‘Amerikaans straatbeeld’, olieverf op papier. Getekend Godderis ‘54.
Jack Godderis
Period: 1916-1971

"American street scene", oil paint on paper. Signed Godderis '54.
Dim. 26/37 cm
SKU: 2701260352.
Categories: Papier, Schilderij.
Auction day: 28 January 2026 19:00
Catalogue #352
Estimate: € 75 / 100
Interested in this lot?
Place a bid ›

  • #252

    ‘Heidezicht’, olieverf op paneel. Een impressionistisch werkje, getekend op de rug ‘Pennings’.

    'Heidezicht', oil on panel. An impressionistic piece, signed on the back 'Pennings'.
    Place a bid ›
    Dim. 24/28 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #162
    Francois Dumont

    “De Tamboerijnspeelster.” Olieverf op doek, gesigneerd. Herdoekt en schoongemaakt.

    "The Tambourine Player." Oil on canvas, signed. Re-backed and cleaned.
    Place a bid ›
    Dim. 49 x 34 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #79
    Alfred Pietercelie
    Period: 1879 - 1955

    ‘Soir de Pluie, Holleke Linkebeek’, olieverf op doek. Getekend A. Pietercelie, 1935. Titel op de achterkant.

    'Evening Rain, Holleke Linkebeek', oil on canvas. Signed A. Pietercelie, 1935. Title on the back.
    Place a bid ›
    Dim. 38/45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #254

    ‘Twee odalisken’, olieverf op paneel. Naar de 19e eeuw, getekend Mahut.

    'Two odalisques', oil on panel. After the 19th century, signed Mahut.
    Place a bid ›
    Dim. 20/25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #289

    ‘Bergmeer met zeilschepen’, olieverf op doek. Naar de 19e eeuw, onleesbaar getekend.

    'Mountain lake with sailing ships', oil on canvas. From the 19th century, signed illegibly.
    Place a bid ›
    Dim. 26/36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #232

    ‘Parktuin’, gouache op papier. Getekend Victor Charreton.

    'Park garden', gouache on paper. Signed by Victor Charreton.
    Place a bid ›
    Dim. 23/29 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #132

    ‘Stilleven met abrikozen’, olieverf op paneel. Een impressionistisch werkje getekend Fantin ‘71.

    'Still life with apricots', oil on panel. An impressionistic piece signed Fantin '71.
    Place a bid ›
    Dim. 22/29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #349
    Yvonne Reper
    Period: 1908- 1964

    “Meisjesportret”, een schilderij, olieverf op doek, achter glas, gesigneerd YV Reper.

    "Girl portrait", a painting, oil on canvas, behind glass, signed YV Reper.
    Place a bid ›
    Dim. 35 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #139
    Victor De Groux
    Period: 1895 - 1973

    “Plaine Flamande”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd V.D. Groux.

    "Plaine Flamande", a painting, oil on board, signed by V.D. Groux.
    Place a bid ›
    Dim. 33x 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #212
    Edmond Verstraeten

    ‘Sneeuwlandschap met hooimijten’, krijttekening op papier. Gemonogrameerd E. V.

    'Snowscape with Haystacks', chalk drawing on paper. Monogrammed E. V.
    Place a bid ›
    Dim. 24/34 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #156
    Lucas Meersman
    Period: °1938 - ....

    Een modernistische vierkante salontafel, het blad met een abstracte schildering in églomisé, gesigneerd.

    A modernist square coffee table, the top with an abstract painting in églomisé, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 33 x 89 x 89 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #584

    ‘Dansende mensen in het bos’, olieverf op paneel. Getekend A. Veaniers?

    'Dancing people in the forest', oil on panel. Signed A. Veaniers?
    Place a bid ›
    Dim. 40/42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #74
    E. Naets

    Portret van Aloïs De Laet, krijttekening op papier. Getekend E. Naets, leerling van Aloïs De Laet.

    Portrait of Aloïs De Laet, chalk drawing on paper. Signed by E. Naets, student of Aloïs De Laet.
    Place a bid ›
    Dim. 48/38 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #264
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    ‘Duinenzicht’, olieverfstudie op paneel. Getekend A. De Laet.

    'Duinenzicht', oil study on panel. Signed A. De Laet.
    Place a bid ›
    Dim. 25/35 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #274
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    ‘Parklandschap met twee personages’, een impressionistische olieverfstudie op paneel. Getekend A. De Laet.

    ‘Park landscape with two figures’, an impressionistic oil study on panel. Signed A. De Laet.
    Place a bid ›
    Dim. 27/37 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #422

    ‘Staand naakt’, olieverf op schilderspaneel. Een abstract impressionistisch werk, getekend Bach ‘90. Met op de achterkant een niet geverifiëerde toewijzing aan Elvira Bach, 1990.

    'Standing nude', oil on panel. An abstract impressionist piece, signed Bach '90. With an unverified attribution to Elvira Bach, 1990, on the back.
    Place a bid ›
    Dim. 33/23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #99

    ‘Zicht op Antwerpen vanaf linkeroever’, olieverf op doek. Een postimpressionistisch werk, niet getekend.

    'View of Antwerp from the left bank', oil on canvas. A post-impressionist piece, not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 54/73 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #269
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    ‘Marine’, olieverf op paneel. Getekend L. Jordaens.

    'Marine', oil on panel. Signed L. Jordaens.
    Place a bid ›
    Dim. 38/43 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #259
    Felicien Rops

    ‘Oude vrouw aan de kachel’, een monochrome ets. Getekend binnen de plaat, Félicien Rops.

    ‘Old Woman by the Stove’, a monochrome etching. Signed within the plate, Félicien Rops.
    Place a bid ›
    Dim. 19/16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #222

    ‘Oude gewelven’, olieverf op paneel. Getekend D. Cox.

    'Old Vaults', oil on panel. Signed D. Cox.
    Place a bid ›
    Dim. 37/27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #559
    Jean Kirsch

    “Stilleven met koperen pan”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd (achteraan) 1962.

    "Still life with copper pan", a painting, oil on canvas, signed and dated (on the back) 1962.
    Place a bid ›
    Dim. 33 x 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #262
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    ‘Weidelandschap met beek’, olieverfstudie op paneel. Getekend A. De Laet.

    'Rural landscape with stream', oil study on panel. Signed A. De Laet.
    Place a bid ›
    Dim. 19/25 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #279
    Tilla Van Hees

    Portret van Aloïs De Laet, olieverf op schilderspaneel. Getekend Tilla Van Hees. Tilla Van Hees leerde schilderen in het atelier van Aloïs De Laet.

    Portrait of Aloïs De Laet, oil on panel. Signed by Tilla Van Hees. Tilla Van Hees learned to paint in the studio of Aloïs De Laet.
    Place a bid ›
    Dim. 53/40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #374
    Philippe Henri Noyer
    Period: 1917-1985

    ‘Lady Libellula’, een kleurenlithografie. Getekend Ph. Noyer, niet genummerd.

    Place a bid ›
    Dim. 72/105
    Estimate: € 80 / 120

  • #35
    Pieter Porters

    Een set van vier aardewerken bloempothouders, uit de collectie; House Of Porters. Ecrukleurig beschilderd en versierd met schelpjes. Van het grootste paar zijn enkele schelpjes manco.

    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 24 & 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #133
    Auguste Bija
    Period: 1872 - 1957

    Een bronzen buste van een jongedame op groen marmeren sokkel.

    A bronze bust of a young lady on a green marble base.
    Place a bid ›
    Dim. h 33 cm zonder sokkel
    Estimate: € 200 / 300
  • #405

    Een zijden tapijt met een decor van planten en bloemen.

    A silk carpet with a design of plants and flowers.
    Place a bid ›
    Dim. 153 x 93 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #72
    Ton Van Der Salm

    “Winters landschap met molens”, een schilderij, olieverf op paneel, Hollandse school, gesigneerd Ton V. D. Salm.

    "Winter landscape with windmills", a painting, oil on panel, Dutch school, signed by Ton V. D. Salm.
    Place a bid ›
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #561

    Een set van 3 Chinese porseleinen geluksgoden.

    A set of 3 Chinese porcelain gods of luck.
    Place a bid ›
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #227
    Wiskemann

    Een verzilverde koffieset met melk en suikerpot. Onderaan gemerkt en genummerd.

    A silvered coffee set with milk and sugar pot. Marked and numbered at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 21cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #308

    Een ceremonieel Afrikaans sikkel-mes met koperen lemmet en gesculpteerd houten handvat.

    A ceremonial African sickle with a copper blade and sculpted wooden handle.
    Place a bid ›
    Dim. l 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #100

    Twee etuis “Boudewijn I 60/40” uit 1990. Fantasiewaarde van 20 ecu. De bimetalen penning bevat een buitenring van zilver 833/1000, 3.59 g en een middenstuk van geel goud, 900/1000, 6.91 g.

    Two cases "Boudewijn I 60/40" from 1990. Fantasy value of 20 ecu. The bimetallic medal contains an outer ring of silver 833/1000, 3.59 g and a center piece of yellow gold, 900/1000, 6.91 g.
    Place a bid ›
    Estimate: € 800 / 1100
  • #19
    Julien Severin

    Studie naar voeten en de rug van een jongen. Potlood op bruin papier, recto verso in plexiglazen kader. Getekend Severin.

    Study of the feet and back of a boy. Pencil on brown paper, framed in plexiglass, signed Severin.
    Place a bid ›
    Dim. 17/12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #276

    Een staande lamp met massieve messing voet, oa gedecoreerd met engeltjes.

    A standing lamp with a solid brass base, decorated with angels.
    Place a bid ›
    Dim. h 172 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #343

    Een Chinees porseleinen dekselvaas met drakendecor.

    A Chinese porcelain covered vase with dragon decoration.
    Place a bid ›
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #42

    ‘Stilleven met bloemenhoed’, olieverf op paneel. Getekend F. Smeers.

    'Still life with flower hat', oil on panel. Signed F. Smeers.
    Place a bid ›
    Dim. 45/38 cm
    Estimate: € 60 / 80

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

Bid deadline: 28 January 2026 18:00

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.