Similar lots by type
-
#169
“Architecturaal abstract”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “Roll”.
"Architectural abstract". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom "Roll". -
#168Marten Van der LooPeriod: 1880-1920
“Lier”. Een kleurenets op papier. Onderaan gesigneerd, getiteld en genummerd 12/200
"Lier." A color etching on paper. Signed, titled, and numbered 12/200 at the bottom. -
#175
“Huiskamertafereel”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Living room scene". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#165Luc VerleePeriod: °1939
“Bosspel”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, gedateerd ‘92 en genummerd 40/80.
"Bosspel". An etching on paper, signed at the bottom outside the plate, dated '92 and numbered 40/80. -
#153
Een lot van 3 vintage bordspelen, bestaande uit; Kleur Bekennen, Jumbo-Jet & Money-Maker.
A lot of 3 vintage board games, consisting of; Kleur Bekennen, Jumbo-Jet & Money-Maker. -
#136Raoul Dufy
“Mediterraans havenzicht”. Een litho op papier. Onderaan binnen de plaat gesigneerd.
"Mediterranean harbor view". A lithograph on paper. -
#174
“Bloemstilleven met Chinees beeldje”. Een schilderij olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life with Chinese figurine." An oil painting on canvas. Signed at the bottom. -
#238
“Napoleon op Saint Hélène”. Een litho op papier.
"Napoleon on St. Helena." A lithograph on paper. -
#179
“Een man met een pijp”. Een schilderij, olieverf op tabaksbladeren. Vermoedelijk Thailand.
"A man with a pipe". A painting, oil paint on tobacco leaves. Presumably Thailand. -
#184Frutarex INCA
“Frutarex”. Een vintage kers en pruim ontpitter. Gemerkt INCA, in originele doos.
"Frutarex". A vintage cherry and plum pitter. Marked INCA, in original box. -
#172
“San Vitale Ravenna”. Een schilderij, aquarel op papier.
"San Vitale Ravenna." A painting, watercolor on paper. -
#158Louis Peeters
“Paarden naar het werk”, een ets toegeschreven aan Louis Peeters.
"Horses at Work," an etching attributed to Louis Peeters. -
#170R Smets
“Stilleven met boeken”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"Still life with books." A painting, oil on board. Signed at the bottom. -
#201
Een lot van 4 vintage gezelschapsspellen, bestaande uit; Trans-Aktion, Zeeslag, Monopoly en een gemengd bordspel.
A lot of 4 vintage board games, consisting of: Trans-Aktion, Battleship, Monopoly, and a mixed board game. -
#167
“Geometrisch abstract”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “Roll”.
"Geometric abstract." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom "Roll". -
#86Willy Vandersteen
Een lot van 8 Suske & Wiske, eerste drukken nieuwe reeks. Nummers; 106, 108 x2, 116 x2, 130, 148, 152.
A lot of 8 Suske & Wiske comics, first editions of the new series. Numbers: 106, 108 x2, 116 x2, 130, 148, 152. -
#67Vance Vernes
“Bob Morane”. Een lot van 13 vintage strips, diverse titels en uitgaven.
"Bob Morane". A lot of 13 vintage comics, various titles and editions. -
#106Jozef Gallant
“10 klokjes”. Een zaadschilderij op paneel. Onderaan monogram JG. Verso getiteld, gesigneerd en gedateerd 1974.
"10 small bells." A seed painting on panel. Monogram JG at the bottom. Titled, signed, and dated 1974 on the reverse. -
#156
“Ommeganck van Lier”. Een ets op papier. Afbeelding van de Lierse Ommeganck met de reuzenfamilie en praalwagens op de Grote Markt. Onderaan de tekst: "AensChoUWt Den oMMeganCk Van LIer / VerbeLDt op sYnen VoLLen sWIer"
"Procession of Lier". An etching on paper. Image of the Lierse Procession with the giant family and floats on the Grote Markt. Text at the bottom: "Gazes at the Procession of Lier / Portrayed in all its splendor" -
#65Roger Leloup
“Yoko Tsuno”. Een lot van 5 hardcover strips, nummers; 14, 15, 16, 17 & 19. UItgeverij “Dupuis”.
"Yoko Tsuno." A lot of 5 hardcover comic books, numbers; 14, 15, 16, 17 & 19. Publisher "Dupuis." -
#173
“Jonge vossen”. Een kleurets door Alfred Lucas naar een schilderij van Samuel Carter.
“Young foxes”. A color etching by Alfred Lucas after a painting by Samuel Carter. -
#98
Een rouwbrief aangaande overlijden Leopold II vanuit het ministerie.
A death notice regarding the passing of Leopold II from the ministry. -
#171
“Abstracte compositie”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Abstract composition." A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom. -
#273
“Kruisafname”. Een tekening op papier. Onderaan gesigneerd. Scheutje bovenaan.
"Descent from the Cross". A drawing on paper. Signed at the bottom. Slight smudge at the top.
Other lots in this auction
-
#41Robbedoes
Een lot van 8 Robbedoes verzamelde nummers, hardcovers. 129, 136, 144, 145, 147, 148, 149, 150.
A lot of 8 Robbedoes collectible issues, hardcovers. 129, 136, 144, 145, 147, 148, 149, 150. -
#256
Een zilverkleurige porseleinen vaas.
A silver-colored porcelain vase. -
#284
Een vintage design vaasje in glaspasta. Klein barstje in bovenrand.
A vintage design vase in glass paste. Small crack in the top edge. -
#77
Een kersenhouten humidor met hydrometer en een Credo bevochtiger.
A cherry wood humidor with hygrometer and a Credo humidifier. -
#244
Een massief eiken houtgesculpteerde kinderstoel met biezen zitting.
-
#116
“Christus aan het kruis”, een linosnede op papier, onleesbaar gesigneerd en genummerd 6/50, draagt achteraan de naam A. Proesmans.
"Christ on the Cross," a linocut on paper, unsigned and numbered 6/50, with the name A. Proesmans on the back. -
#234Karlsbader
Een set van een ronde en een rechthoekige porseleinen schaal met vergulde decoraties, Karlsbader gemerkt.
A set of a round and a rectangular porcelain bowl with gilded decorations, marked Karlsbader. -
#151Marvel Comics
“Groot Superhelden bordspel boek”. Een vintage NL spel met Marvel Comics illustraties.
"Large Superheroes board game book". A vintage Dutch game featuring Marvel Comics illustrations. -
#49Gevaert
Een vintage Gevabox 6×9 fototoestel, gemaakt tussen 1955 & 1959 door Bilora in Duitsland. In lederen houder (gescheurd).
A vintage Gevabox 6x9 camera, made between 1955 & 1959 by Bilora in Germany. In a leather case (torn). -
#220Matchbox Series
Een lot van 8 vintage Matchbox speelgoed autootjes, trucks en moto’s. Grotere modellen, ‘70-80, redelijk tot goede staat.
A lot of 8 vintage Matchbox toy cars, trucks, and motorcycles. Larger models from the '70s and '80s, in fair to good condition. -
#110Alessi
Een set van 5 verzilverde dienbladen, onderaan gemerkt.
A set of 5 silver-plated trays, marked at the bottom. -
#135
Een grote Duits aardewerken bierpul met tinnen deksel in grijs en blauw.
A large German pottery beer stein with pewter lid in grey and blue.