#55Giorgio Armani CollezioniEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 155 x 44 cmEstimate: € 100 / 130 -
#505Hergé“De Krab met de Gulden Scharen”. Met vier pleine page kleurplaten. Ed. Casterman 1946. Eerste druk, A46. Goede staat, naam, stempeltje, sletige rug, zeldzaam.
"The Crab with the Golden Claws". With four full page colour pages. Ed. Casterman 1946. First edition, A46. Good condition, name, stamp, worn spine, rare.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#497Een Afrikaans houten beeld met drie op elkaar zittende figuren.
#435Hergé“Kuifje in Congo.”. Hard cover. Ed. Casterman 1951 (A51). Matige, sletige staat, hoek beschadigd.
#411Een lot van 4 Delftse sierborden waarvan 1 met haarlijn.
A lot of 4 decorative Delft plates, one of which has a hairline crack.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#390Een roestvrij stalen herenhorloge en polsband.
#425Een Oosterse houten voorraadpot met deksel.
#582Een paar gegoten en zwartgepatineerde classicistische wandreliëfs.
#57Een porseleinen mantelklokje met handbeschilderd floraal tafereel. Uurwerk defect. Binnenin gemerkt.
A porcelain mantel clock with a hand-painted floral scene. Clock mechanism is not functioning. Marked inside.No longer availableDim. 23 x 27cmEstimate: € 100 / 120 -
#551Een bronzen Benin-hoofd. Vermoedelijk Oba Ife. Medio 1960.
#546HamadanEen Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.
#40Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één briljant van +- 0,18 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with one brilliant-cut diamond of approximately 0.18 carats.No longer availableDim. 2,54 gEstimate: € 400 / 500