#100Een tableau met 25 locomotiefconstructieplaatjes.
#94Een lot van 4 Doornikse borden decor ‘à la mouche’.
#53Pandora“Kris Fierens”. Een kunstboek, uitgeverij Pandora.
#51“300 km/u op het Belgische spoor”, een set van 2 boeken in harde kaft.
Een 19e eeuwse massief eiken deur.
No longer availableOnline onlyDim. 180 x 60 cmEstimate: € 20 / 40 -
#73SatsumaEen Chinees Satsuma vaasje met figuren in het tafereel. Onderaan gemerkt “Made in China”.
#87LecturamaEen lot van 11 gebundelde Suske & Wiske collectie albums.
#180Een spekstenen beeld van een familie buffels.
A soapstone sculpture of a family of buffaloes.No longer availableOnline onlyDim. 11 x 16 cmEstimate: € 50 / 80