with dust cover, cream-coloured. Handbag model Veaux Cashmire Tote W PM Galet. Wallet model Iena M58208 Long Wallet.No longer availableDim. 35 x 36cmEstimate: € 1200 / 1600 -
#449Dees De Bruyn“Portret van een zangeres.” Litho genummerd 22/35. Gesigneerd buiten de plaat.
#576Een paar gesculpteerde houten armstoelen met gestoffeerde zitting en rug.
A pair of sculpted wooden armchairs with upholstered seat and back.No longer availableDim. 92 x 67 x 58cmEstimate: € 50 / 100 -
#444Vic Gentils“Twee naakten in de natuur.” & “Industrieel abstract.” Een paar lithos genummerd 46/60, gesigneerd buiten de plaat. Vochtschade aan de passe-partout .
“Two nudes in nature.” & “Industrial Abstract.” A pair of lithographs numbered 46/60, signed outside the plate. Moisture damage to the passe-partout.No longer availableDim. 43 x 31 cm x 2Estimate: € 100 / 120 -
#375Een Aziatische gesp, verzilverd bezet met een halfedelsteen. Turkoois.
An Asian buckle, silver plated with a semi-precious stone. Turquoise.No longer availableDim. 19 x 10 cmEstimate: € 50 / 60 -
#470Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en tourmalijn en amethist.
An 18 karat white gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.20 ct and tourmaline and amethyst.No longer availableEstimate: € 700 / 800 -
#474Keith Haring“Tree of life”. Een litho op papier, genummerd 22/150, met naamstempel Keith Haring + droogstempel & stempel “The Keith Haring Foundation Inc.”
"Tree of Life". A lithograph on paper, numbered 22/150, with name stamp Keith Haring + embossing stamp & stamp "The Keith Haring Foundation Inc."No longer availableDim. 55 x 75cmEstimate: € 225 / 275 -
#56Een paar houten Art Deco bijzettafeltjes.
A pair of side tables in Art deco style.No longer availableDim. 37 x 46 x 40cmEstimate: € 175 / 225 -
#34172 Amsterdamse huisjes van blauw en wit aardewerk uitgegeven door BOLS-HENKES voor KLM. Grotendeels verzegeld met waszegel.
72 Amsterdam houses of blue and white earthenware issued by BOLS-HENKES for KLM. Most of them sealed with wax seal.No longer availableDim. h: +- 12 cmEstimate: € 300 / 400