Other lots by Dali
#70Salvador DaliEen bronzen plaquette met de afbeelding van een Menora en we voegen er een sleutelhanger met de afbeelding van de Klaagmuur aan toe.
Litho de la série “La divine comédie”. Signée hors planche.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 200 / 220
#271Maquette van een viermaster.
#96Een paar lederen zeteltjes op verchroomde voet. Jaren ‘80.
#724Pol MaraPeriod: 1920-1998“Au pays de ma prédilection”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 18/100 buiten de plaat. 1997.
#725Een gesmeed Afrikaans hakmes met houten handgreep.
#650MoriEen handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
#674Twee Japanse tekeningen met personages op zijde. In één frame.
#33Twee sierschalen van meerkleurig aardewerk van Rouen, waarbij een XIXe eeuwse en een XXe eeuwse.
Deux plats décoratifs en faïence polychrome de Rouen, l’un du XIXe, l’autre du XXe siècle.No longer availableDim. Ø 24 en 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#636KirmanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#138Russische icoon met de Moeder Gods van Kazan. XIXde eeuw.
Icône russe représentant la Mère de Dieu de Kazan. XIXe siècle.No longer availableDim. 35,5 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,63 gEstimate: € 450 / 550