Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2025 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Allegorische brons op de literatuur, naar J. Moreau. Op houten sokkel.
Allegorische brons op de literatuur, naar J. Moreau. Op houten sokkel.
Allegorische brons op de literatuur, naar J. Moreau. Op houten sokkel.

Allegorische brons op de literatuur, naar J. Moreau. Op houten sokkel.

Bronze allégorique représentant la littérature, d’après J. Moreau. Sur socle en bois.
Dim. H. 41 cm
SKU: 1003200167.
Auction day: 10 March 2020 19:00
Catalogue #167
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #797

    Een kleine ronde wandklok met een beschilderde glazen wijzerplaat. Met slinger en twee gewichten.

    Petite pendule murale ronde à cadran en verre peint. Avec balancier et deux poids.
    No longer available
    Dim. Ø 36 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #390

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,16 ct. Model Piaget.

    Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,16 ct. Modèle Piaget.
    No longer available
    Dim. 6,36 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #127

    “Arend met gespreide vleugels.” Beeld in zamak op zwart marmeren sokkel.

    “Aigle aux ailes ouvertes”. Sculpture en régule sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. 34 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #760

    Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hardhout.

    Piédestal chinois en bois dur sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 86 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #403

    Een lot van zes kleine bodemvondsten.

    Lot de six petites pièces de fouille.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #542

    “Dorpsgezicht”. Gemengde techniek.

    “Vue de village”. Technique mixte.
    No longer available
    Dim. 31 x 47,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #161
    Antonin Mercié

    “David”. Bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd en met merk van Barbédienne.

    “David”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée et avec la marque de Barbédienne.
    No longer available
    Dim. H. 60 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #318
    Alfons Strybol
    Period: 1927 - 2005

    “Een kinderhoofdje en een vrouwenhoofd”. Atelierwerk. Beide onderaan gesigneerd.

    Tête d’enfant et tête de femme. Travail d’atelier. Les deux signées.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #417

    Een pauw en een uiltje van gesculpteerd ivoor. eerste helft XXe eeuw.

    Paon et petit hibou en ivoire sculpté. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 & 9,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #211

    “Moeder en kind”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel.

    “Mère et enfant”. Groupe en bronze sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #252

    “Stadsgezicht bij kade.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    “Vue de ville au quai”. Huile sur toile. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #479

    Drie kleine messingen en bronzen Boeddhabeeldjes. Thais werk.

    Trois petites statuettes du Bouddha en bronze et en laiton. Travail Thaï.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More