#241Een bronzen kruis in de vorm van bladeren.
#556IsfahanEen handgeknoopt Perzich wollen tapijt.
A hand-knotted Persian wool rug.No longer availableDim. 202 x 142 cmEstimate: € 240 / 380 -
#41Een zilveren sigarettendoos, gemerkt 935/1000 met monogram A.M. en een Dupont aansteker, evenals een zilveren kettinkje met clips.
#205Een grote eikenhouten opbergkoffer.
#235Een rustiek eikenhouten bijzetstoeltje met gedraaide poten en dwarsverbinding. XVIIIde eeuw.
#120Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,52 ct.
A pair of 18 carat white gold earrings set with brilliants with a combined weight of +- 1.52 ct.No longer availableDim. 4,98 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#665Een Val Saint Lambert schaal uit de jaren 60 van de vorige eeuw , lichtgroene kleur , onderaan gesigneerd , vertoont krassen in het center van de schaal .
A Val Saint Lambert bowl from the 1960s, light green colour, signed on the bottom, shows scratches in the center of the bowl.No longer availableDim. diam 39 cmEstimate: € 50 / 70 -
#24Roger Hebbelinck“Straatzicht in Oostkerke.” Kleurenlitho. Genummerd 255/350.
“Street view.” Color lithograph. Numbered 255/350.No longer availableDim. 31,5 x 41 cmEstimate: € 25 / 35 -
#696Een lot van 3 houten voetbankjes met gestoffeerde bekleding, waarvan 1 met gobelin.
Lot of 3 footstools with upholstery. One with tapestry.No longer availableDim. 18 x 33 x 27cmEstimate: € 30 / 35