#273Een heksenbol van kwikglas.
A witch ball.No longer availableDim. Ø25cmEstimate: € 75 / 100 -
#18Willy VandersteenSuske en Wiske. “De Schat van Beersel”, “Het Geheim der Gladiatoren” en “De Gezanten van Mars. Blauwe reeks. Eerste edities resp. 1954, 1955 en 1956. Rug met tape, blok los, naam of naamstempel op titelpagina.
Suske en Wiske. “De Schat van Beersel”, “Het Geheim der Gladiatoren” and “De Gezanten van Mars”. Blue series. First editions resp. 1954, 1955 and 1956. Back with tape, loose block, naam or name stamp on the title page.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#467Fang“Voorouderpaar”. Een dubbelzijdig beeld van gesculpteerd hout, Fang, Gabon.
#623Een viskom in Chinees porselein , onderaan gemerkt.
Chinese porcelain fish bowl, marked at the bottom.No longer availableDim. 24 cmEstimate: € 90 / 120 -
#409“Abstract.” Gemengde techniek op doek. Gedateerd 1992. Draagt handtekening.
"Abstract." Mixed media on canvas. Dated 1992. Bears signature.No longer availableDim. 53 x 43 cmEstimate: € 220 / 280 -
#643Een jaren 60 kristallen modernistische vaas.
#479Pol MaraPeriod: 1920-1998“Collage met naakt en veer”. Een litho op papier. Genummerd onderaan 44/120, gesigneerd buiten de plaat.
“Collage with nude and feather”. A lithograph on paper. Numbered at the bottom 44/120, signed outside the plate.No longer availableDim. 51,5 x 78cmEstimate: € 220 / 280 -
#278Rik Delrue Royal Boch“Fast Affection Bear”. Een beeld in keramiek, gemerkt “Royal Boch”, ontwerp Rik Delrue.
“Fast Affection Bear”. A sculpture in ceramic, marked "Royal Boch", design Rik Delrue.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#172Een gevarieerd lot van zilveren bestek met een totaalgewicht van 1555 gram.
#608Een rijkelijk versierde cache-pot vn porselein met fruitmotieven. Onderaan gemerkt.
A richly decorated porcelain cachepot with fruit motifs. Mark underneath.No longer availableDim. 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#96Een eikenhouten sideboard in Jacobean stijl met 3 laden en plateau onderaan. Authentieke elementen.
An oak sideboard in Jacobean style with 3 drawers and a plateau at the bottom. Authentic elements.No longer availableDim. 81 x 177 x 43cmEstimate: € 100 / 150