Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Allegorie op de arbeid.” Zamakken beeld, op onyxen sokkel.
“Allegorie op de arbeid.” Zamakken beeld, op onyxen sokkel.
“Allegorie op de arbeid.” Zamakken beeld, op onyxen sokkel.

“Allegorie op de arbeid.” Zamakken beeld, op onyxen sokkel.

“Allegory of Labor.” Zamac statue, on onyx pedestal.
Dim. 53 x 61 x 15 cm
SKU: 2305230117.
Auction day: 23 May 2023 19:00
Catalogue #117
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #687

    Een paar hoge Engelse houten kandelaars met koperen bovenstuk en gestoffeerde kap. 1 met kleine barst aan voetstuk.

    A pair of high English wooden candlestickx with brass top and textile shades. One tiny crack at a base.
    No longer available
    Dim. 78 x Ø28cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #294
    Sarreguémines

    Een wit porseleinen koffieservies met vergulde randen en details, 54 stuks. Onderaan gemerkt “Sarreguemines France”.

    No longer available
    Estimate: € 75 / 125
  • #673

    Een modernistische doorzichtige vaas van Val Saint Lambert uit de jaren 60 van de vorige eeuw .

    1960s modernist clear vase by Val Saint Lambert.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #197

    Een paar marmeren cassolettes met verguld bronzen elementen.

    A pair of marble cassolettes with gilt bronze elements.
    No longer available
    Dim. 42cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #272
    Bessiest(?)

    “Portret van een oude dame.” Houtskool op fotopapier. Gedateerd 1924, Antwerpen. Gesigneerd.

    "Portrait of an old lady." Charcoal on photo paper. Dated 1924, Antwerp. Signed.
    No longer available
    Dim. 48x 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #29
    W.M.F.

    Een verzilverd metalen sigarettendoosje, onderaan gemerkt.

    A silver-plated metal cigarette box, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 5 x 13 x 17 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #566

    Een paar armstoelen van gebeitst hout met gebeeldhouwde armleuningen. Denemarken, begin XXste eeuw. (AID4905).

    A pair of stained wood armchairs with carved armrests. Denmark, early XXth century. (AID4905).
    No longer available
    Dim. H: 85 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #186
    Period: 1985

    Een set gepatineerde Pitch pine houten vitrinekasten bestaande uit 6 delen. Modulair, naar Bauhaus ontwerp.

    A set of patinated Pitch pine wooden display cabinets consisting of 6 parts. Modular, after Bauhaus design.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 x 35cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #172

    Een gevarieerd lot van zilveren bestek met een totaalgewicht van 1555 gram.

    A varied lot of silver cutlery with a total weight of 1555 g.
    No longer available
    Estimate: € 650 / 750
  • #221

    ‘Bastet Kat.’ Bronzen beeld op marmeren sokkel. Draagt handtekening ‘Levy’.

    "Bastet Cat." Bronze statue on marble base. Bears signature 'Levy'.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #497

    Een lot van 9 zilveren servetringen met een totaalgewicht van 275 gram.

    Lot of 9 silver napkin rings. Total weight 275 g.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #580

    Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en een centrale robijn van +- 2 ct.

    An 18 carat yellow gold necklace with pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.50 ct. and a central ruby of +- 2 ct.
    No longer available
    Estimate: € 750 / 850
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More