#269M. Andries“Landschap met zonnebloemen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#624Een lot van zes XVIIIde en XIXde eeuwse polychroom houten ornamenten.
A lot of six 18th and 19th century polychrome wooden ornaments.No longer availableDim. 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#592Elisabeth Nagels“Stilleven met kartonnen doos.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#655Een lichtgroene bladvormige schaal , met sticker van Val Saint Lambert uit de tweede helft van de vorige eeuw .
light green leaf-shaped bowl, with sticker of Val Saint Lambert from the second half of the last century.No longer availableDim. 15.5 x 48 x 34 cmEstimate: € 35 / 45 -
#405J.W.Een vilten hoge hoed in originele doos. Gemerkt “J.W.”.
#393Een lot van 2 Afrikaanse houten sierzwaarden.
#326Een notenhouten krantenrekje met vier vakverdelingen.
#216Een massief eikenhouten tafel met gesculpteerd onderstel en in de lengte uitschuifbare delen.
Massif oak table with carved base and with extendable parts.No longer availableDim. 78 x 125 (232) x 75cmEstimate: € 200 / 300 -
#677BergenEen porseleinen vaasje van plateelwerk.
A porcelain faience vase.No longer availableDim. 12cmEstimate: € 40 / 60 -
#104Juliaan De Vriendt“Dame met boek”. Olieverf op doek, gedateerd 1927, gesigneerd.
#684Een Engels eiken houten stoel met armleuning, wieltjes en witte stoffering.
An English oak wooden chair with armrest, wheels and white upholstery.No longer availableDim. H: 92 cmEstimate: € 100 / 150