#687Een paar hoge Engelse houten kandelaars met koperen bovenstuk en gestoffeerde kap. 1 met kleine barst aan voetstuk.
A pair of high English wooden candlestickx with brass top and textile shades. One tiny crack at a base.No longer availableDim. 78 x Ø28cmEstimate: € 80 / 100 -
No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#673Een modernistische doorzichtige vaas van Val Saint Lambert uit de jaren 60 van de vorige eeuw .
1960s modernist clear vase by Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#197Een paar marmeren cassolettes met verguld bronzen elementen.
#272Bessiest(?)“Portret van een oude dame.” Houtskool op fotopapier. Gedateerd 1924, Antwerpen. Gesigneerd.
"Portrait of an old lady." Charcoal on photo paper. Dated 1924, Antwerp. Signed.No longer availableDim. 48x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#29W.M.F.Een verzilverd metalen sigarettendoosje, onderaan gemerkt.
A silver-plated metal cigarette box, marked at the bottom.No longer availableDim. h 5 x 13 x 17 cmEstimate: € 20 / 30 -
#566Een paar armstoelen van gebeitst hout met gebeeldhouwde armleuningen. Denemarken, begin XXste eeuw. (AID4905).
#172Een gevarieerd lot van zilveren bestek met een totaalgewicht van 1555 gram.
#221‘Bastet Kat.’ Bronzen beeld op marmeren sokkel. Draagt handtekening ‘Levy’.
#497Een lot van 9 zilveren servetringen met een totaalgewicht van 275 gram.
An 18 carat yellow gold necklace with pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.50 ct. and a central ruby of +- 2 ct.No longer availableEstimate: € 750 / 850