#609“Boerderij met molen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigneerd, mogelijk “A. Buls”
#695Een bijzetmeubeltje met 1 lade en een marmeren blad.
#364“Portret van een Cairn Terrier.” Gemengde techniek op papier. Draagt monogram H.B. Gedateerd 1908.
#495Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.
#510Een 18 karaats geelgouden ring “toi et moi” bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 carat yellow gold ring "toi et moi" set with brilliants with a combined weight of +- 1 ct.No longer availableDim. 3,43 gEstimate: € 650 / 750 -
#347Een Jugendstil tuintafeltje in brons .
#701Een houten gepatineerde toonbank met verschillende hoogten en tabletten. (AID5852)
#420Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,31 ct.
An 18 carat white gold ring set with a solitaire of +- 0.31 ct.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 480 / 550 -
#398Een set van 2 Chinese vazen met de afbeelding van 3 jongedames .
#320Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.
#542Jean-Pierre Tuerlinckx“Abstract bloemenstilleven.” Olieverf op board. Gesigneerd.
“Abstract flower still life.” Oil on board. Signed.No longer availableDim. 79 x 69 cmEstimate: € 60 / 100