#47“Ochtendnevel”. Zeefdruk. 2/10. Onduidelijk gesigneerd.
#8Colette CleerenPeriod: °1953“Ontmoetingen met Claude van den Berge”. Ets en aquatint. Gesigneerd, gedateerd 1986 en genummerd 6/24
#128R. BosschaertVijf kleine litho’s met betrekking tot zeevogels. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
#53“Tweelingen” en “Kreeft”. Twee kleurlitho’s. Genummerd 61/ 250 en 186/250 buiten de plaat. Onleesbaar gesigneerd.
#16Julien Van Santen“Begijnhof - ‘Aprés Vèpres.’”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 165/300.
#49“Gevelzicht” & “Potagiepoort, Antwerpen”. Twee ingekleurde etsen. Resp. gesigneerd ‘Geudens’ & ‘Ruyten’. De eerste genummerd 260/350.
“Gevelzicht” et “Potagiepoort, Antwerpen”. Deux eaux-fortes en couleurs. Signées respectivement Geudens et Ruyten. La première numérotée 260/350.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 30 & 54 x 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#119Een lot bestaande uit drie prenten en een aquarel.
#100Jean Bouvery“Rouen”. Ets.
“Rouen”. Eau-forte.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50
#19Jef Van Tuerenhout“Man met paard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Homme et cheval”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyEstimate: € 200 / 300 -
#82“Boerin”. Krijttekening. Gesigneerd en gedateerd 1835.
#116“Boszicht”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage boisé”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#45Clémence BironPeriod: °1889-?“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#62TeurelinckxDrie moeraslandschappen. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79 & ‘80.
#4Pol Mara“Compositie met hoofden”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 141/165 buiten de plaat.
“Composition aux têtes”. Sérigraphie. Signée et numérotée 141/165 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 62 x 44 cmEstimate: € 100 / 180 -
#86“Stilleven met kaars”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte à la chandelle”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#122R. Colot“Portret van een heer”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Portrait d’un homme barbu au chapeau noir”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 29 cmEstimate: € 25 / 40 -
#148H. Daelman“Straatzicht”. Olieverf op paneel.
“Scène de rue”. Huile sur panneau.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#63A. Van Nieuwenhove“St. Michel terrassant le démon”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd 1958.
“St. Michel terrassant le démon”. Gouache sur papier. Signée et datée 1958.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 11 cmEstimate: € 90 / 110 -
#48G Durvaerts“Mediterraan kustzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1966.
“Côte méditerranéenne”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1966.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 50 cmEstimate: € 20 / 30 -
#59Marcel StobbaertsPeriod: 1899-1979“Herenportret”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd en achteraan toegeschreven aan Marcel Stobbaerts. Gedateerd 1933.
“Portrait d’homme”. Huile sur toile. Illisiblement signée et attribuée au verso à Marcel Stobbaerts. Datée 1933.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 28 cmEstimate: € 200 / 300