Other lots in this auction
-
#617NankingEen balustervaas van veelkleurig aardewerk, met decor van krijgers, monochrome draken op de schouder en dito fo-honden als oren. Omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
A baluster vase made of multicolored earthenware, decorated with warriors, monochrome dragons on the shoulder, and similar foo dogs as handles. Circa 1900. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#460Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één centrale cognac kleurige briljant van +- 0,30 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with one central cognac colored brilliant cut diamond of approximately 0.30 ct. and brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.36 ct.No longer availableDim. 2 gEstimate: € 650 / 750 -
#284Jules DuboisEen strandzicht, olieverf op paneel. Gesigneerd.
A beach view, oil on panel. Signed.No longer availableDim. 31 x 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#386Een lot van 6 gesculpteerde houten stoelen met rieten bekleding. Waarvan 1 met een beschadigde poot.
A lot of six carved wooden chairs with wicker seats. One with a damaged leg.No longer availableDim. 104 x 48 x 48cmEstimate: € 60 / 80 -
#750Een zakhorloge met sleuteltje aan een messing staander.
A pocket watch with key on a brass stand.No longer availableDim. h 11 cmEstimate: € 35 / 45 -
#214Een bloemenstilleven, olie op doek, gesigneerd Van Giel F.
A flower still life, oil on canvas, signed Van Giel F.No longer availableDim. h 90 x b 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#562ScailmontEen vaasje van gekleurd glas met een meerkleurig en verguld decor van een geisha met parasol. Onderaan gemerkt.
Vase en verre coloré à décor multicolore et doré d'une geisha à l'ombrelle. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 400 / 600 -
#173Een porseleinen servies set Rosenthal Germany bestaande uit 52 stuks.
A porcelain dinnerware set Rosenthal Germany consisting of 52 pieces.No longer availableDim. Ø26cmEstimate: € 250 / 350 -
#146Een donker eikenhouten Lodewijk XV vitrinekast. 2 deurs met glas bovenaan, Onderaan 2 laden en 2 deuren. Mogelijk Luik, einde XIXde eeuw.
A dark oak antique display cabinet. 2 doors with glass at the top, 2 drawers and 2 doors below. Possibly Liège end of the XIXth century.No longer availableDim. 255 x 125 x 55cmEstimate: € 200 / 300 -
#516DagestanHandgeknoopt wollen loper.
Hand-knotted wool runner.No longer availableDim. 320 x 80 cmEstimate: € 80 / 100 -
#564Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.
Un cheval en terre cuite polychrome d'après un exemple de la période Tang.No longer availableDim. H:32cmEstimate: € 120 / 180 -
#4“Vlinderbloem”. Een met vlindervleugels belegde compositie in bloemvorm, mixed media op papier.
"Butterfly flower". A composition in the shape of a flower adorned with butterfly wings, mixed media on paper.No longer availableDim. 39 x 23cmEstimate: € 30 / 50

