#423Een Chinese porseleinen dekselvaas met oorlogstafereel in het decor.
A Chinese porcelain lidded vase with a war scene in the decor.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#483Een paar blauw-wit Chinees porseleinen dekselvazen met floraal decor.
#434Dordevic Miodrag“Lijnenspel.” Litho, genummerd 14/60. Buiten de plaat gesigneerd. Bijgevoegd attest Kunstgalerij Antoon van Dyck (12/1983).
“Line art.” Lithograph, numbered 14/60. Signed outside the plate. Attached certificate Art Gallery Antoon van Dyck (12/1983).No longer availableDim. 50 x 72 cmEstimate: € 60 / 140 -
#648Een paar Empire vaasjes met polychroom romantisch decor. Kleine beschadiging aan een handvat.
#276Een Lodewijk XVi-stijl opklapbare mahoniehouten bijzettafel. Met 1 lade.
#547Een paar Chinees porseleinen beeldjes, niet geglazuurd.
#353La LouvièreEen crackleware vis, medio XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
#699HamadanHandgeknoopt wollen karpet.
Hand-knotted wool rug.No longer availableDim. 140 x 70 cmEstimate: € 30 / 40 -
#514WiskemannEen lot van verzilverd Art-Deco theeservies waaronder Wiskemann.
A lot of silver plated Art Deco thee service, Wiskemann among others.No longer availableDim. h 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#566Een paar armstoelen van gebeitst hout met gebeeldhouwde armleuningen. Denemarken, begin XXste eeuw. (AID4905).
A pair of stained wood armchairs with carved armrests. Denmark, early XXth century. (AID4905).No longer availableDim. H: 85 cmEstimate: € 500 / 600