#243Een bronzen tuinornament.
#141Een bronzen beeld van een panter op marmeren voet.
#700Kohn, WenenEen lot van 4 zwart, 2 bruin en 2 wit gelakte stoelen met rieten zitvlak. Waarbij enkele onderaan gemerkt “Jacob & Josef Kohn”.
Lot consisting of 4 black, 2 brown and 2 white chairs with wicker seats. Some of them marked Jacob & Josef Kohn.No longer availableDim. 90 x 44cmEstimate: € 80 / 90 -
#56Een paar houten Art Deco bijzettafeltjes.
A pair of side tables in Art deco style.No longer availableDim. 37 x 46 x 40cmEstimate: € 175 / 225 -
#466Een lange glazen eettafel met chroom onderstel en bijzettafeltje.
#519Theo Melens“Zicht in de Walen”. Een litho op papier, genummerd 6/10, gesigneerd buiten de kader “Melens”. Circa 1970.
"View in the Walloons". A lithograph on paper, numbered 6/10, signed outside the frame "Melens". Circa 1970.No longer availableDim. 67 x 96 cmEstimate: € 60 / 80 -
#327Kleurloos glazen art deco vaasje gemerkt Lalique France.
#506Kashmir BidjarHandgeknoopt wollen tapijt.
Handmade wool carpet.No longer availableDim. 300 x 193 cmEstimate: € 100 / 120 -
#515Noverdy, FranceEen Art Deco glaspasta luchter met 4 lichtpunten, gesigneerd Noverdy France.
#346Een pianostoeltje met lederen zitting.
A piano stool with leather seat.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#64De Block“Een paar stillevens”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"A couple of still lifes". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 50 cmFEstimate: € 80 / 100 -
#151SitzendorfEen serie van elf napoleontische officieren van veelkleurig porselein. Gemerkt onderaan.
A series of eleven Napoleonic officers of multicolored porcelain. Marked at the bottom.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 250 / 300