#272Mathis Jean-Jacques"Avant-L'orage", olieverf op doek, gesigneerd. gedateerd 1933.
"Avant-L'orage" (Before the storm), oil paint on canvas, signed, dated 1933.No longer availableDim. 60 x 69 cmEstimate: € 150 / 200 -
#417Tich Van de BalckEen terra-cotta beeldje van een pater.
#768Een vaas in Booms glas ontworpen door Paul Heller.
A vase in Booms glass designed by Paul Heller.No longer availableDim. h 22 Ø19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#541Een Chinese jade pagode met Buddha in 2 delen.
A Chinese jade pagoda with Buddha in 2 parts.No longer availableDim. h 57 cmEstimate: € 400 / 500 -
#17Een porseleinen Art Deco vaas. Zwart met verguld plantendecor versierd.
#178Een ronde coupe op voet van massief zilver, motief van getorste ribben. Engelse keuren, M. Bros en datumletter d. (Mappin Brothers, Sheffield 1896).
A round footed bowl made of solid silver, adorned with twisted ribs. English hallmarks, M. Bros and date letter d. (Mappin Brothers, Sheffield 1896).No longer availableDim. H. 16, Ø 21 cm 685 gEstimate: € 180 / 220 -
#42Luc VerbistPeriod: 1913-1984“Naakt” Tekening op papier. Gesigneerd.
#778Een lot van 3 Afrikaanse houten maskers waarvan 1 met baard.
#264Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Antwerpen en de Schelde vanaf de bocht gezien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd linksonder.
"Antwerp and the Scheldt River seen from the bend". Oil paint on panel. Signed at the bottom left.No longer availableDim. 28 x 34 cmEstimate: € 50 / 60