Other lots in this auction
-
#157Gucci
Een handtas van leder en stof en met originele stofzak.
Un sac à main en cuir et tissu et avec sac de protection d'origine.No longer availableDim. 24 x 27 cmEstimate: € 240 / 280 -
#138
“Danseres”. Een bronzen beeldje op een marmeren voetstuk in de geest van Art deco. Naar het werk van Chiperus.
"Danseur". Une statuette en bronze sur un socle en marbre dans l'esprit Art Déco. D'après les modèles de Chiperus.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 360 / 380 -
#676
Een paar fijn gebeeldhouwde armstoelen in Lodewijk XVI-stijl met groene bekleding.
Paire de fauteuils de style Louis XVI finement sculptés avec garniture verte.No longer availableDim. H:96cmEstimate: € 35 / 45 -
#273Val Saint Lambert
Een fluitvaasje op voet en een cilindervaasje van geslepen en groen gedubbeld kristal. Beide gemerkt onderaan.
Un vase flûte sur pied et un vase cylindre en cristal taillé et doublé vert. Les deux marqués en bas.No longer availableDim. h: 20 & 22,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#343
Een lot kristal bestaande uit een grote en een kleine ijsemmer, een grote vaas en een kleine milieu de table.
Lot de cristal composé d'un grand et d'un petit seau à glace, d'un grand vase et d'un petit milieu de table.No longer availableDim. h: 12 - 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#585Goebel, West-Germany
“Hausmusik”. Een lampje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 232.
"Hausmusik". Une lampe en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 232.No longer availableDim. h: 54 cm (m.k.)Estimate: € 60 / 80 -
#428Goebel, Germany
“Ski-Heil”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 59.
"Ski Heil". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 59.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#8Leo Maes
Een tabakspot van Torhouts aardewerk, versierd met een reliëfdecor van bloemen en een spreuk op de voorzijde. Gemerkt ‘LM, Torhout’ en gedateerd 1890. Deksel beschadigd.
Un pot à tabac en poterie de Torhouts, orné d'un décor en relief de fleurs et d'un dicton sur le devant. Marqué 'LM, Torhout' et daté 1890. Couvercle à dégât.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 20 / 25 -
#489
“Compositie met blauwe kringen.” Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
”Composition, anneaux bleus”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 110 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#544Goebel, Germany
“Dreckspatz, wasch Dich!”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 412. Gesigneerd door de decorateur.
"Dreckspatz, wasch Dich!". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 412. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#256
Commode met vier laden. Messingen handvaten en slotplaatjes, bracket legs. Engeland, tijdperk George III.
Commode à quatre tiroirs. Poignées et plaques de verrouillage en laiton, pattes de type bracket. Angleterre, époque George III.No longer availableDim. 84 x 100 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#593Goebel, West-Germany
“Hasenvater”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 58/I.
"Hasenvater". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 58/I.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 35 / 45