Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Allegorische kinderfiguren.” Een paar bronzen. Naar Moreau.

“Allegorische kinderfiguren.” Een paar bronzen. Naar Moreau.

“Enfants allégoriques”. Paire de sculptures en bronze d’après Moreau.
Dim. h 63, 54 cm
SKU: 2510160141.
Category: Uncategorized.
Auction day: 25 October 2016 19:00
Catalogue #141
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #804

    Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.

    Quatre pendules coucou en bois et plastique.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #95

    Een zeer mooie tweedeurskast van gebeeldhouwd en gemoulureerd eikenhout. Centraal bovenaan versierd met een imposante rocaille. Onderaan twee laden. Schuine, concave hoeken, gebogen kap. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XV.

    Une très jolie armoire à deux portes en chêne mouluré et sculpté. Corniche en chapeau de gendarme décoré vers le centre avec une importante rocaille asymétrique. Le bas à deux tiroirs juxtaposés, les coins coupés et concaves. France, époque Louis XV.
    No longer available
    Dim. 247 x 178 x 69 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #320
    Silver Cross

    Een oude kinderwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.

    Ancien landau des années 60. Très bon état.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #394

    Een jaren ‘60 bureau met aan weerskanten vier en drie laden.

    Bureau des années 60 avec trois respectivement quatre tiroirs latéraux.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #379
    Dutré

    “Stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1945.

    “Vue de ville”. Huile sur toile. Signée et datée 1945.
    No longer available
    Dim. 32 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #745

    Een grote mahoniehouten sideboard. Drie tabletten en vier gedraaide poten.

    Grand buffet en acajou. Trois tablettes et quatre pieds tournés.
    No longer available
    Dim. H. 116 x L. 169 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #215

    Een parelsnoer met goudkleurige parels met een zilveren slot.

    Collier de perles de couleur or. Fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #4
    Roger Hebbelinck

    “Zijbeuk van de kathedraal”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 97/350 buiten de plaat.

    “Nef de la Cathédrale, côté Place Verte”. Litho en couleurs. Signée et numérotée 97/350 hors planche.
    No longer available
    Dim. 33 x 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #185

    Een parelsnoer met grijze parels met een 18 karaats geel gouden slot.

    Collier de perles grises. Fermoir en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #796

    Een ovale tafel van mahoniehout op vier gedraaide poten met vernauwingen en op messingen wieltjes Tijdperk Louis-Philippe. Tafelblad vervangen door grenenhout.

    Table ovale en acajou sur quatre pieds tournés à rétrécissements et sur roulettes en laiton. Epoque Louis-Philippe. Tablette remplacée en sapin.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #260

    Eikenhouten kast met opzet. Zwaar gesculpteerd.

    Armoire à deux corps en chêne richement sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #190

    Een halssnoer met bijpassende oorbellen van amber met 18 karaats geel gouden slotjes.

    Collier et boucles d’oreilles assorties en ambre. Fermoirs en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. Bruto: 43,28 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #125

    Een parelsnoer met witte parels met een zilveren slot.

    Collier de perles blanches. Fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 250
  • #402

    Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.

    Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #27

    Groepje van Duits porselein.

    Petit groupe en porcelaine allemande.
    No longer available
  • #310

    Een sierkruik van aardewerk in metalen staander.

    Cruche décorative en faïence sur base en métal.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #775

    Een lot van vier verschillende glazen stolpen.

    Lot de quatre globes en verre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #523

    Cloisonné snuffbottle. Chinees werk.

    Flacon à parfum en cloisonné. Travail chinois.
    No longer available
  • #805

    Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.

    Quatre pendules coucou en bois et plastique.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #807

    “Winterzicht op een kade”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd R. De Fouquet(?). XIXde eeuw.

    “Le quai en hiver”. Huile sur toile marouflée. Signée R. De Fouquet (?). XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #739
    L.A. Jacobs

    “Galjoen voor de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Galion devant la côte”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 16 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #404

    Luchter van polychroom hout.

    Lustre en bois polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #396

    Een ovale spiegel in Lodewijk XVI-stijl.

    Miroir ovale de style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. 97 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #792

    Twee verschillende XVIIIe eeuwse gravures.

    Deux gravures du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #527

    Een schaal van Cantonporselein. Onderaan gemerkt.

    Bol en porcelaine de Canton. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #290
    Period: °1944

    Rechthoekige spiegel, de vergulde lijst eveneens voorzien van spiegelglas.

    Miroir rectangulaire à cadre doré en verre miroité.
    No longer available
    Dim. 95 x 67 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #657

    Een schenkkannetje van blauw en wit Chinees porselein met het handvat in de vorm van een draak.

    Verseuse en porcelaine de Chine bleue et blanche à anse en forme de dragon.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #408

    Een schaal van Chinees porselein met een voorlezing in een tuin in het decor en Chinese tekens op de rand. Rand beschadigd.

    Coupe en porcelaine de Chine. Décor de personnages dans un jardin. Aile calligraphié. Dégât au bord.
    No longer available
    Dim. Ø: 26,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #383

    Een oude tabakspot van blauw en wit aardewerk met opschrift ‘Tabac de Brésil’. Deksel manco en met barst.

    Ancien pot à tabac en faïence bleue et blanche inscrit Tabac de Brésil. Couvercle manque, une fissure.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #778

    Een lot asbakken e.a. van verschillende soorten mineraal.

    Lot de cendriers en différentes sortes de pierre dure.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #585
    Ecuador Guayasamin

    Een halssnoer bezet met een schelp en een halssnoer van beige jade met bijpassende oorbellen.

    Collier serti d’une coquille et un autre en jade beige avec les boucles d’oreilles assorties.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 120
  • #237

    Een siervaas op piëdestal in empirestijl van koper.

    Vase décoratif sur piédouche de style Empire en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #703

    Drie verschillende Chinese wijzen en een visser van gesculpteerd hardhout.

    Trois sages chinois et un pêcheur en bois dur sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 26 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #133

    Een zilveren handtasje. Keuren voor 850‰.

    Reticule en argent. Poinçon de 850‰.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #636

    Een eikenhouten tafeltje in Lodewijk XV-stijl met een lade in de gordel. XIXe eeuw.

    Petite table en chêne de style Louis XV ouvrant à un tiroir en ceinture. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #574

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 oktober 2016

Deze veiling is volledig - 810 loten.

25 October 2016 19:00
26 October 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More