#239“Landschappen”. Een paar schilderijen, olieverf op paneel. In gesculpteerde vergulde lijsten.
"Landschappen" translates to "Landscapes". A few paintings, oil on panel. In sculpted gilded frames.No longer availableDim. 33 x 48cmEstimate: € 200 / 300 -
#177Een grote Hunan waterpot van grijsgroen geglazuurd steengoed, versierd met een noppenmotief op de schouder en met zes oortjes op de schouder. China, XIXde eeuw. Kleine letsels.
#545Een antiek oosters bureel met 5 laden en bijhorende stoel.
#88Paul Sersté‘Zittend meisje’, een terracotta beeld getekend Paul Sersté.
#196Val Saint-LambertRandschade aan de achterkant!! Een grote kelkvormige vaas met voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. En met label.
#423Een paar Chinees porseleinen dekselvaasjes met vergulde details.
A pair of Chinese porcelain lidded vases with gilded details.No longer availableDim. 12cmEstimate: € 25 / 35 -
#250Een 18 karaats geelgouden zakhorloge.
#678Een inktpot van kleurloos geslepen kristal. Ierland XIXe eeuw.
An inkwell made of colorless cut crystal. Ireland, 19th century.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 80 / 100 -
#332“Stilleven fruit”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “CA.”
"Invitation & tickets." A couple of prints on paper, invitation card, and admission ticket. Hand signed by "Panamarenko".No longer availableDim. 11 x 13cmEstimate: € 100 / 150