Other lots in this auction
-
#230
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en een glinsterende maansteen.
Une chaîne en or jaune 18 ct avec un pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,15 ct, et une pierre de lune étincelante.No longer availableEstimate: € 700/800 -
#83Comtesse
Een cartelklok van zwartgelakt hout in de geest van Neuchatel met vergulde versieringen. Met slinger en sleutel.
Une horloge cartel en bois laqué noir dans l’esprit de Neuchatel au décorations dorées. Avec balançoire et clé.No longer availableDim. h: 39 + 14 cmEstimate: € 100/120 -
#321
Een wandklok van verguld brons in Lodewijk XV-stijl. Met sleutel.
Une horloge murale en bronze doré style Louis XV. Avec clé.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 120/180 -
#797
Een messingen hangluchter met gesatineerde glazen kap.
Un lustre en laiton avec abat-jour en verre.No longer availableDim. 50 cmEstimate: € 60/100 -
#14Frans HensPeriod: 1856 - 1928
“Zeilschepen”. Een potloodstudie. Gesigneerd en gedateerd 1897.
”Voiliers”. Une étude au crayon. Signée et datée.No longer availableDim. 22 x 29 cmEstimate: € 40/60 -
#391
“Oorlog en bezetting gezien door Oscar Liedel”. Een uitgave met reproducties en begeleidende teksten in een map. Ed. Gossens. Brussel, 1947.
“Oorlog en bezetting gezien door Oscar Liedel”. Une édition aux reproductions et textes dans une farde. Ed. Gossens. Bruxelles, 1947.No longer availableEstimate: € 60/65 -
#464
“Appelboomgaard”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening Gilles.
”Verger de pommiers”. Aquarelle sur papier. Porte la signature Gilles.No longer availableDim. 24 x 35 cmEstimate: € 60/100 -
#693
Twee ivoren netsukes, met voorstelling van twee zittende mannen. De ene met een pijp, de andere met een telraam. Japan, omstreeks 1900.
Deux netsukes en ivoire représentant deux hommes assis. Un homme avec une pipe, l’autre avec un boulier. Japon, +- 1900.No longer availableDim. H. 3 cmEstimate: € 100/120 -
#648
Drie sculpturen van Afrikaans ivoor: twee bustes (H. 16,5 en 10 cm) en een olifantje (H. 5 cm). Eerste helft XXste eeuw.
Trois sculptures en ivoire africaine: deux bustes (H 16,5 cm et 10 cm) et un éléphant (H 5 cm). Première partie XXème siècle.No longer availableDim. H. 7 cmEstimate: € 50/80 -
#549Emberechts
“Stilleven met flessen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, bouteilles”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 98 x 68 cmEstimate: € 60/100 -
#537Swarovski
Een lotje muziekinstrumenten van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een vleugelpiano met krukje, een harp, een mandoline en een saxofoon. De twee laatsten met metalen staandertje.
Petit lot d’instruments de musique en cristal taillé incolore comprenant un piano à queue avec tabouret, une harpe, une mandoline et un saxophone. Ces deux derniers avec support en métal.No longer availableDim. h: 7 - 11 cmEstimate: € 170/230 -
#755
Een rechthoekig en drie ronde bordjes van Imariporselein. Enkele kleine schilfers, één volledig gerestaureerd.
Quatre assiettes en porcelaine Imari, dont une assiette rectangulaire et trois assiettes rondes. Quelques éclats. Une assiette complètement restaurée.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 40/60