#423Een paar Chinees porseleinen dekselvaasjes met vergulde details.
A pair of Chinese porcelain lidded vases with gilded details.No longer availableDim. 12cmEstimate: € 25 / 35 -
#277Een lot zilver bestaande uit een schaaltje, potje, lepeltje. 800‰
#368“Sjors & Sjimmie”. Een lot van 5 vintage albums.
"Sjors & Sjimmie". A lot of 5 vintage albums.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#177Een grote Hunan waterpot van grijsgroen geglazuurd steengoed, versierd met een noppenmotief op de schouder en met zes oortjes op de schouder. China, XIXde eeuw. Kleine letsels.
#26Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.
#695Een Chinees bijzettafeltje/plantentafeltje in hout en marmer.
#126Een mahoniehouten tweedeurs vitrinekast in Empirestijl. XIXde eeuw.
A mahogany wooden two door display cabinet in Empire style. XIXth century.No longer availableDim. 133x49x220 cmEstimate: € 200 / 300 -
#675Zes houten stoelen met gestoffeerde zit. Tijdperk Regency.
#698Een lot van 17 stuks mineralen.
A lot of 17 pieces of minerals.No longer availableEstimate: € 25 / 40