Similar lots by type
-
#592Adrian Serban - ChiraPeriod: °1958“Obsessie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘93.
“Obsession”. Huile sur toile. Signée et datée 1993.No longer availableDim. 135 x 150 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#149Alfred Schenk“Schapen in de stal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Moutons dans la bergerie”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#302Gevaert“Marine met zeilschepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine aux voiliers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 61 cmEstimate: € 60 / 100 -
#422“Roeiboot voor een stad”. Olieverf op paneel.
“Chaloupe devant une ville”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 21 x 31 cmEstimate: € 120 / 200 -
#219Jan Van Baelen“Schapen bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Moutons dans la bergerie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 650 / 700 -
#324L. Van Langendonck“Romantisch landschap met vier badende dames”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1877. Kleine beschadigingen.
“Paysage romantique aux quatre baigneuses”. Huile sur toile. Signée et datée 1877. Petits accidents.No longer availableDim. 80 x 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#262Van Lanotte (?)“De smid”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le forgeron”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#559B. De Bruyn“Besneeuwd hoevelandschap bij schemering”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage enneige aux fermes au crépuscule”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 55 / 65 -
#584Liviu CalinescuPeriod: °1946“Cosmos and future”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cosmos et future”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 97 x 195 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#509Mangbetu Eres“Jeune fille congolaise”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1954.
“Jeune fille congolaise”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1954.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#519Youri DemeurePeriod: 1927 - 2003“Materie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘96.
“Matière”. Huile sur toile. Signée et datée ‘96.No longer availableDim. 75 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#222Karel De BauwPeriod: 1909 - 2002“De banjospeler”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le joueur de banjo”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 420 / 460 -
#789Fre Steeman“Trekpaarden” & “Bedrijvigheid aan de kade”. Resp. Olieverf en aquarel op papier. Allebei gesigneerd.
“Chevaux de trait” et “Travail à la rade”. Respectivement huile et aquarelle sur papier. Tout les deux signés.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#524Anton HeyboerPeriod: 1924 - 2005“Danseres”. Gemengde techniek op papier.
“Danseuse”. Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 39 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#604Adrian Serban - ChiraPeriod: °1958“Abstracte mannen- en vrouwenfiguur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘99.
“Homme et femme”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.No longer availableDim. 121 x 121 cmEstimate: € 300 / 500 -
#209Jan MaesPeriod: 1876 - 1974“Terugkeer naar de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Retour à l’étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 85 cmEstimate: € 260 / 300 -
#292Lode BosmansPeriod: °1925“Winters plattelandszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de campagne en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#159Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927“Marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Marine”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#174Julien StappersPeriod: 1875 - 1960“Frans dorpszichtje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village français”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 180 / 260 -
#332Dolf Van RoyPeriod: België 1858 - 1943“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#579Renaat Ivens“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 220 / 240 -
#189Adolphe KellerPeriod: 1880 - 1968“St.-Tropez”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Saint-Tropez”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 200 / 280 -
#229Franz De VadderPeriod: 1862 - 1932“Hoeve met kippen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Ferme et poules”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 160 / 200 -
#264“Stadszicht”. Olieverf op paneel.
“Vue de ville”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#178Een art deco wandelstok met een 800‰ zilveren handvat.
Canne art déco à manche en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#98Een schaaltje van meerkleurig glaspasta in de vorm van een schelp.
Petit plat en pâte de verre polychrome en forme de coquille.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#541Twee ceremoniesabels, waarvan één voor een Franse infanterieofficier uit 1918 van Chatellerault en het andere uit 1897.
Deux sabres de cérémonie dont un d’officier de l’infanterie française de 1918 par Chatellerault. L’autre de 1897.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#411Een lot bestaande uit een zakhorloge met geniëlleerde kast (ter herstellen), een geniëlleerd zakmesje, een potloodhoudertje, een wandelstokhandvat en een pennendop. Alles van massief zilver.
Lot comprenant une montre de poche au boîtier niellé (à réparer), un couteau de poche niellé, une porte-mine, une manche de canne et un bout de porte-plume. Toutes les pièces en argent massif.No longer availableDim. 159 gEstimate: € 50 / 80 -
#136Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 205 x 313 cmEstimate: € 120 / 200 -
#824Een metalen paraplustaander.
Porte-parapluie en métal.No longer availableDim. h 102 cmEstimate: € 100 / 140 -
#336GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 293 x 90 cmEstimate: € 60 / 100 -
#792Een ex libris, toegeschreven aan Félicien Rops.
Ex Libris attribué à Félicien Rops.No longer availableDim. 14 x 9,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#11Een schotel van blauw en wit Delfts aardewerk, versierd met een bloemendecor. XIXe eeuw. We voegen er een recente Delftse schenkkan aan toe.
Plat et cruche en faïence bleue et blanche de Delft à décor de fleurs. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#32Gallego“Stierenvechters”. Ets. Gesigneerd en genummerd 85/100 buiten de plaat.
“Toréadors”. Eau-forte. Signée et numérotée 85/100 hors planche.No longer availableDim. 37 x 28 cmEstimate: € 20 / 30 -
#276Een Engelse bibliotheek-secretaire van mahoniehout met onderaan twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Bibliothèque-secrétaire anglais en acajou, le bas à deux portes pleines en dessous de l’abattant. Le haut à deux portes vitrées.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#572“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd Chun. Chinese School.
“Paysage”. Aquarelle sur papier. Signée Chun. Ecole chinoise.No longer availableDim. 51 x 69 cmEstimate: € 250 / 350

