Other lots by Dali
-
#70Salvador Dali
Een bronzen plaquette met de afbeelding van een Menora en we voegen er een sleutelhanger met de afbeelding van de Klaagmuur aan toe.
Plaquette en bronze représentant une Menorah et nous ajoutons un porte-clé représentant le Mur des Lamentations.No longer availableDim. 8,5 x 6 en 3,5 x 3 cmEstimate: € 230/280 -
#714Salvador Dali
“Opposition”. Een houtgravure uit de reeks “La divine comédie”. Uitgave van ‘Les heures Claires’. Parijs, 1969.
“Opposition”. Gravure sur bois de la série “La Divine Comédie”. Ed. “Les Heures Claires”, Paris 1969.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 200/220 -
#552Dali
Een lithografie uit de reeks “La divine comedie”. Gesigneerd buiten de plaat.
Litho de la série “La divine comédie”. Signée hors planche.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 200/220
Other lots in this auction
-
#81
Een gesculpteerde verguld houten kerkornament met spiegel.
Ornement d’église en bois sculpté et doré. Avec miroir.No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 200/240 -
#353
Een messingen jachthoorn.
Cor en laiton.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 60/80 -
#361
Een paar bain-maries van verzilverd metaal. Engels, tijdperk Victoria.
Paire de bains maries en métal argenté. Anglais, époque Victoria.No longer availableDim. 20 x 36 cmEstimate: € 140/200 -
#692Walter Elst
Een paar landschappen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paire de paysages. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 42 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#400
Een 14 karaats wit en geel gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,58 ct. GH.
Bracelet en or blanc et jaune 14 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,58 ct. G/H.No longer availableDim. 18,17 gEstimate: € 900/1000 -
#633
Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1500/1800 -
#324
Een Madonna met kind en twee hoornvaasjes van deels verguld Brussels porselein. Onder stolp.
Une Vierge à l’Enfant et deux cornets, partiellement dorés en porcelaine de Bruxelles. sous globe.No longer availableDim. 52 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#105
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,63 gEstimate: € 450/550 -
#295
Een 14 karaats wit en geel gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct. en 2 ct.
Bracelet en or blanc et jaune 14 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,24 ct et 2 ct.No longer availableDim. 16,36 gEstimate: € 500/600 -
#500Kolster-Brandes
Een kunststof radio. Type FB10 midget ‘toaster’. Omstreeks 1950.
Radio en plastique. Type FB10 Midget “Toaster”. Vers 1950.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/50 -
#511
Een paar vazen van polychroom Chinees porselein met decor van personages, vogels en bloemen in uitsparingen omgeven door een bloemenmotief in groen, roze en geel. Oren in de vorm van fo-hondenkoppen. Canton, XIXde eeuw.
Paire de vases en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages, d’oiseaux et de fleurs dans des cartouches entourés d’un motif de fleurs en vert, rose et jaune. Anses en forme de têtes de chiens de Pho. Canton, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 35,5 cmEstimate: € 200/300 -
#311Val St. Lambert
Een paar zeshoekige kandelaars van kleurloos kristal. Gemerkt.
Paire de candélabres hexagonaux en cristal incolore. Avec marque.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120/150