#205
Een grote kalebaspijp met een gefineerde buxushouten kop, een houten steel met hoornen mondstuk.
#222Idsidore VerheydenPeriod: 1846 - 1905
“Koeien bij de rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#311Val Saint Lambert
Een coupe van kleurloos kristal met verzilverde voet. Gemerkt.
#10
Een 18 karaat geelgouden ring bezet met een camee.
#554
Een Louis XVI spiegel, met vergulde kader met ornamenten.
#581
Een beeldje uit speksteen met afgebeeld Guanyin.
#155
#575
Een Lodewijk XV-stijl commode met drie laden en rood marmeren blad.
#667
Een paar Chinese, Wen Chang pagode toren, wierookbranders uit speksteen.
#114René ClarotPeriod: 1882-1972
“Marinezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#588Hermle
Een eikenhouten wandklok met glasdeur-en wanden. Gemerkt “Hermle” regulateur.
#629
“De maaier”. Litho. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
"The Reaper". Lithograph. Signed and EA outside the plate.No longer availableDim. 45 x 54 cmEstimate: € 200/220