#56Rond barmeubeltje met rolluikdeurtjes. Engelse stijl.
Meuble bar rond à volets. Style anglais.No longer availableDim. H: 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#7Een lot van zes antieke glazen hangdecoraties, bestaande uit twee grote blauwe, en vier kleinere zilveren.
Un lot de six décorations à suspendre en verre, comprenant deux grandes pièces bleues et quatre plus petites argentées.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#704Een plaasteren herenbuste met bronskleurig patina.
#35Un apres-midi de chien ParisEen handtas van wit en rood leder.
Sac à main en cuir rouge et blanc.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#52Mariette Lydis“Twee jonge vrouwen met bloemen”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 14/200n buiten de plaat. Verkleurd papier.
#751Een porseleinen vaas met een powderblue glazuur.
#270Een 18 karaats geel gouden Amerikaanse trouwring, bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,08 ct.
Alliance américaine en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,08 ct.No longer availableDim. 2,39 gEstimate: € 450 / 550 -
#515EpiceTwee verschillende sjaals van linnen en katoen.
Deux châles différents en lin et coton.No longer availableDim. 100 x 200 en 180 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#607Michelle Wiser“San Angel”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“San Angel”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 64 x 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#616MeshedHandgeknoopt wollen tapijt. Decor islimi met een brede herati boord. Perzisch werk. Enkele lichte slijtageplekken.
Tapis persan en laine. Noué main. Motif islimi et large bordure herati.No longer availableDim. 450 x 298 cmEstimate: € 400 / 500 -
#677Een Chinees hardhouten barmeubel met gesculpteerde decors van vogels en bloemen. Binnenin een roterend compartiment, twee laden, een wijnrek en flessenuitsparingen in de deuren. Bovenaan een klapblad. Op wielen.
Bar en bois dur chinois à décor sculpté d’oiseaux et de fleurs. L’intérieur tournant à deux tiroirs, une cave à bouteilles ainsi que des places pour des bouteilles dans les portes. Tablette abattante. Sur roulettes.No longer availableDim. 106 x 88 x 55 cmEstimate: € 200 / 240