Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Am Weihnachtsbaum”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 2015. Eerste uitgave 1998.
“Am Weihnachtsbaum”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 2015. Eerste uitgave 1998.

“Am Weihnachtsbaum”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 2015. Eerste uitgave 1998.

"Suis Weihnachtsbaum". Un groupe de biscuits multicolores de la série de MI Hummel. Marqué en bas. non. 2015. Première édition 1998.
Dim. h: 19 cm
SKU: 2405220634.
Category: Biscuit.
Auction day: 25 May 2022 19:00
Catalogue #634
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #58

    “Kind met bloem”. Een beeld van monochroom wit biscuit op verguld messingen voet. Gemerkt binnenin.

    "Enfant à la fleur". Une statue en biscuit blanc monochrome sur socle en laiton doré. Marqué à l'intérieur.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #578
    Goebel, Germany

    “Gute freunde”. Een grote groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. No. 136/V.

    "Gute freunde". Un grand groupe de biscuits multicolores de la série de MI Hummel. Marqué. No. 136/V.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #378
    Goebel, Germany

    “Glückskauf”. Een beeldje van meerkleurig bicuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model 198 2/0.

    « Gluckskauf ». Une figurine de bicuit multicolore de la série de MI Hummel. marqué. Modèle 198 2/0.
    No longer available
    Dim. H: 12cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #478
    Capodimonte

    “Ouder paar in een paardenkoets”. Een grote groep van meerkleurig biscuit. Gemerkt en gesigneerd.

    "Couple de personnes âgées dans une calèche". Un grand groupe de biscuit multicolore. Marqué et signé.
    No longer available
    Dim. l: 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #659
    Kaiser, Germany

    “Paar wilde eenden”. Een groep van meerkleurig biscuit op houten sokkel. Ontwerp van Guiseppe Tagliariol. Onderaan gemerkt en genummerd 429/2000.

    "Paire de canards sauvages". Un groupe de biscuits multicolores sur un socle en bois. Conception par Guiseppe Tagliariol. Marqué et numéroté en bas 429/2000.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #79
    Bert Alers
    Period: 1891 - 1972

    “Moeder met kroost”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Mère avec progéniture". Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #633
    Maria Innocentia Hummel

    Vijf kleine beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd, jaren 1980 en ‘90.

    Cinq petites figurines en biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées, années 1980 et 1990.
    No longer available
    Dim. H. 9 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #481

    Een paar dekselvazen van veelkleurig porselein met een Imari-decor. Dekselknoppen in de vorm van grote Fo-honden. Op vergulde bronzen sokkels in rococostijl.

    Paire de vases à couvercle en porcelaine multicolore à décor Imari. Fretels en forme de grands chiens de Fo. Sur des socles en bronze doré de style rococo.
    No longer available
    Dim. H. 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #42
    Jaak Gorus
    Period: 1901- 1981

    “Hoeve in een landschap”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd.

    "Ferme dans un paysage". Fusain et pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 26 x 34 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #175

    Olieverf op doek. Toegeschreven aan Charles De Vos. XIXe eeuw.

    Huile sur toile. Attribuée à Charles De Vos. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 37 x 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #209
    Bosmans

    “Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Paysage de bruyère". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 cm x 90 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #657
    Thulin

    Twee art deco vazen van Belgisch aardewerk.

    Deux vases art déco en faïence belge.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #127
    M. Leducq
    Period: 1879 - 1955

    “Vliegende meeuw”. Een gepatineerd zamakken beeld op marmeren voetstuk. Gesigneerd.

    "Mouette volante". Sculpture en régule patiné sur socle en marbre. Signée.
    No longer available
    Dim. 87 x 30 x 22 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #472

    “Abstract”. Een dubbelzijdig olieverfschilderijtje op paneel.

    "Abstrait". Une peinture à l'huile double face sur panneau.
    No longer available
    Dim. 31 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #396

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper. Enige slijtage.

    Un chemin de table oriental en laine noué à la main. Usure.
    No longer available
    Dim. 540 x 120 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #191
    Val Saint-Lambert

    Een paar kleine vazen met vierkante voetstukken van geslepen kristal, in de massa deels blauw gekleurd en met een vergulde en gegivreerde fries op de buik. Gemerkt onderaan en met label.

    Une paire de petits vases à bases carrées en cristal taillé en partie bleu dans la masse et présentant une frise dorée et dorée sur la panse. Marqué en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H 23 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #279
    Jan Van Rijswijk
    Period: 1892 - 1953

    “Molen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Moulin". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 32 cm
    Estimate: € 70 / 120
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 Mei 2022

Veiling volledig. 700 Loten. Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei - 10.00 tot 17.00

24 May 2022 19:00
25 May 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More