#621Een Boeddhahoofd van koper, op sokkel.
#168Een notenhouten Art Deco design eetkamertafel met uitschuifbaar gedeelte.
#586Een lederen armstoel op Chippendale poten .
#540Een licht bruine sjaal met licht blauwe en beige versiering.
#628Een vaas en een coupe van kleurloos kristal, omstreeks 1960.
A vase and a coupe of colorless crystal, circa 1960.No longer availableDim. 25 en 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#343Een messingen staande lamp met kristallen pendeloques. Met vijf lichtpunten.
#203SecondoEen bronzen beeld van een vogel op marmeren voet. Gesigneerd “Secondo”.
#575Een notenhouten bijzetmeubeltje met lade en gallerij. Met bloemdecor.
A walnut side furniture with drawer and gallery. With floral decor.No longer availableDim. h 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#661GlamorEen vintage metalen bureaulamp, merk Glamor, Japan 1950.
A vintage metal desk lamp, brand Glamor, Japan 1950.No longer availableDim. 32 x 48 cmEstimate: € 50 / 75 -
#173Een gemonogrammeerd zilveren bestek bestaande uit 12 vorken en 12 lepels met verschillende zilvermerken waaronder A800.
Monogrammed silver cutlery comprising of 12 forks and 12 spoons with different silver marks, A800 among others.No longer availableDim. 1480g 800‰Estimate: € 650 / 750 -
#89William Raymond DommersenPeriod: 1850 - 1927“Straatzicht te Breda.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#54W.O. Johann“Dame met lange rok”. Schilderij. Gesigneerd.
"Lady with long skirt". Painting. Signed.No longer availableDim. 49 x 35 cmEstimate: € 200 / 240