#237Val St-LambertUitgebreid glasservies van geslepen, model Louis-Philippe. Waaronder: 13 champagne glazen, 28 witte wijnglazen en 13 rode wijnglazen.
#171Lachenal & Co. London“Accordeaphone”. Een uit hout en leder gesculptuurde Accordeaphone met celluloid belegd en bijhorend lederen draagtas. Gemerkt “Lachenal & Co. London”. Een uniek instrument waarvan slechts 8 werden gemaakt. Begin 20e eeuw.
"Accordeaphone." A wooden and leather sculpted Accordeaphone with celluloid inlays and accompanying leather carrying case. Marked "Lachenal & Co. London." A unique instrument of which only 8 were made. Early 20th century.No longer availableDim. 24 x 33 x 24cmEstimate: € 3500 / 5000 -
#528Chatsworth & SonsEen gedeelte eetservies met een veelkleurig floraal decor met o.m. klimrozen, geïnspireerd op Japanse voorbeelden. Gemerkt onderaan, patentnummer 84746. Omstreeks 1900. Soepterrine met presenteerschaal, 2 ovale terrines met onderschotels, 2 taartschotels op voet, 2 ronde schotels en 2 ovale schotels, een slakom, 1 sauskom, 25 platte borden, 12 dessertborden, 12 diepe borden, 4 broodschaaltjes, 4 schotels op lage voet.
A part of a dining set with a multicolored floral decoration including climbing roses, inspired by Japanese examples. Marked at the bottom, patent number 84746. Around 1900. Consisting of a soup tureen with a serving dish, 2 oval terrines with underplates, 2 cake dishes on foot, 2 round dishes and 2 oval dishes, a salad bowl, 1 gravy boat, 25 dinner plates, 12 dessert plates, 12 soup bowls, 4 bread plates, and 4 dishes on low foot.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#359“Boslandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Opschrift aan achterzijde, “V.Put Gerard 28-6-1949.”
#647Een set van 2 19e eeuwse Delftse dekselvaasjes.
#38Een religieus lot bestaande uit een ingekaderde foto van een pater, een tekening van Christus en een plaasteren Christusbeeld in de Art-Deco stijl.
#71Een set van 2 verguld metalen kerkkandelaars rijkelijk versierd.
A set of 2 gilded metal church candlesticks richly decorated.No longer availableDim. h 70 cmEstimate: € 40 / 60