#324Van HemeldonckBloemstilleven in mand, olieverf op het paneel.
#561Een bronzen Benin-hoofd met vogelkroon. Vroeg 19e eeuw.
A bronze sculpted Benin head with bird crown. Early 19th century.No longer availableDim. 42cmEstimate: € 500 / 750 -
#574“Jongen met hond en kikker.” Bronzen beeld. Naar Jozef D’Aste.
#414J Pinx“Vue de l’Escaut en Flandre”. Een gravure op papier.
#312Frans De VaderBloemstilleven in Delftse vaas, met rozen, olieverf op het paneel.
Flower still life in Delft vase, with roses, oil on panel.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#635Een kunststoffen bureaumeubel uit de jaren 60 van de vorige eeuw naar de Boby trolley van Joe Colombo .
#564Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.
Un cheval en terre cuite polychrome d'après un exemple de la période Tang.No longer availableDim. H:32cmEstimate: € 120 / 180 -
#558Vier tuinvazen van gebeeldhouwd steen. Jaren dertig. (AID4847).
#74Rudi de VosPeriod: °1944“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#676KashmirEen Indisch handgeknoopt wollen lopertje.
A hand-knotted wool runner from India.No longer availableDim. 190 x 65 cmEstimate: € 60 / 80 -
#155Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.
#143Een beeld in metaal van 3 lopende windhonden op een granieten voet.
A metal sculpture of 3 running greyhounds on a granite base.No longer availableDim. 37 x 53 x 17 cmEstimate: € 150 / 200