#490Mont BlancEen zilveren armband in originele doos. 925‰. Gemerkt.
#295Een Mediterraan schotelverwarmer in aardewerk .
#194Spiegel van gebeeldhouwd hout in rococostijl. Letsels.
#336Een Engels houten bijzettafeltje met rond tafelblad, driepotig.
#667Een lot van 9 gevarieerde borden.
A lot of 9 varied porcelain plates.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#301Een XIXde eeuwse houtschaaf, gemerkt J.N.
#282Een spiegel met vergulde lijst.
A mirror with gilded frame.No longer availableDim. 54 x 49Estimate: € 35 / 45 -
#254Stanislas WarniePeriod: 1879-1958“Vijverzicht in de herfst.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Pond view in autumn.” Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 34 x 45 cmEstimate: € 180 / 220 -
#425Een set van 2 Japanse draagkoffers voor voedsel .
#189Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth centuryNo longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#95Brunello CucinelliEen lederen tasje met bijhorende stofhoes, gemerkt “Brunello Cucinelli”. Lichte gebruikssporen.
A leather bag with matching dust cover, marked "Brunello Cucinelli". Light signs of use.No longer availableEstimate: € 40 / 50