#247“L’Accolade” Bronzen beeld met twee paarden. Naar PJ Mene.
“L'Accolade” Bronze sculpture with two horses. AFter PJ Mene.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 200 / 260 -
#389“Abstract met vlakken.” Olieverf op doek. Draagt monogram.
#53HergéLes Avontures de Jo, Zette et Jocko. Le Stratonef H.22. “Destination New-York”. Hard cover. Ed. Casterman 1951. Goede staat.
Les Avontures de Jo, Zette et Jocko. Le Stratonef H.22. Destination New York. hard cover. Ed. Casterman 1951. Good condition.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#208Lodewijk Van BoeckelEen zwart gepatineerde rozenrank in gesculpteerd smeedijzer als muurlamp. Gesigneerd op blad.
A black patinated rose vine in sculpted wrought iron as a wall lamp. Signed on sheet.No longer availableDim. 44cmEstimate: € 100 / 150 -
#286Een gebeeldhouwd houten kamerscherm met vier panelen. Opengewerkt en gepolychromeerd.
A carved wooden screen decorated with 4 panels. Polychrome painting.No longer availableDim. 161 x 208 cmEstimate: € 80 / 120 -
#118Een lot zilver bestaande uit 2 bestekdozen. Het ene doosje met drie ijslepels, vier lepeltjes en drie vorkjes, het andere met elf dessertvorkjes Nederlandse importkeur, zilverkeur van N.V. Zilverfabriek Voorschoten.
A lot of silver consisting of 2 cutlery boxes. One with three icecream spoons, four spoons and three forks, the other with eleven dessert forks. Dutch import mark, maker’s mark N.V. Zilverfabriek Voorschoten.No longer availableDim. 390 gEstimate: € 170 / 190 -
#482Van Apple“Joker vs. Batman.” Aluminium Holo Epoxy. Gedateerd 2022. Gesigneerd achteraan. Edition 7/25.
“Joker vs. Batman.” Aluminum Holo Epoxy. Dated 2022. Signed on the back. Edition 7/25.No longer availableDim. 42 x 76 cmEstimate: € 220 / 280 -
#680Een houten paraplu/wandelstokhouder met 12 vakken en metalen opvangbak onderaan.
A wooden umbrella container with 12 compartments. Metal recipient underneath.No longer availableDim. 81 x 67 x 25cmEstimate: € 5 / 100 -
#528MuranoEen Murano vaas met diverse kleuren in de massa.
A Murano vase with various colors in the mass.No longer availableDim. 30 x Ø15cmEstimate: € 100 / 150 -
#492Paul Tuerlinckx“Stilleven met maïs.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#226Een eikenhouten secretaire met onderaan 2 laden.
An oak secretaire with two drawers underneat the tilt top.No longer availableDim. 100 x 95 x 58cmEstimate: € 80 / 120