Other lots by Goebel, Germany
-
#595Goebel, Germany
“Heldentenor”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 135. Onderaan gemerkt.
Heldentenor. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N° 135. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/60 -
#585Goebel, Germany
“Schülerin”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No.81 2/0. Onderaan gemerkt.
Schülerin. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°81 2/0. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/60 -
#565Goebel, Germany
“Postman”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 119. Onderaan gemerkt.
“Facteur. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N° 119. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40/60 -
#575Goebel, Germany
“Schornsteinfeger ”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 12/I. Onderaan gemerkt.
Schhornsteinfeger . Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°12/I. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40/60 -
#555Goebel, Germany
“Enzian-mädchen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 351. Onderaan gemerkt.
“Enzian-mädchen”. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N° 351. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 12,5 cEstimate: € 40/50 -
#455Goebel, Germany
“Am Scheideweg”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 331. Onderaan gemerkt.
Am Scheideweg. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°331. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40/60 -
#545Goebel, Germany
“Schornsteinfeger ”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. KF40. Onderaan gemerkt.
Schhornsteinfeger . Une figurine de biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. N° KF40. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 40/50 -
#515Goebel, Germany
“Hörst du zu?”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 800. First issue millennium 2000. Onderaan gemerkt.
Hörst du zu?. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 800. Premier numéro millénaire 2000. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40/60 -
#525Goebel, Germany
Een doosje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.
Une boîte de biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40/50 -
#505Goebel, Germany
“Wayside harmony”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 111/I. Onderaan gemerkt.
L'harmonie au bord de la route . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N°111/I. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/60 -
#495Goebel, Germany
“In Sicherheit”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 56/B Onderaan gemerkt.
In Sicherheit. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. No. 56/B Marqué en bas.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/60 -
#485Goebel, Germany
“Gratulanten”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 176/0. Onderaan gemerkt.
Gratulants. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 176/0. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/60 -
#690Goebel, Germany
“Ich bringe Glück”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 12 2/0. Onderaan gemerkt.
Ich bringe Glück. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°12 2/0. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40/60 -
#630Goebel, Germany
“Der kleine Musikant”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 97. Onderaan gemerkt.
Der kleine Musikant. Figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°97. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40/60 -
#680Goebel, Germany
“Meisterkoch”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 2038. First Issue Millenium 2000. Onderaan gemerkt.
Meisterkoch. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 2038. Premier numéro Millenium 2000. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 40/60 -
#475Goebel, Germany
“Duet, Sängerpaar”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 130. Onderaan gemerkt. Zeer kleine schilfer aan de hoed.
Duet, Sängerpaar. Statuette en biscuit polychrome de la série de M.I. Hummel. N° 130. Marque sous la base. Petit éclat au chapeau.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/60 -
#670Goebel, Germany
“ABC-Stunde”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 2087. 2000-2001. Onderaan gemerkt.
ABC-Stunde. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 2087. 2000-2001. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40/60 -
#465Goebel, Germany
“Advent, Advent”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 838. First issue 2001. Onderaan gemerkt.
Advent, Advent. Statuette en biscuit polychrome de la série par M.I. Hummel, n° 838. Première édition 2001. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/50 -
#535Goebel, Germany
“Junge mit Regenschirm”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.152A.
Junge mit Regenschirm. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. No.152A.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40/50 -
#580Goebel, Germany
“Das große Ereignis”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 333. Onderaan gemerkt.
“Das große Ereignis”. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N° 333. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 40/60 -
#620Goebel, Germany
“Wanderfreunde”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 383. Onderaan gemerkt.
Wanderfreunde. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°383. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 40/50 -
#570Goebel, Germany
“Knecht Ruprecht”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No.473. Onderaan gemerkt en genummerd 10036/20000. Met certificaat.
Knecht Ruprecht. Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°473. Marqué et numéroté en bas 10036/20000. Avec certificat.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/60 -
#560Goebel, Germany
“Engel mit flöte”. Een groepje van meerkleurig biscuit.. Onderaan gemerkt. No.42 057 30.
“Engel mit flöte”. Un groupe en biscuit multicolore. Marqué en bas. No.42 057 30.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/50 -
#550Goebel, Germany
“Sturmläuten”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Uit de Century collection, 1990. Met certificaat.
“Sturmläuten”. Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. De la collection Century, 1990. Avec certificat.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/50 -
#600Goebel, Germany
“Was frag’ Ich viel nach Geld und Gut”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.
“Was frag’ Ich viel nach Geld und Gut”. Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40/60 -
#540Goebel, Germany
“Winterfreunde”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 15 2002. Onderaan gemerkt.
“Winterfreunde”. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 15 2002. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/50 -
#610Goebel, Germany
“Kozy Kitchen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. No. 109-D. Onderaan gemerkt. 1999.
Kozy Kitchen. Une figurine de biscuit multicolore. N° 109-D. Marqué en bas. 1999.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 40/60 -
#590Goebel, Germany
“Apple tree boy” & ”Apple tree girl”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No.141 & 142/1. Onderaan gemerkt.
Garçon au pommier & Fille au pommier . Deux figurines en biscuit multicolores de la série de M.I. Hummel. No.141 & 142/1. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 40/60 -
#530Goebel, Germany
Vier engeltjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel als kaarsenhouders, waarbij één met muziekdoosje. Onderaan gemerkt. Bijgevoegd een verdelersplaquette van Goebel.
Quatre anges en biscuit multicolores de la série M.I. Hummel comme bougeoirs, dont un avec boîte à musique. Marqué en bas. Attaché se trouve une plaque séparatrice Goebel.No longer availableDim. h: 10 - 18 cmEstimate: € 40/50 -
#500Goebel, Germany
“Heini, Bandoneonspieler”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 110/i. Onderaan gemerkt.
Heini, Bandoneonspieler. Statuette en biscuit polychrome par M.I. Hummel. N° 110/i. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 40/60 -
#480Goebel, Germany
“Gesucht, gefunden”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Hummelclub 2000-2001. No.2025/A Onderaan gemerkt.
“Gesucht, gefunden”. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Hummelclub 2000-2001. No.2025/A Marqué en bas.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 40/60 -
#490Goebel, Germany
“Wiegenlied”. Een groepje van meerkleurig biscuit met kaarsenhouder. Onderaan gemerkt. No.24/1.
“Wiegenlied”. Un groupe de biscuit multicolore avec bougeoir. Marqué en bas. No.24/1.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40/60 -
#470Goebel, Germany
“Marktplatz”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. No. 1065-D. Onderaan gemerkt.
Marktplatz. Une figurine en biscuit multicolore. N° 1065-D. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40/60 -
#460Goebel, Germany
“Christkindlein kommt”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No.755. Erste Ausgabe 1994.
Christkindlein kommt. Une figurine de biscuit multicolore. Marqué en bas. No.755. Erste Ausgabe 1994.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/50 -
#450Goebel, Germany
“Gänzelisel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 59. Onderaan gemerkt.
“Gänzelisel”. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°59. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/50 -
#433Goebel, Germany
“Hausmusik”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 150/0. Onderaan gemerkt.
“Hausmusik”. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 150/0. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/60 -
#440Goebel, Germany
“Unter einem Dach”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.71.
Unter einem Dach. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. No.71.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40/50 -
#410Goebel, Germany
“St. Nicholas day”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 10036/ 20000. Met certificaat.
La Saint-Nicolas. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué et numéroté en bas 10036/20000. Avec certificat.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/60 -
#420Goebel, Germany
“Ski-Heil”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 59. Onderaan gemerkt.
Ski-Heil. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°59. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/60 -
#53Goebel, Germany
Een porseleinen vaas met meerkleurig decor, getiteld “Three Graces”, naar ontwerp van Michael Parkes. Uit de reeks ‘Artis Orbis’. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine à décor multicolore, intitulé Three Graces, conçu par Michael Parkes. De la série 'Artis Orbis'. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 60/80
Similar lots by type
-
#397
“Soldatenspiel”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. Nummer 50 2/0.
“Soldatenspiel”. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. Numéro 50 2/0.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 40/50 -
#520
“Land in Sicht”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 25721/30.000. 1992. Met certificaat en bijhorende medaille.
Land in Sicht. Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué et numéroté en bas 25721/30.000. 1992. Avec certificat et médaille d'accompagnement.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#693
Een lot doosjes, bestaande uit een naaikistje met speldenkussen, een gesneden doosje met twee schuifdekseltjes en een antiek parfumkistje met messingen inlegwerk en spiegeltje in het deksel.
Un lot de boîtes composé d'une boîte à couture avec pelote à épingles, d'une boîte sculptée avec deux couvercles coulissants et d'une boîte à parfum antique avec incrustation en laiton et miroir dans le couvercle.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#305
Een 18 K wit en geel en gouden ring bezet met rode steen.
Une bague blanche et jaune et or 18 carats sertie d'une pierre rouge.No longer availableDim. 5,35 gEstimate: € 150/200 -
#18
Een messingen inktstel met porseleinen inktpotjes. Tijdperk art nouveau.
Encrier en laiton avec récipients en porcelaine. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. b: 27 cmEstimate: € 75/100 -
#345
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de 0,50 ct.No longer availableDim. 3,56 gEstimate: € 300/400 -
#170
Een 18 K geelgouden schakelketting.
Chaîne à maillons en or jaune 18 K.No longer availableDim. 11,83 gEstimate: € 360/450 -
#97
Twee opgezette vogels, waarbij een waterhoen en een blauw-gevleugelde bergtangara.
Deux oiseaux empaillés, dont une poule d'eau et un tangara à ailes bleues.No longer availableDim. h: 12 & 29 cmEstimate: € 50/80 -
#316
Een lot verzamelalbums, waarbij zes van “Ons Volkske” (1 tem 6) en zes “Kuifje” (97, 111, 116, 122, 123 & kleine verzameling 112).
Lot d'albums de compilation, dont six de Ons Volkske (1 à 6) et six Kuifje (97, 111, 116, 122, 123 & petite collection 112).No longer availableEstimate: € 40/60 -
#363Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“Een paar stillevens met groenten”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.
UNe paire de natures mortes aux légumes. Huile sur toile. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 44 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#494Barbie
Barbie loves Elvis. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Barbie aime Elvis. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#523
Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.
Un kilim oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 308 x 192 cmEstimate: € 80/100 -
#357Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
Twee stillevens op doek. Eén gesigneerd en gedateerd 1990. (61 x 59 cm en 75 x 56 cm).
Deux natures mortes sur toile. Une signée et datée 1990. (61 x 59 cm et 75 x 56 cm).No longer availableEstimate: € 120/200 -
#131
“Zeemeermin”. Een gebeeldhouwd stenen kunstwerk.
Sirène . Une œuvre d'art en pierre sculptée.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 120/180