Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Allegorie op de arbeid.” Zamakken beeld, op onyxen sokkel.
“Allegorie op de arbeid.” Zamakken beeld, op onyxen sokkel.
“Allegorie op de arbeid.” Zamakken beeld, op onyxen sokkel.

“Allegorie op de arbeid.” Zamakken beeld, op onyxen sokkel.

“Allegory of Labor.” Zamac statue, on onyx pedestal.
Dim. 53 x 61 x 15 cm
SKU: 2305230117.
Auction day: 23 May 2023 19:00
Catalogue #117
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #444
    Vic Gentils

    “Twee naakten in de natuur.” & “Industrieel abstract.” Een paar lithos genummerd 46/60, gesigneerd buiten de plaat. Vochtschade aan de passe-partout .

    “Two nudes in nature.” & “Industrial Abstract.” A pair of lithographs numbered 46/60, signed outside the plate. Moisture damage to the passe-partout.
    No longer available
    Dim. 43 x 31 cm x 2
    Estimate: € 100 / 120
  • #236

    Een rijkelijk gesculpteerde groene zitbank met gevlochten rug. Met gehoefde voluutpoten. XIXde eeuw.

    A richly carved coach with wicker back. Carved legs ending in hoofs.
    No longer available
    Dim. 222 x 90 x 80 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #182

    Een zilveren schaaltje met handvat, Engelse keurmerken gedateerd London 1831 met een wapenschild voorstellende een arm met 3 pijlen in de vuist. Mogelijks het wapenschild van William Brodie. Gewicht bedraagt 105 gram.

    A silver salver with handle, English hallmarks London 1831 with possibly the coat of arms of William Brodie. 105 g.
    No longer available
    Dim. 12 x 16.5 x 9.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #677
    Bergen

    Een porseleinen vaasje van plateelwerk.

    A porcelain faience vase.
    No longer available
    Dim. 12cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #420

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,31 ct.

    An 18 carat white gold ring set with a solitaire of +- 0.31 ct.
    No longer available
    Dim. 4,75 g
    Estimate: € 480 / 550
  • #598
    Boch Frères Keramis

    Een vaas van steengoed, naar een ontwerp van Catteau. Model 1221, decor WD 1818.

    A stoneware vase, marked Catteau.
    No longer available
    Dim. H 24 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #290
    Christofle Paris.

    Een groot wit tafelkleed, gereinigd en 12 bijpassende niet gebruikte servetten.

    A large white tablecloth, cleaned and 12 matching unused napkins.
    No longer available
    Dim. 280 x 140 cm en 47 x 47 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #176

    Een gesculpteerde houten rollertop secretaire met 9 laden.

    A sculpted wooden roller top desk with 9 drawers.
    No longer available
    Dim. 147 x 142 x 65 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #688

    Een lot van 3 kunstboeken.

    A lot of 3 art books.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #245

    Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.

    A crystal chandelier with nine light arms in two rows.
    No longer available
    Dim. H: 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #636

    Een gesculpteerd houten zitbankje met blauw kussenzitting.

    A small carved wooden bench with blue cushion seat.
    No longer available
    Dim. 100 x 120 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #624

    Een lot van zes XVIIIde en XIXde eeuwse polychroom houten ornamenten.

    A lot of six 18th and 19th century polychrome wooden ornaments.
    No longer available
    Dim. 32 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More